آموزش تبدیل زیرنویس انگلیسی به فارسی در potplayer

سلام
توی بعضی از کامپیوترا نمیدونم چرا حتما باید پخش رو متوقف کنید ( یعنی Pause) رو بزنید تا کلمات براتون به شکل کادر بالا بیاد

1 پسندیده

مشکلتون چی هست که نتونستین

برای پخش فیلم از پات پلیر استفاده کنید از سایت زیر بگیرین

2 پسندیده

خب شاید فارسیش موجود نیست!

1 پسندیده

برا منم این شکلیه،بایستی فیلم رو مکس کنم تا بشه.که در مجموع فرقی هم نداره…

1 پسندیده

با سلام
با تشکر از تاپیک فوق العاده تون من د رنصب sublight با این مشکل برخورد کردم میشه راهنماییم کنید…ممنون

1 پسندیده

:innocent:It is useful for us
Thanks so much
:clap::clap:big like

2 پسندیده

سلام
کافیه که با اکانت جیمیل وارد برنامه بشید

1 پسندیده

سلام
بله به همین روش وارد میشم ولی ازم یوزر و پسورد میخواد که بعد از وارد کردن مواردی که مشاهده میکنید اون ارور قرمز توی پایین صفحه ظاهار میشه:cry::cry::cry:

1 پسندیده

وقتی که google log in رو بزنید میره توی سایت گوگل و میخواد که با حساب شما همگام بشه. بعد از انتخاب اکانتتون وارد ی صفحه ای میشه که اونجا یک کد حدودا 30 کاراکتری هست. اون رو باید کپی کنید و در کادر خالیه وسط برنامه قرار بدید

بعد از اینکار دوباره روی google log in کلیک کنید و وارد برنام هبشید

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
بعد از مرحله log in with google با جی میل ام وارد می شم که یه کد حدود 30 کاراکتری هست. اونو که وارد می کنم و بعدش google log in رو می زنم. که این صفحه می یاد.
username و
promo code می خواد:

و یه راه دیگه که خواستم وارد شم از طریق sing up for sublight بود که متاسفانه اون هم می گه امکان ثبت نام وجود نداره.

و پیغام زیر رو میده:

در کل از هر دو تا راه رفتم ولی نشد که لاگین بشم!!

بخشش به خاطر ریز بودن تصاویر

1 پسندیده

متاسفم که این مشکل حل نشد. شاید باید یکجور کرک براش نصب کنید. ممکنه طبق همون پیغام برنامه در حال حاضر امکان ساخت حساب جدید نباشه. من اگر چیزی جدیدی پیدا کنم به شما در اینجا اطلاع میدم

2 پسندیده

خیلی ممنون…مرسی:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 پسندیده

شما هم نتونستید وارد بشید؟ اگه اینطور باشه پس این مشکل از برنامه هستش

1 پسندیده

ای ول…دم تون گرم…از اکتشفاتی از این دست، همیشه ما رو بهره مند کنیدآ…عزت زیاد

2 پسندیده

ممنونم بابت معرفی این اپ خوب
نمی دونم چرا من نمی تونم ساین آپ شم باهاش

1 پسندیده

سلام آپی سراغ ندارین مشابه این اپ که معرفی کردن باشه ولی واسه اندروید؟

1 پسندیده

سلام ممنون از معرفی تون
اما من بعد از دانلود نتونستم وارد نرم افزار بشم.چون زمان sign up کردن ارور میده که فعلا امکان رجیستری وجود نداره!!! مشکل کجاست؟

1 پسندیده

ظاهرا مشکل از خود برنامس. چندتا دیگه از دوستانم این مشکل رو داشتن متاسفانه

2 پسندیده

خب شما خودت چطور به این مشکب برنخوردید؟!

1 پسندیده

راستش من هنوزم که گاهی از برنامه خارج میشم به راحتی دوباره وارد میشم. بنظر میرسه این مشکل درمورد کاربران جدید باشه. از طرفی اینروزا کشورای دیگه اوقات فراغتشون ایران رو تحریم میکنن. شاید اینم مربوط به اون باشه.

و از همه اینا مهمتر اینکه ببینید این موضوع برنامه زیرنویس اونقدرام مهم نیست. از منابع دیگه ای هم میشه زیرنویس انگلیسی پیدا کرد

1 پسندیده