تالار زبانشناس

نوشتن به انگليسي

سلام دوستان عزيز

با توجه به اينكه اي جي در درس رهبران بزرگ اشتباهات بزرگ ميگه بايد بنويسيد حتي اگه اشتباه باشه.پيشنهاد ميدم كه ما همگي در اين تالار به جاي فارسي نوشتن انگليسي بنويسم اين جووري براي هر واژه اي كه ميخوايم بنويسم فكر ميكنيم و تو ذهنمون ميمونه.من حقيقتش تو سايت efffortless english هم رفتم ولي اونجا قسمت forum را كه اي جي تاكيد داشت بنويسم پيدا نكردم. با تشكر

5 Likes

ایده ی نوشتن خوبه. اما باید قدری صبر کنین که یه بخش کامل انگلیسی در تالار راه بندازم. در حال حاضر اگر فارسی و انگلیسی قاطی بشه باعث میشه ریخت تالار بد بشه. اما اگه یه بخش اختصاصی ایجاد بشه هیچ مشکلی بوجود نمیاد.

13 Likes

بله منم با نظر شما موافقم.
به نظرتون بهتر نیست که یه گروه زبان شناس رو هم توی تلگرام درست کنین و همه بتونیم باهم انگلیسی صحبت کنیم؟

3 Likes

اپ های teela (تیلا ) آموزش نوشتن هم داره. البته اینا همه واسه بچه هاست
واسه بزرگا شاید همین جا بهترین ورش باشه

1 Likes

سلام جناب ناصری.
ممنون از زحمات شما.
وقتتون بخیر.

همون طور که حتما مطلع هستید، خود ای جی داخل وب سایتش فورِمی داره برای این موضوع، که برای افرادی که power english رو خریدن پلن معمولی فورِم فعاله و برای فعال سازی پلن VIP ماه اول ۱ دلار و بعد از اون ماهی ۳۷ دلار به گمانم برای استفاده از دروس VIP و سایر موارد اضافه بر دروس معمولی، از کاربرانش می گیره.
بنابراین اگر شما بتونید لطف کنید و در فرصت های آینده یک قسمت معمولی برای زبان انگلیسی با قوانین سخت گیرانه مثل فورِم خود ای جی هوگ در فورِم جاری یا یک فورِمِ مخصوص این کار قرار بدید خیلی می تونه مفید باشه چون این فورِم رو ای جی اصلا قسمتی از روند یادگیری محسوب می کنه و دائم به شاگرداش توصیه می کنه به طور روزانه داخلش بنویسن حتی اشتباه و باهم‌ peer group اونجا تشکیل بدن تا به هم کمک کنن که دائما با قدرت و انرژی مثبت پیش برن و این دائما بهانه ای بشه برای نوشتن یا مثلا به مشکلات کاری هم یا نوشتن نامه و اسناد اگه اطلاعی دارن به هم کمک میکنن اونجا، و قانون سخت گیرانش هم اینه که دائما باید مطالب نوشته شده مثبت باشه و امیدوار کننده و افراد از موفقیت هاشون بنویسن وگرنه اگر منفی و نا امید کننده باشه بهشون تذکر داده میشه و در گام بعدی بن میشن و در این مورد کاملا سخت گیرن.

پاینده باشید.

3 Likes

مشکلی که در حال حاضر این فروم داره این هست که بخوای انگلیسی بنویسی به طور معمول راست به چپ مینویسه که خیلی زشتش میکنه.

This forum does not support left to right languages like English for now.

برای همین بایستی صبر کنیم تا این مشکل حل بشه بعد من یه بخشی مخصوص رایتینگ انگلیسی اضافه میکنم.

3 Likes

لطف می کنید جناب ناصری،
فقط توصیه من این هست که،
اگر اون بخش با یک نام خاص تجاری یا یک نام الهام دهنده ویژه و مرتبط با این مباحث تولید بشه که این نام نشون دهنده خصوصیات اون فورِم باشه هم فکر می کنم خیلی جذابیت خوبی برای کاربران داشته باشه.

1 Likes

سلام . چه جوري ميتونيم خريداري كنيم؟ credit card ميخواد.شما خريداري كرديد؟

2 Likes

سلام. یکی از وابستگان من که خارج کشور هست خریده. من نخریدم اما دیدم. اگر نیاز به credit دارید می تونید برای انجام این موارد از وب سایت payment24.ir استفاده کنید که در این زمینه معتبره.

2 Likes

سلام.ممنون از پاسختان

2 Likes