چالش let's talk « چرا شما ضعیف هستید؟ »

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز درباره بدترین دشمن ما برای رسیدن به موفقیت صحبت میکنم.

امیدوارم موضوع خوبی بوده باشه و منتظر نظر شما دوستان هستم

پ،ن : فک میکنم این بهترین لتس تاک من بوده باشه البته اگه مرغا میزاشتن :joy:

17 پسندیده

عالی بود کامبیز جان…:clap::clap::clap:
امیدوارم خانوم ها ایراد نگیرن در مورد لیدر بودن مرد ها😁
موافقم که ریشه ضعیف بودن ترسه که اونم تو ذهنمون واسه خودمون میسازیم و تنها راهه غلبه بر ترس انجام دادن اون کاره.ادمای شجاع بجای ترس از انجام کارها شهامت اجرا دارن و متوجه هستن که قرار نیس کامل باشن و هر جا رو که بلد نباشن یاد میگیرن…
مهم ترین نکته حضور داشتن و در مسیر بودنه…
در مورد اینکه چطور بجای ذهنمون اجازه بدیم قلب ما کنترل و تصمیماتمون و بگیره اگه شد بیشتر توضیح بدی ممنون میشم…
به نظر من قدرت انجام هیچ کاری به ادم داده نمیشه مگه بعد از انجام دادنش🤔
افکت صدایه مرغا با حال بود…:smile:

2 پسندیده

چیزی غیر از عالی نمیشه به این ویدئو گفت :clap: :clap:
با این سرعتی که شما دارید ویدئو میذارید باید روزی حداقل ۱ ساعت وقت بذاریم برای دیدن این ویدئوها ولی واقعا ارزش دیدن داره چون من چیزهای زیادی از این ویدیو ها یاد میگیرم
بازم ممنون بابت اشتراک گذاری مطالب متنوع و پرکاربرد

3 پسندیده

بسیاااااااااااااااااارعالی :clap::clap::clap::clap::clap:
در مقابل این همه همت وتلاش ومطالب ارزشمند شما فقط میشه گفت

you-re-the-best-clipart-16

3 پسندیده

سلام

درسته
اهمیت ندادن به انرژی های منفی ای که دیگران میفرستن
بهترین و مهمترین راه واسه ی رسیدن به اهداف و رویاهاست

موضوعی بود که همه تجربه ش رو دارن
ویدیوتون هم خیلی خوبی بود
احسنت
موفق باشید :ok_hand:

2 پسندیده

:clap::clap::clap::clap:عالی بود

2 پسندیده

راستی یادم رفت بگم من هربار تو ویدیو شما منتظر صدای مرغ و خروسم. :joy::sunglasses:

1 پسندیده

دمت گرم آقا حجت عزیز که خیلی خوب گوش میدی و ایده هاتو میگی.

مشخصه توانایی درک شنیداری انگلیسی شما خیلی خوبه که تقریباً اکثر مطالب رو گوش میدی و متوجه میشی.

دست مریزاد.

قلب سمبل عشقه. اینو همه میدونیم.

مغز سمبل دانایی

ما معمولاً چند جور میتونیم تصمیم داشته باشیم.

اینکه الان شما دارید انگلیسی میخونید. چه کسی به شما گفته که بخونید؟ خودتون تصمیم قلبیتون بوده؟ یا اعضای خانواده، جامعه، تلویزیون و… گفته؟

وقتی تصمیمی از قلب باشه شما اون کار رو با احساس خودتون انجام میدید و با عشق و علاقه به سمتش میرید. کم بیارید جا نمیزنید. اونقدر ادامه میدید تا بهش برسید.
معمولا ترس از ذهن میاد. ترس اخطار مغز برای محافظت از بدنه. میگه اون کارو نکن چون استرس زاست. خطرناکه. هر موقع حس دو دلی داشتید بدونید مغز و قلب شما در حال جدال برای ایجاد تصمیم هستند.
مثلا فرض بگیریم با کسی میخواید صحبت کنید به انگلیسی. قلباً شما دوست دارید مکالمتون قوی تر شه و میدونید که باید انجامش بدید. ولی ذهن شما ایجاد استرس میکنه. اگه اون کار رو انجام بدید پس برنده این جدال قلب بوده. اگه نه مغز.

که معمولاً لیدر های واقعی قلبشون تصمیم گیرندست.

مثال های زیادی میشه زد. ولی کلیت ماجرا همینه.

موفقیت هم از قلب میاد. چون مغز قابل کنترله.

ممنون ثمین خانوم گرامی. :rose::rose::rose:

شما لطف دارید.

والا قرار من شد 240 تا :grin: دیگه اکثر اوقات دوست دارم ایده هامو با شما دوستان به اشتراک بزارم. ایشالا که مفید واقع شه. :rose:

ممنون سارا خانوم عزیز :rose::rose:

ممنون مژده خانوم. مرسی که گوش دادید :rose:

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
از دست این خروس,
چقدر مگه مرغ و خروس داره که دیشب یکیشو کشت! :thinking::grin:
در مورد کتابی هم که گفتید بله موافقم,
منم وارد ترسم شدم و بقول شما بهتر میکنم زبانم رو. ممنونم از حرفهای مهم و مفیییدتون.

مرسی کامبیز جان چه جواب خوب و کاملی ممنون
من امسال جزو اهدافمه که در روز و در لحظه و با قلبم زندگی کنم و از ذهنیت ها دور بشم چون لذت زنده بودن و زندگی کردن و ازم میگیرن اما در مورد چگونگی انجامش جواب شما یه قسمت از گره کارمو باز کرد بازم تشکر…:heart_eyes::heart_eyes: