چالش دیدگاه من - درس چهارم انگلیسی قدرت

سلام خدمت دوستان عزیز.

طبق قراری که گذاشته شد. قصد داریم انگلیسی قدرت رو از درس اول برای مرور بزاریم و طی سی هفته این رو به پایان برسونیم.

در قالب همون چالش سابق که 5 مرحله زیر رو شامل میشن :

مراحل: :point_down:
1- بدون شنیدن فایل صوتی متن موجود رو روخونی کنید و صداتون رو ضبط کنید و بفرستید. (مثال)

2- متن صوتی رو گوش بدید تا گوشتون با تلفظ کلمات جدید آشنا بشه و ایندفعه باز هم متن رو روخونی کنید. (مثال)

3- فایل صوتی رو همزمان با اینکه صداتون رو ضبط میکنید، پخش کنید (صدای فایل صوتی بلند باشه که تو وویستون شنیده بشه) و بعد از هر جمله ای که روای داستان میگه، اون رو PAUSE کنید و همون جمله رو با صدای بلند و دقیقا مثل گوینده تقلید کنید (همینطور از جمله ی اول شروع کنید و تا آخر فایل صوتی اینکارو ادامه بدید.) (مثال)

4- تکنیک سایه رو انجام بدید. (همزمان، هر چی که راوی میگه شما هم تکرار کنید) (مثال)

5- داستان رو از زبان خودتون بازگو کنید(ترجیحا بدون استفاده از متن، هر جوری هم دلتون خواست میتونید تغییرش بدید) (مثال)

البته بزارید اینجوری بگیم. هر مرحله یک روز. ولی فرض بگیریم خیلی سرتون شلوغ باشه و نتونید شرکت کنید و هر 5 مورد رو انجام بدید. هیچ اشکالی نداری. هر مرحله ای که راحتید رو انجام بدید و فایل صوتی رو با ما به اشتراک بزارید.

درباره دیدگاه من ویدئویی و … هم همچنان بگم که پار بر جاست و سعی میشه ویدئو ها آماده و ارسال شن ( کمی قراره تغییر ایجاد شه)

خب بریم سراغ درس چهارم

این فایل صوتی ( فقط داستان) مینی استوری درس سوم قدرت

برای دیدن متن اینجا کلیک کنید

There was a guy and his name was George. And George, of course, had a problem.

Well in fact, George had two problems.

Oh no.

Not just one problem, George had two problems.

Well, his first problem was that girls always laughed at him.

Well, his second problem was that he loved, loved Angela. And, of course, Angela was a girl.

He wanted to impress Angela.

Why did George have dating trauma?

Well, because girls always laughed at him when he asked them for a date.

Beautiful girls laughed even more at George.

With beautiful girls he had super dating trauma. So George had some very big problems. But one day he decided “I will develop new empowering beliefs.” So every day he said an incantation.

His incantation was “I’m handsome and I’m cool.” Every day George looked in the mirror and he said “I’m handsome and I’m cool.” It was his incantation. He said it all the time. He was eating breakfast, he said “I’m handsome and I’m cool.” When he was walking to work he said “I’m handsome and I’m cool.” During lunch he said “I’m handsome and I’m cool.” Going home from work he said “I’m handsome and I’m cool.” Eating dinner, watching TV, all the time, every day, he said the same incantation “I’m handsome and I’m cool.” He repeated it again and again and again and again. It was an incantation. He started to believe it. So he started to go to the gym. He went to the gym every day. At the gym he worked out. He lifted weights. He exercised.

And he exercised “I’m handsome and I’m cool” and he exercised. He got stronger. Then he went to a public speaking class. He learned how to speak to people.

And before every speech, what did he say?

You know, he said his incantation.

He said “Hi, I’m George and I’m handsome and I’m cool” and then he gave his speech. And when he finished he said “Thank you, I’m George and I’m handsome and I’m cool.” He became stronger. His speaking got better and better and better. And one day, amazingly, he was handsome. And one day, amazingly, he was cool. He walked over to Angela’s apartment. He knocked on the door. She answered. He said “Hi, I’m George. I’m handsome and I’m cool and I want you.” Of course, she yelled “You bet, you’re hot, I love you!” George was very happy. And of course, he was handsome and cool.

