معرفی نرم افزارهای کاربردی برای زبان انگلیسی

ببخشید الان متوجه شدم که شما هم قبلا این برنامه رو معرفی کردید :see_no_evil:

2 پسندیده

سلام
خواهش میکنم دوست گرامی. قطعا توضیحات شما معرفی من رو کامل تر کرد…ممنون ازشما

3 پسندیده

سلام.
ی اپ خوب برای شنیدن فایلهای صوتی در اندروید اپ jet audio هستش که چند امکان خوب داره
قابلیت تکرار بخشی که خودمون تعیین میکنیم.
قابلیت جلو و عقب بردن فایل در بازه ده ثانیه ای
قابلیت تعیین سرعت 120 و 80 برای پخش( نسبت به 100 که سرعت معمولی هست این دوتا تندتر و کندتر هستن)
درضمن تا یادم نرفته بگم که رابط کاربری بسیار خوبی داره و دسترسی به این امکانات در برنامه بسیار راحته
دوستانی که با نسخه ویندوز این برنامه که بسیار کامله کار کردن حتما میتونن حدس بزنن که چقدر برنامه خوبیه.

4 پسندیده

سلام…
اقا من این رو از دو تا سایت معتبر چن وقت پیش دانلود کردم و نصب کردم ولی اجرا نشد .
میشه راهنمایی کنید لطفا ؟

2 پسندیده

چشم
شاید فایل با اندروید شما سازگار نبوده. برای خودم زیاد پیش میاد. بخصوص اینکه تبلت من هواویه و اندرویدش به روزرسانی درست و حسابی نداره. این لینکی که من قرار دادم رو امتحان کنید. این فکر کنم نسخه 9 باشه. اگر نصب نشد نسخه های پایین تر رو جستجو کنید(البته به فرض اینکه مشکل از اندروید شما باشه) چون فایل سالمه و خودم امتحانش کردم.

2 پسندیده

البته ببخشید یادم رفت بگم … من نسخه ویندوزش منظورم بود .
ایا لینک دانلود نسخه ویندوز رو هم دارید ؟ که سالم باشه و کار کنه ؟

1 پسندیده

سلام به همه دوستان زبانشناس. من امروز میخوام یه دیکشنری دو زبانه خوب معرفی کنم. امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
دیکشنری تحلیلگران

4 پسندیده

این سایت خبری هم بدک نیست ویژگی های خوبش از نظر من اینه که هر خبر رو توی سه سطح بصورت جداگانه گذاشته و فایل صوتی اون هم موجود هست.
https://www.newsinlevels.com
این سایت اپلیکشن هم داره که اپلیکشنش نرم افزار ترجمه گوگل رو پشتیبانی میکینه به این صورت که کلمه جدید یا قسمتی از متن مورد نظر رو انتخاب می کنید و در بالا روی لوگوی نرم افزار ترجمه گوگل کلیک می کنید تا ترجمه لغت مورد نظرتون رو بیارد.

اپلیکشن

5 پسندیده

با این اوصاف خیلی باید مفید باشه. من که حتما امتحانش میکنم. البته الان سایتش رو نگاه کردم و همینطور که توضیح دادید خیلی جالبه. ممنون

1 پسندیده

سلام.خواهش میکنم امیدوارم که براتون مفید واقع شده باشه.:pray:

3 پسندیده

راستش نسخه ویندوزش رو من همیشه بدون دردسر دانلود و نصب میکنم. سایتهای زیادی هستن که این برنامه رو قرار دادن. من چندتارو براتون میفرستم. امیدوارم که بتونید از اینا استفاده کنید.

p30download.com/fa/entry/495/

2 پسندیده

Check out “Learn English with popular Videos, Talks for TED”
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duckydev.tedlang.learningenglish
این نرم افزار هم برای تقویت زبان عالیه قابلیت هایی مثل تکرار تمرین رایتینگ داره

6 پسندیده

سلام .

گاها برای تنوع هم که شده بد نیست به رادیوهای نیتیو سر بزنیم و یه عیار نسبی دست مون بیاد که مثلا من که فلان قدر لیسنینگ داشتم چقدر میتونم متوجه بشم ، معانی حرف های گوینده رو میفهمم یا نه …
خلاصه ، این یک اپلیکیشن خوب هست که کلی ایستگاه رادیویی داره و قابل استفاده ست .
لینک گوگل پلی ش تحریم هستیم .
از یه سایت داخلی لینک میزارم : :smile:

صفحه دانلود

لینک دانلود
https://www.dl.farsroid.com/app/Online-Radio-Box-Pro-1.1.148(www.Farsroid.com).apk

6 پسندیده

دوستان خوبم سلام. امروز قصد دارم افزونه Readlang Web Reader رو بهتون معرفی کنم.
این افزونه برای سهولت در مطالعه سایت های خارجی در چندین زبان و همینطور یادگیری لغات انگلیسی در حین این مطالعه و انجام کارهای روزمره.

