در رابطه با دسته بندی کمک

من از داستان های بچه گانه شروع کردم لی فایده بود:neutral_face:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
باید چندین بار گوش بدین تا ملکه ی ذهن بشه براتون
کمی حوصله به خرج بدین حله

1 پسندیده

سلام من امروز با این برنامه اشنا شدم ولی مثل اون دوستمون اصلا از هیچی سردر نمیارم پیامام هم پشتیبانی یا همین کسایی که میگین نمیرسه تعیین سطح B2 اورد برام ولی نمیدونم برای شروع کجا باید برمو چیکار کنم میشه یه راهنمایی کنین ک چیکار کنم

3 پسندیده

سلام وقت بخیر ممنون از اپلیکیشن خوبتون ولی یه نکته یی هست که بد نیست مطرح کنم مشکل من هست ممکنه دیگران هم مشکل داشته باشند تعداد لغات داخل لایتنر برای مرور روزانه خیلی زیاد هست
چطور تعداد کلمات داخل لایتنر رو کم کنم ؟! یا کلا تعداد را کنترل کنم

1 پسندیده

سلام وقت بخیر.چطوری پیشه انیمیشن ها رو تمام صفحه دید؟

1 پسندیده

سلام
توجه داشته باشید دوست عزیز توی نرم افزار به همین صورت تعریف شده که نصف صفحه باشه برای یادگیری و متن رو میشه با یک علامت آهنگ که در بالا سمت چپ است تمام صفحه کرد که شما بتونید گوش بدین و بدون دیدن تصویر وقایع رو تجسم کنید تا درک مطلب شما قوی بشه
که به دو صورت فارسی و یا لاتین یا دو زبانه این متن تمام صفحه میشه
حالا اگه شما متن را کلا نیاز ندارید میتونید با یک برگه روی اونو بپوشونید.

سلام
طبق توضیحاتی که پشتیبانی (آقای کشاورز) دادن، باید مبتدی ها از مرحله اول یعنی : “عبارات رایج انگلیسی” شروع کنند

1 پسندیده

میتونید از دولینگو استفاده کنید

1 پسندیده

سلام
مرسسی از راهنماییتون
دولینگو برنامه اس؟

بله برنامه برای یادگیری زبانه

1 پسندیده

سلام پاسخم رو برا کمک به خودم مینویسم چون نمیدونم این سوالو کجا و چطوری بپرسم تا به پشتیبانی برسه اخه پیامایی که میاد یا من میفرستم برام باز نمیشه. ثبت نام کردم ولی نمیدونم از کدوم قسمت باید یادگیری رو شروع کنم؟! سه ساعته دارم تلاش میکنم ولی بیفایده ست.

1 پسندیده

خیلی خیلی مچکرم :four_leaf_clover::pray:

خواهش میکنم.

سلام دوست عزیز…نگران نباش اگه با همه وجود بخوای محکم شروع میکنی و محکمتر ادامه میدی. مثل من که ۱۰۳ روز میشه دارم با عشق زبان میخونم. به نظر من دو برنامه داستانهای بچه گانه و عبارات رایج انگلیسی رو اول مدنظر قرار بدی بهتره. من با این دو تا شروع کردم. نمیدونم در چه حدی هستید ولی اگه مبتدی هستيد میتونید هفته ای یه دونه داستان بچه گانه رو بخونید و هفته ای یه درس از عبارات رایج انگلیسی. در طول هفته هم مدام تمرین و تکرار داشته باشید. گاهی تمرینتون باید فقط شنیداری باشه. یعنی درس رو پخش کنید و از راه دور گوش بدید تا گوشتون به درک کلمات انگلیسی عادت کنه. میتونید سرعت پخش رو از قسمت تنظیمات پایین بیارید. جلوتر رفتید میتونید هفته ای ۲ تا داستان و ۲ تا درس از عبارات رایج انگلیسی هم داشته باشید. هر روز یه تایم رو هم به مرور لغات لایتنر اختصاص بدید. با روزی یربع اما بصورت مستمر ، میتونید به نتایج قابل توجهی برسید. موفق باشید

بهتره توی هر برنامه جداگانه برید و لایتنر اون برنامه رو مرور کنید نه لایتنر کلی رو !

سلام وقت بخیر :سئوال تالار زبان شناس بر روی دستگاه وصل شود چه مزایایی دارد؟

قسمت لایتنر اپلیکیشن زبانشناس رو چک کردین؟

در چه قیمتی از این اپلیکیشن منظورتونه؟

اینجا اپلیکیشنی هستش که منابع رو به صورت سطح بندی شده در اختیار کاربران قرار داده و این خودش یه مزیت به نظر من به خاطر اینکه دیگه مشکل گیج شدن در بین سطح منابع از بین میره و شما هم میتونین به نظر من از منابع زبان آموز هر جوری که دوست دارین استفاده کنین بدون استفاده از برنامه و هدفتون هم از این کار خسته نشدن از زبان باشه

باعرز سلام وخسته نباشید در خدمت تمامی دوستان واستادانمون وما جایه قدر دانی وتشکر دارد از استادان گرامی تشکر کنیم