برای دیدن معانی دشوار اینجا کلیک کنید
Vocabulary Meaning
to laugh خندیدن
to impress تحت تاثیر قرار دادن
trauma زخم روحی
date قرار عاشقانه
develop ساختن، توسعه دادن
empowering قدرت زا
beliefs اعتقادات، باور ها
incantation وِرد، کلمه ای که بار ها تکرار میشه
public عموم
to knock تق تق زدن، در زدن
برای دسترسی آسان به صدا های اشتراک گذاشته شده اینجا کلیک کنید
نام کاربران شرکت کننده صداهای به اشتراک گذاری شده
kambiz_mbi روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
nasim_yas روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
ala روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
mojdeh-gh5959 روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
h.m.n روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
kourosh.kabir روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
milad4mb روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
mohadese روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
Hengam1 روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو
روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو

خیلی خب. ببینم چکار می کنید. ( من خودم یکی از پایه های این چالش خواهم بود)

موفق باشید

دوستان علاقه مند که دوست دارند این مطالب رو به شکل یک آرشیو در تلگرام داشته باشند می تونند از طریق این لینک در کانال مربوطه عضو شن.

14 پسندیده

Heh I’m handsome and I’m cool :sunglasses::sunglasses:

13 پسندیده

:white_flower:روز اول

12 پسندیده

سلام. من مدت ویس اصلی رو دیدم ۵ دقیقه بوده و کار خودم ۳ دقیقه شده، به نظرم اومد خیلی تند خوندم که دیدم دوستان هم همین حدود ۳ دقیقه شده :thinking: یه نکته دیگه هم اینکه هر کدوم از درسها برام یادآور خاطراتی هست. مثلا این درس لتس تاکی که فکر کنم خانم @m-m96 دادند رو دقیق یادم هست اون نحوه در زدن!

11 پسندیده

روز اول
وویس اول

10 پسندیده

روز اول

9 پسندیده

سلااام دوستان
روز اول

9 پسندیده

Hi my friends

10 پسندیده

دوستان کاراتون عالی بود همگی. :+1: و به زودی منم voiceام رو میفرستم.
مژده جون صدات عالیه ادم میگه بخوابم ی ریتم ارومی داره مثل نسیم

7 پسندیده

روز اول

11 پسندیده

روز سوم
وویس سوم

9 پسندیده

سلام روز سوم و چهارم ترکیبی :joy:
اوایل صوت رو پاوز کردم بعد سایه
از ادامش هم زمان سایه زدم

7 پسندیده

من نمیتونم با گوشی روز سوم چهار م و ضبط کنم باید چکار کنم؟

1 پسندیده

منم همین مشکلو دارم باید با ی گوشی دیگه پخش شه با اون یکی ضبط شه. یا از طریق سیستم

1 پسندیده

اخه مجبورم فقط با گوشی خودم کار کنم چون خانومم خوشش نمیاد زبان گوش بده یا بشنوه گوشیشم نمیده…:disappointed_relieved:
اما چاره ای نیس باس برم یه راه حلی پیدا کنم…:sweat_smile:

2 پسندیده

خب ضبطش کنین انجامش دادین پاکش کنین. :sweat_smile:

2 پسندیده

اون راه نداره باید برم تو محل کارم انجامش بدم که اونجام با داداش و مشتری هام همین مشکل و دارم…:sweat_smile:

1 پسندیده

پس دیگه خدا خودش کمکتون کنه. :joy: اصلا علاقه به زبان غوغا میکنه . اگه نشد ایراد نداره اونو تمرین نکنین.
موفق باشین

2 پسندیده

اساتید تاپیک ببخشن که من جواب میدم

خانم @Hengam1 و آقای @h.m.n
این برنامه BSR کارتون رو راه میندازه
البته از مایکت و پلی استور هم میتونید دان کنید

«‏Background Sound Recorder Free» در مایکت:
https://myket.ir/app/ru.ag38.bsrfree/

5 پسندیده

Voice 1.

6 پسندیده