Let's talk درس ۲۵ انگلیسی قدرت

دومین لتس تاک و اولین لتس تاک بداهه :sweat_smile::sweat_smile::blush:
خوشحال میشم نظرتونو راجب ویسم بدونم :blush::blush:

8 پسندیده

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازت اتوسا جان بابت اینکه گوش کردی و نظر دادی :blush::blush: امیدوارم که هر وقت به پلاتو برخورد کردی ازش لذت ببری و به خوبی ازش بگذری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap:

2 پسندیده

سلام فدات
اولین بداهه ت واااااقعا عالیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
تو که اینقدر خوبی باید بیشتر ازینا بداهه بفرستی :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:
من که واقعا خوشم اومد
عالی بود عااالی :heart_eyes::clap::clap::clap:

2 پسندیده

مرررسی عزیزم که گوش کردی و نظر دادی خوشحالم که اینو میشنوم:heart_eyes::heart_eyes::blush::blush:

فعلا قصد کردم ک‌درسای قدرت رو لتس تاک بدم چون موضوع متفرقه خیلی به ذهنم نمیرسه اما حتما سعی میکنم تا اخر قدرت هر درسی رو ک تموم کردم لتس تاک هم بدم ممنون ازت بابت انرژیات :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::heart::heart::heart:

2 پسندیده

سلام محدثه جان
شما خیلی خوب صحبت کردی در اولین بداهه تون
خیلی روون و با اعتماد بنفس
واقعا عالی بود
منتظر وویسهای بیشتری ازتون هستیم

2 پسندیده

خیلی ممنون از اینکه گوش کردید و نظر دادین ثمین جان خوشحالم که اینو ازتون میشنوم انشاءالله تلاش میکنم ازین به بعد بیشتر وویس بفرستم

2 پسندیده

4 پسندیده

2 پسندیده

خیلی ممنون نسیم عزیزم که گوش کردی و نظر دادی حتما ازین به بعد بیشتر ویس میفرستم و خوشحالم ازینکه میشنوم که خوب بوده لتس تاکی ک فرستادم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::see_no_evil::see_no_evil:

1 پسندیده

خیلی ممنون اقا کامبیز بالاخره طلسمو شکستم :sweat_smile::sweat_smile:
با نظرتون راجب به اینکه پلاتو خوبه خیلی موافقم البته من خودم یه زمانی خیلی ناله میکردم یادمه :sweat_smile::sweat_smile:اما خب از یکی دوهفته پیش که این درس رو خوندم واقعا درک کردم که باید از پلاتوها لذت برد و الان دارم نتیجه شو میبینم و واقعا خوشحالم ازینکه اون اولایل جا نزدم و ادامه دادم البته این جا نزدن رو مدیون دوستان اینجا هم هستم چون خیلی کمکم کردن که راهمو ادامه بدم و شماهم یکی از همون دوستانی هستید که همیشه به من کمک کردید ممنون ازتون

2 پسندیده