لتس تاک در باره disease to please

سلام دوستای عزیز
تو این وویس درباره توجه بیش از حد به نظر دیگران در مورد خودت و تلاش برای راضی نگه داشتن اونا صحبت کردم.امیدوارم گوش بدید و نطرتون رو بگید

People pleasers are not just nice people who go overboard trying to make everyone happy. Those who suffer from the Disease to Please are people who say “Yes” when they really want to say “No.”

5/5تا پایان فروردین

4 پسندیده

1 پسندیده

سلام ثمین جان
ایول موضوع :ok_hand::blush:

دقیقا درسته :clap::clap:
سخته
اما نیازه که هرکس این رفتارو واسه خودش تثبیت کنه
که کمتر به تشویق و تائید دیگران وابسته باشه

تبریک میگم :rose::rose:
عالی بود :clap::clap:

همیشه تو اوج باشید :rose::rose:

1 پسندیده

ممنونم مژده عزیزم که گوش دادی
حقیقتش بنطر من این مشکل بین خانمها خیلی شایعتره
حالا بخاطر طبیعت و غریزه شونه یا مسائل تربیتی
و واقعا نیازه که آسیب شناسی بشه و این مشکل حل بشه چون عواقب جبران ناپذیری تو زندگی آینده فرد و بخصوص در تعامل با همسرش خواهد داشت

ممنونم عزیزم
همچنین :hibiscus:

1 پسندیده

یعنی هرکاری کردم ویسم باز این شکلی اومد, هوا بارررونیه, نت ضعیفه,
عزیزم ممنون از ارسال مطلب مهمت, خییییلی خوب و با تمرکز حرف میزنی, عااااالیه.

1 پسندیده

وویست مشکلی نداره
ممنونم که گوش دادی و نطرت رو در قالب وویس گفتی.خیلی عالی
خیلی خوبه که به حرف دیگران توجه نمیکنی چون بنظر من این تفکرات انرژی زیادی از ادم میگیره و ادم رو از مسیرش منحرف میکنه

1 پسندیده

Why to please people while we are not please
چ جمله جالبی

من کاملا با حرفتون موافقم ولی متاسفانه افرادی رو میبینم تو محیط اطرافم که خیلی به این نکته توجه میکنن و صربه هم میخورن مثلا خود من یه زمانی تو" گفتن نه "مشکل داشتم ولی خیلی تمرین کردم تا موفق شدم این عادت رو تو خودم تقویت کنم.البته هنوز هم گاهی گرفتار این موصوع هستم ولی کمترر

3 پسندیده

1 پسندیده

سلام خیلی موضوع شما با اوضاع امروز من جور بود…:neutral_face:
اما من متوجه شدم توجه کردن و نکردن به نظر دیگران هر کدوم عواقب خودش و داره و ادم باس همیشه سبک سنگین کنه که به کدوم توجه کنه و به کدوم یکی نه…:thinking:
راستی داستانه خیلی با حال بود یاد کارتون دوران بچگیم افتادم…:laughing::laughing::wink:

1 پسندیده

حق با شماست .من خواستم به حرف آقا کامبیز مبنی بر استفاده از بدن موقع صحبت کردن گوش کنم بخاطر همین گوشی ازم دور بود
طبق صحبتهای شما فکر کنم همه ما تو یه برهه زمانی دچار این مشکل بودیم
مهم اینه این مشکل رو پیدا کنیم و حلش کنیم که فک کنم شما موفق شدید

1 پسندیده

ثمین جان من هم خیلی واضح متوجه صحبتهاتون متاسفانه نشدم البته بخاطر صدا که مشخص بود با فاصله از گوشی صحبت میکنید. ولی در مورد موضوع من متاسفانه قبلا بخاطر حس کمالگرایی زیادی که در خودم داشتم همیشه نظرات اطرافیان برام مهم بود اینکه بقیه چی فکر میکنند؟ ولی الان کمتر شده، چون حس رضایت از خودم بیشتر شده.
باز هم ممنون از ارائه لتس تاک تون.

1 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم.بخاطر کیفیت صدا عذرخواهی میکنم
به نکته خیلی قشنگی اشاره کردید اتفاقا من میخواستم تو صحبتهام به perfectionism و اثرش تو تشدید این حالت اشاره کنم ولی حقیقتش یادم رفت

1 پسندیده

Hi freinds,im happy for until in here

1 پسندیده