لتس تاک درس ۲۷ انگلیسی قدرت

سلام دوستان روزتون بخیر :blush:
اینم لتس تاک درس ۲۷ انشاءالله این درسای اخرو حتما لتس تاک میدم
@a.bayani عزیزم الوعده وفا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile::blush::grin:

7 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::tulip::kissing_heart:

3 پسندیده

ممنونم ازت نسیم جان اگه میزدم زیر قولم ک خیلی زشت بود دیگه :joy::joy::sweat_smile::sweat_smile: بازم ممنون ک گوش کردی و نظر دادی خوشحالم ک میشنوم پیشرفت داشتم چون این پیشرفت رو خودم حس نمیکنم ممنون بابت انرژی ک دادی همیشه تو اوج ببینمت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip::heart::blush:

1 پسندیده

سلام فدات
ایول چه خوب توضیح دادی :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:
خیلی عااالی و روون :heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
باااریک :heart_eyes::rose::rose:

فقط یه سوال
صدا چیبود افتاد؟ :joy::expressionless:

2 پسندیده

ممنون ک گوش دادی رفیق و نظرتو گفتی ممنون از انرژیت :heart_eyes::heart_eyes:

سرکن رومیزی خاهر کوچیکم افتاد :joy::joy:

1 پسندیده

1 پسندیده

ممنون اتوسا جان که گوش کردی و نظرتو برام فرستادی حتما لتس تاک درس ۲۸ رو هم میفرستم مرسی که انرژی میدی :heart_eyes::heart_eyes::blush::blush:

1 پسندیده

آفرین محدثه خانوم. بسیار عالی بود و لذت بردم.

در عجبم شما چرا بیشتر صحبت نمیکنید :grin::grin:

عالی بود. ماشالا :clap::clap:

1 پسندیده

خیلی ممنون از شما
منظورتون دقیقه های ویسه ک کمه؟یا لتس تاکا؟ :sweat_smile:

1 پسندیده

نه تعداد لتس تاک ها

شما یه دقیقه وویس بدید کلا هم برای شما آوانس قائل میشیم :))

1 پسندیده

راستش موضوعی به ذهنم نمیرسید البته خیلیم عمیق فکر نکرده بودم اما تصمیم داشتم در مورد رشتم که روانشناسیه چندتا لتس تاک بدم ک انشاءالله موفق بشم :sweat_smile:

حتما ازین به بعد بیشتر مشارکت میکنم :v:

2 پسندیده

2 پسندیده

ممنون بابت وقتی ک گذاشتی و گوش کردی ثمین جان بله درست میگین متاسفانه اعتماد به نفسم پایینه و کم کم دادم تلاش میکنم بهبود ببخشمش مرسی ک انرژی دادی بهم :heart_eyes::heart_eyes::tulip:

3 پسندیده

سلام محدثه جان :star_struck:
من خیلی وقت بود که ویسی ازت نشنیده بودم :grinning:
با توجه به اینکه میگی وقت اضافه داری جای تعجبه که چرا بیشتر لتس تاک نمیدی :grin::grin:
خیلی خیلی خوب بودی تبریک میگم بهت بابات ارائه ی خوبت :clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام عزیزم :heart_eyes:

وقت اضافه ک تا جایی ک دلتون بخاد دارم :joy::joy:هم موضوع پیدا نمیکنم ک البته جدیدا یه دو تا موضوع راجب رشتم هست حتما لتس تاکشونو ضبط میکنم هم تا الان اعتماد به نفسشو نداشتم که با کمک انرژیای دوستان باعث شد یکم اعتماد به نفسم بیشتر بشه :blush::blush:

ممنون ک وقت با ارزشتو گذاشتی و گوش کردی فاطمه جان منتظر لتس تاکای خودت هستم :tulip::tulip::heart_eyes::heart:

2 پسندیده