چالش let's talk « نقل قول جادویی » + فایل صوتی فارسی

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز در این ویدئو درباره یه نقل قول عالی صحبت خواهیم کرد

https://zabanshenas.com/uploads/others/do-it-anyway.mp4

نظر شما چیه؟

توضیح فارسی:

22 پسندیده

مثل همیشه عالی…:clap::clap::clap:
تفاوت زیادی بین کسایی که فقط اگاهی دارند با کسایی که از روی اگاهیشون عمل میکنند وجود داره…:thinking::thinking::thinking:
ادم های موفق میدونند که احساسات گزرا هستند و در هر حالی علیرغم هر احساسی که دارند باید کار درست رو انجام بدند…البته این یک مهارته و باید یاد گرفته بشه…
کامبیز عزیز من این جمله رو تو ذهنم ثبت کردم و فراموشش نمیکنم…:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

4 پسندیده

Hi my bro
Thanks a gazillion times

3 پسندیده

4 پسندیده

دقیقاً همینطوره حجت جان.

ممنونم از انرژی مثبتت و اینکه همیشه ویدئو های منو دنبال میکنی.
دمت گرم :rose::rose::rose:

@milad4mb

Hi bro. I talked about the great thing yous talked about.

thanks again.

@a.bayani

thanks again Miss Nassim.

wish you the best. I appreciate you comments. :rose::rose:

4 پسندیده

3 پسندیده

3 پسندیده

Studying History in high school !
I hated it, but I need to study it :roll_eyes:

Thank god, while I need to studying English, I love it :blush:
.
.
Thank you for your excellent lecture

2 پسندیده

متاسفانه نمیتونم دانلودش کنم ولی مطمئنم مثل همیشه عالیه.
انشالا اگه دانلود شد حتما میگوشم. :slightly_smiling_face:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز اون s رو نباید بگین البته میدونم خودتون استادین

1 پسندیده

Thank you for your attention :pray:
I have many mistakes like this :grin:

2 پسندیده

سلام دوست و استاد عزیز @kambiz_mbi.چقد مسلط و عالی و خدا میدونه که چقد بهم انرژی میده این حرفات.چند وقته که بنا به دلایلی خیلی کم تلاش شدم.انشاءالله که بتونم دوباره برگردم…

1 پسندیده

اختیار دارید هممون بالاخره ی سری ایرادا داریم باید رفع شه. مهم اینه که تلاش میکنید

2 پسندیده

@atineh1967

داداش بهنام @user1000 اگه وقت داشتی میشه به این دوست عزیزمون آتوسا خانوم گرامی در زمینه پیدا کردن منابع مفید جاوا اسکریپ کمک کنی؟

@sam79

your wlc brother.

I appreciate the time you put ,to listen to this voice

5 پسندیده

Thanks alot, you have a very kind heart. I need help, for learning Java, and exactly I search in net, if Mr behnam give me some advise, so I’ll find my way better. :pray::pray:

3 پسندیده

@YoKambiz
داداش شما دستور بده ما مخلصتم هستیم چشم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

3 پسندیده

سلام اقا کامبیز .نیازی به عذرخواهی نیست .واقعا با مشغله هایی که همه ما درگیرش هستیم پاسخ به تمام لتس تاک ها ممکن نیست .گاهی من خودم یه وویسی رو گوش میدم لایک هم میکنم ولی جای ساکت برای ضبط وویس پیدا نمیکنم .همینجا منم عذرخواهی میکنم اگه گاهی وقت نمیکنم وویس دوستان رو گوش بدم
در مورد نقل قول هم کاملا درسته.تو درس ارزش ها اقای ای جی به این نقل قول اشاره میکنه .

2 پسندیده

سلام شبتون بخیر :sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::hibiscus::blossom:
بسیار عالی بود :rose::rose::cherry_blossom:هرچند قدیمی بود :rose::cherry_blossom::bouquet:
وچقدر تفاوت چهره :wink::wink::wink:در حال حاصر پخته تر شدیندنسبت به این فیلم :wink::wink::ok_hand::ok_hand:
باآرزوی در اوج ماندن برای شما :sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom::hibiscus::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

قیافرو…

این تی شرت بارسلونا چی شد نمیدونم

2 پسندیده

A Great Quote

Successful people do what they need to do whether they like it or not.

1 پسندیده