چالش دیدگاه من - درس چهارم انگلیسی قدرت

Hi mr.kambiz
I really enjoyed of hearing this horror story :grin::grin:
Thank you so mach :clap::clap::clap::clap::clap:
you are one unique person :v::v:

3 پسندیده

tnx miss Sarah.
thanks for the support and kindness of yours.

2 پسندیده

خداییی این صداها رو از کجا میارین خیلی ترسناک اما با حال بود واقعا ادم حسش میکرد. :clap: :clap:

2 پسندیده

:raised_hand::grin::grin:

بعضیاشو خودم میسازم.

ولی اکثرشو از اینترنت میگیرم.

مرسی هنگامه خانوم گرامی بابت اینکه وقت گذاشتید و گوش دادید :rose::rose:

3 پسندیده

شمافوق العاده اید…فوق العاده…:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

Hi.

The First step:

The second step:

The third step:

The fourth step:

3 پسندیده

سلام .
درس چهارم
تکنیک سایه دوم

3 پسندیده

سلام به همگی
میگم گاهی اوقات، دوستان خصوصا دوستان جدید یه پستای زیر خاکی رو لایک میکنند که با مرورش کلی خاطره زنده میشه. اینبار تشکر از @mehran72es که این داستان رو لایک کردن و باعث شدن یبار دیگه بهش گوش بدم. بسی لذت بردم. :grin::rose:
خلاصه اوردم بالا پست رو تا داستان های این تاپیک رو اگه دوست داشتین یه گوشی بدین. :upside_down_face:

پ.ن: قشنگ تلفظام تو افساید بوده ماشالاه. مرسی پیشرفت خدایا شکرت
آی سِید ، یو سِید :joy:

4 پسندیده

چه جالب بود هم داستان تو هم داستان آقا کامبیز @YoKambiz رو که تا قسمت ۴ پیش رفت رو دوباره گوش دادم :grin:
جدی چه زحمت های قشنگی برای این زبان آموزی کشیده شده ها :clap::clap:

4 پسندیده

احسنت اتفاقا دیدم لینک هر 4 تا هم هست. گفتم بیارم بالا خیلی از دوستان بدونن، افرادی مثل اقا کامبیز @YoKambiz در پروسه زبان آموزیشون چه خلاقیتا به خرج دادن. :clap::clap::clap:
wise بودنشون به همین سادگی به دست نیومده :joy:

این چالش یکی از بهترین چالش ها بود از نظر من.

4 پسندیده

پیشرفتا که کاملا مشهوده
(آهسته به اتفاقای سال دیگه فکر کن) :relaxed:

2 پسندیده

فاطمه تلفظم بهتر شده ؟؟ خودم این حس رو دارم منتها میخام ببینم تو هم حس کردی؟ یا من توهم میزنم

:wink::muscle::muscle::muscle: پیش به سوش

2 پسندیده

والا تو تلفظت از اولم خوب بوده به نظرم . بیشتر سرعت و اعتماد به نفس تو بیانت زیاد شده
اعتماد به نفس که میره بالا کلمات محکم تر ادا میشه که الان تو تو این فازی

2 پسندیده

بابا لطف داری تو. من الان یه پرواز دارم به اوج اسمونا، از همون بالا دست تکون میدم بهت :wave: :joy:

خدایا مرسی که قدرت اسپم زدن به تاپیک های زیر خاکی هم به ما مجربین عطا نمودی.

2 پسندیده

نه واقعیتو گفتم. تعارف ندارم ک :expressionless::joy:

جدی این اسپم نیست ک ، داریم پیشرفتو ارزیابی میکنیم :+1:
من نمیدونم ویس دادم یا نه
برم پیشرفت خودمم ببینم لااقل :sweat_smile::grin:

2 پسندیده

سلام . وقتتون بخیر
من از پارسال با زبان شناس آشنا شدم و اشتراک خریدم ، و یه مدت داستان های کوتاه خوندم و… ولی خب مشکلاتم زیاد بود و چون نمیدونستم برای چی میخوام انگلیسی یاد بگیرم ، بی انگیزه شدم و رها کردم
یک ماه پیش هم باز صرفا به دلیل اینکه زبان خوبه :slight_smile: شروع کردم دوره ی انگلیسی قدرت رو خوندن و اونجا بود که متوجه شدم باید دلایل قانع کننده تری برای زبان اموزی داشته باشم تا دوباره بی انگیزه نشم
توی این مدت هم واقعا مطالب شما برام مفید و راهگشا بود خصوصا راجع به عادت ها ، ژورنال زبان و… و بسیار از شما ممنونم .
حالا که دارم تشکر میکنم :joy: یه تشکر هم از آقا کامبیز میکنم @YoKambiz بابت زحمات ، راهنمایی ها و مقالات خوبشون .
امیدوارم بتونم بیشتر توی تالار فعالیت داشته باشم و در آینده ای نزدیک مثل سایر دوستان به دیگران کمک کنم

4 پسندیده

سلام بر شما به جمع زبانشناسیان خوش آمدین. بسیار خوشحالم که تونستم به شما کمکی کرده باشم. :rose::rose:
بی انگیزگی در پروسه یادگیری و یا حتی حس کلافگی طبیعیه. اما برای راهکار حتما مقالات تالار رو مشاهده کنید. چرا که واقعا به همه جوانب پرداخته شده و هنوزم پرداخته خواهد شد.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما :tulip::tulip::clap::clap:

2 پسندیده

@fdoosti
@a.bayani

چه صدای جوونی بود. الان اومدم دوباره متن رو بخونم دیدم نمیتونم :joy::joy::joy::joy:

اینا خوب تفریحی بودا اون موقع. :grin:

3 پسندیده

بله . حتما استفاده میکنم از این مقالات ناب و آموزنده
ممنونم ، همچنین :rose::rose:

1 پسندیده

چقدم لغت داشت
باید از دیشکنری کمک میگرفتیم :grin:
ولی خوب بود دوباره متن رو میخوندینا :blush:

2 پسندیده