معرفی نرم افزارهای کاربردی برای زبان انگلیسی

خب عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه سروران گرامی
بنده نرم افزار رو خریدم و دارم یه برنامه ریزی کوچیک میکنم که از صفر شروع کنم
در همین راستا یه چندتا نرم افزار پبدا کردم که کمکم معرفی میکنم و دوستان عزیز هم دریغ نکنن هر چیز بدرد بخوری که میشناسید رو معرفی کنید و تجربتون رو ازش بگید تا دوستان دیگه هم بهره ببرن

Musixmatch Lyrics:
خب برای اولین نرم افزار گفتم اینو برای عاشقای موسیقی بزارم که خودمم تازه باهاش اشنا شدم
یه نرم افزار فوقالعاده برای نمایش همزمان متن یا همون Lyric اهنگ ها
توی نسخه پریمیوم برنامه به صورت خودکار تمام Lyric ها به صورت افلاین ذخیره میشن که دیگه بدون اینترنت هم بتونید استفاده کنید
برنامه خیلی بروز هستش و اکثرا هم توسط کاربرا اضافه میشه متن ها و از زبان شیرین پارسی هم کاملا پشتیبانی میکنه و خودتون هم میتونید ترجمه اهنگهای مورد علاقتون رو بزارید که بقیه هم استفاده کنن(حتما اگه در توانتون هست این کارو بکنید) اتفاقا خود امروز اخرین البوم بانو گاگا رو دانلود کردم و دوستان زحمت ترجمه چندتا از اهنگ ها رو کشیده بودن که خیلی هم خوب بود و میتونه کمک زیادی به دوستان بکنه برای مقایسه ترجمه خودشون با ترجمه درست

فقط دوستان یک نکته رو در نظر داشته باشن اونم اینکه برای تشخیص اهنگها باید اطلاعات اهنگ ها دستکاری نشده باشه
منظورم از اطلاعات اهنگ ها اسم خواننده و نام البوم و ترک ها و شماره هر اهنگه که دوستان داخلی نابود میکنن همه اینارو
یه سایت خیلی خوب هستش که اهنگ های خارجی رو ارشیو کاملی از البوم ها و ترک ها و موزیک ویدیو هاشون داره و از اونجا که شیلتر میکنن سایت رو ادرس تلگرامشون رو میزارم که بتونید به ادرس بدون شیلتری که میزارن هم دسترسی داشته باشید
عصر دانلود
ترجیحا نسخه ایتونز ریپ اهنگها رو بگیرید که هم حجم منطقی داره هم کیفیت خیلی خوبی و اطلاعات هم دستکاری نشده
لینک دانلود خود برنامه هم برای اون عزیزانی که حوصله گشتن ندارن مستقیم میزارم:
Musixmatch
البته برای بارگزاری اولیه متن ها به چیز شکن نیازه که به خاطر کم حجم بودن متن ها دریافتشون کمتر از چند ثانیه میشه

13 پسندیده

دمت گرم . ممنون. خیلی لایک داری…
انشا… موفق بشی

4 پسندیده

خیلی ممنون تاپیک خیلی خوبی زدین که بسیار استقبال میکنم. فقط لطفا عکس با کیفیت بیشتری به کار ببرین همینجا هم میتونین آپلود کنین که بقیه بتونن استفاده کنن.
این رو هم اضافه کنم که اگر پکیج کاملی از موسیقی و ترجمه ی اون داشتین میتونین به بنده بدین تا در نرم افزار بذارم. البته فقط بایستی آهنگ هایی باشه که گذاشتن اونها مشکل زا نشه یه وقت.
ممنون

5 پسندیده

اقای ناصری عزیز درباره کیفیت تصویر باید بگم که کیفیت داره فقط بنده برای اینکه احیانا دوستانی که با موبایل میان به مشکل برنخورن نسخه پیش نمایش تصویر رو گزاشتم،فقط کافیه رو عکس کلیک کنید تا به اپلود سنتر تصویر برید و با کیفیت بالا ببینید
درباره ارشیو هم بنده دارم یه ارشیو کامل از خواننده های که میشناسم جمع میکنم اگه فرد خاصی مدنظرتون هستش بفرمایید تا در حد توان دیسکوگرافیش رو با لینک مستقیم در اختیارتون بزارم البته بعید میدونم با شرایط فعلی بشه همچین کاری کرد توی برنامه چون ریسک شیلتر شدن و یا گیر دادن هستش از طرف دوستان بالادستی
توصیه ام اینه که تک اهنگهایی که ایرادی نداره رو بزارید تو برنامه خیلی بهتره و برای ترجمه متن اهنگها هم میتونید از عزیزانی که برنامه رو تهیه کردن بخواید این کار رو بکنن،اینجوری یه تمرین هم میشه برای دوستان و میتونید بهترین ترجمه رو بزارید تا دوستان دیگه هم مقایسه ای بین کار خودشون با بقیه داشته باشن و به اشکالاتشون پی ببرن
اگه بشه همچین قابلیتی اضافه کنید خیلی عالیه

2 پسندیده

بله صد در صد فله ای نمیشه گذاشت و بنده خودم هم موافق فله ای گذاشتن نیستم. آهنگهایی که با عرف جامعه سازگار هست و معانی مناسبی هم داره (چه از جهت آموزشی و چه از جهت خود مفهوم آهنگ) میشه گلچین کرد تا به عنوان یه پکیج خوب و سرگرم کننده به برنامه اضافه بشه.
که در مواقع خستگی از ریتم یکنواخت اغلب پکیجها، باعث بالابردن انگیزه بشه.
برای ترجمه هم از همین فروم میشه استفاده کرد. یعنی یکی ترجمه ی اولیه بذاره بقیه میتونن ادیت کنن و در صورت مناسب بودن ادیتشون پذیرفته بشه.
در کل نه فقط آهنگ بلکه هر مورد مناسبی اگه کسی پیشنهاد داره میشه به این مجموعه اضافه کرد.

6 پسندیده

من سری کامل درسهای flow English و effortless English رو دارم اگر مایلی میتوانم در اختیارتان بزار تا به نرم افزار اضافه کنید

3 پسندیده

Rosetta Stone:
خب دوستان برنامه بعدی Rosetta Stone هستش که یه برنامه با تاکید بر شنیدار و گفتار هستش،چیزی شبیه به همین زبانشاس خودمون هستش
نرم افزار محبوب و شناخته شده ای هم هستش و شاید خیلی از دوستان باهاش کار کرده باشن
برنامه با جملات ساده و روزمره شروع میشه و تا مکالمات پیشرفته جلو میره
در طول اموزش مرتبا ازتون تست گرفته میشه و باید سعی کنید کلمات و جملات رو درست تکرار کنید تا برنامه بهتون امتیاز کامل بده
زبانهای زیادی هم داره که باید هرکدوم رو میخواد دانلود کنید درسهاش رو اضافه کنید به برنامه،البته شامل لهجه های متفاوت هم میشه مثل زبان انگلیسی با لهجه امریکایی یا انگلیسی
حتما برنامه رو تست کنید ارزشش رو داره،نسخه موبایل هم داره که تستش نکردم تا حالا

7 پسندیده

نسخه کرک شده چه فرقی با اوریجینال داره؟

1 پسندیده

هیچی استاد عزیز نسخه کرک کامل هستش
فقط باید فایل های هر درس رو دانلود کنید که توی تمام سایتهایی که گزاشتن برنامه رو هستش،فقط کافیه با یه برنامه مجازی ساز بازش کنید و از داخل برنامه گزینه اضافه کردن درس رو بزنید تمام

2 پسندیده

البته این رو هم اضافه کنم که به نظرم همین زبان شناس خودمون خیلی بهتره و کاربردی تره،اما واسه مکمل خیلی خوبه

5 پسندیده

همین الان نسخه موبایلش رو دانلود کردم… یک چند روز دیگه دیدگاهم رو درموردش تو همین پست میگم

3 پسندیده

لطفا لینک بذارین که بقیه هم دانلود کنن.

1 پسندیده

چشم پیام رو الان دیدم برم خونه میزارم

1 پسندیده

از این نرم افزار من پارسال استفاده کردم و تا سطح 3 یا 4 رفتم ولی خب برای هر درس زمان زیادی صرف کردم که عمیق یاد بگیرم
ولی نظر من با یادگیری از این نرم افزار منفیه چون سطحش سادست تو صحبت کردن تقریبا هیچ کمکی نمیکنه تنها خوبیش حفظ لغات هستش
خوبیش سرگرم کننده بودنشه که میشه با زبان بازی کرد ولی اگه کسی دنبال مکالمه هستش به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم “نظر شخصیه من”

6 پسندیده

حرفت تا حدود زیادی درسته کامبیز جان
بالاتر هم گفتم خودم که واسه مکمل بد نیست
همین لهجه های متفاوتی که داره و این که میتونه تشخیص بده تلفظتون صحیح هستش یا نه میتونه بدرد بخور باشه

2 پسندیده

خود نرم افزار اصلی
Rosetta Stone

لینک درسهای برنامه به لهجه امریکایی از یکی از سایتهای داخلی:
American

اینم یه برنامه باری اجرای فایلهای ISO:
Virtual CloneDrive

7 پسندیده

نسخه مبایلش که پولی بود…
نسخه موبایل کرک داره که نیازی به روت نداشته باشه؟؟؟؟

1 پسندیده

سلام
یک نرم افزار میخوام معرفی کنم برا مرور لغات و … بسیار کاربردی هست. البته شاید همه آشنا باشن
این نرم افزر مخصوص اندرود هست به نام “Memrise” تو بازار سرچ کنید میاد… ولی من توصیم اینه که اول برید به سایت

سپس ثبت نام کنید … بعد مشخص کنید که چه زبانی رو میخواید یاد بگیرید. بعدشم مشخص کنید زبان مادری شما چیه. بعد اون برید یک کورس برداری… کار کردن باهاش راحت هست و حجم مصرفی اینترنت کم میخواد
بعدش برید نسخه موبایل رو نصب کنید(چون تو نسخه موبایل کورس ها سخت پیدا میشن
موفق باشید

7 پسندیده

Windows Media Player Lyrics:
خب این بار یه پلاگین میخوام بزارم براتون برای Windows media player خود ویندوز
حجمش کمتر از 300 کیلوبایت هستش و فقط کافیه دانلودش کنید و نصب کنید با دوتا کلیک کار تمومه
الان هر اهنگی که اجرا کنید اگه اطلاعاتش درست باشه توی مدیاپلیر نشون داده میشه متن اهنگ و راحت میتونید روی سیستم
تمرین کنید
لینک دانلود

3 پسندیده

سلام
پلاگینی نیست برای همه پلیر ها؟؟؟؟ مثل همین باشه ولی برای بقیه پلیر ها؟؟؟

1 پسندیده