طرز کار این افزونه:
افزونه رو در مرورگر کروم از لینک زیر بر روی مرورگرتون بارگذاری میکنید.

2- بعد وارد سایتی میشید که قصد دارید مطالعه کنید که البته میتونه به زبان‌های مختلفی باشه. با فشار دادن آیکون این افزونه در بالای مرورگرتون یک منوی کوچک ظاهر میشه(البته بار اول منوی کامل‌تری رو میبینید) که میتونید زبان موزد نظرتون رو برای ترجمه انتخاب کنید.

از اینجا به بعد کافیه که روی هر واژه ای که براتون دشوار هست یا مایلید اون رو بهتر یاد بگیرید کلیک کنید تا معنی اون واژه رو بالاش نشون بده.

درضمن میتونید از طریق کلید Menu در بالای مرورگر تغییرات مورد نظرتون رو ایجاد کنید.

مثلا بجای اینکه همزمان معنی نشون داده بشه فقط معنیشون رو ببنید یا اینکه زیرشون خط کشیده بشه

درضمن میتونید اون واژه رو بفرستید به جعبه لایتنر این افزونه

3333

و مرورشون کنید

همینطور که میبینید جمله ای که اون واژه رو ازش بیرون کشیدید هم موقع مرور نشون داده میشه و همینطور آدرس صفحه ای که جمله رو خوندید.
و در ضمن واژه ها رو به صورت برعکس هم از شما میپرسه و با انتخاب گزینه typing mode میتونید بجای حدس زدن واژه رو بنویسید که writingتون هم تقویت بشه
در پایان هم ی آماری از عملکردتون بهتون میده.

البته امکانات دیگه ای هم داره که من هنوز نمیشناسم و از طرفی مهمترینشون اینا بود که عرض کردم خدمتتون.

موفق باشید.

15 پسندیده

بسیار افزونه عالی و کاربردی ای هستش. بنده اضافه کردم.

تشکر فراوان از آقا یزدان عزیز :rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام آقا یزدان خیلی ممنون
واقعا کاربردی و خفنه :smile: :rose:

3 پسندیده

خواهش میکنم :rose: :blush:

3 پسندیده

خودم واژه هایی که از زیرنویس فیلما با روشی که قبلا براتون توضیح دادم درمیارم رو هم به این افزونه وارد میکنم. که اینطوری همه لغاتای مورد نظرم یکجا جمع میشه. و هرروز فقط کافیه این لایتنر رو با لایتنر زبانشناس مرور کنم

4 پسندیده

دوستان ی امکان دیگه رو در ReadLang متوجه شدم که خیلی مفیده. اونم اینه که میتونید کتابای مورد نظرتون رو با فرمت epub یا .txt (که میتونید دانلود یا نرم افزار تبدیلش رو دانلود کنید) روی پنل خودتون آپلود کنید و امکان ترجمه لغات رو بصورتی که قبلا توضیح دادم داشته باشید. فقط یادتون باشه درصورتی که کتابتون شامل قوانین کپی رایت میشه تیک مربوط به اشتراک عمومی رو غیرفعال کنید ( یهو تحت تعقیب اینترپول قرار نگیرید :sweat_smile::man_pilot::female_detective::policeman: )

3 پسندیده

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه.
ممنون از پست خوبتون. بنظرم بهتره که دوستان بدونن اگر از انکی استفاده میکنن بهتره که افزونه این برنامه در مرورگر کروم رو هم نصب کنن. به کمک این افزونه به راحتی میتونید از محتوای سایت ها برای ساختن فلش کارت استفاده کنید. مثلا اگر لغتی رو میخواید فلش کنید کافیه به جای نوشتنش توی گوگل ترجمه کنید و متن اونجا رو با این افزونه به کارتاتون اضافه کنید. لازمه که افزونه مخصوص برنامه رو هم به نسخه کامپیوترتون اضافه کنید و نسخه کامپیوتر در حین استفاده از افزونه باز باشه.

آدرس افزونه کروم:

آدرس افزونه لازم برای نسخه ویندوز انکی:
https://ankiweb.net/shared/info/2055492159

درمورد اینکه چطور افزونه ها رو فعال کنید لطفا جستجو کنید چون توضیحش در این مقال نمیگنجه:grin::grin: و از حوصله من خارجه واقعا:see_no_evil:

اگر کار با این افزونه رو تجربه کنید مطمئن هستم خوشتون میاد.

طرز کار افزونه هم خیلی راحته.

در گام اول و دوم همونطور که در تصویر بالا میبینید روی متنی که برای جلوی فلش کارت در نظر دارید کلیک راست میکنید و از منویی که باز میشه گزینه add to anki و بعد هم add to front رو انتخاب میکنید

در گام سوم و چهارم همونطور که در تصویر بالا میبینید روی متنی که برای جلوی فلش کارت در نظر دارید کلیک راست میکنید و از منویی که باز میشه گزینه add to anki و بعد هم add to back رو انتخاب میکنید

در گام پنجم روی آیکون افزونه در بالای مرورگر کلیک میکنید. و در گام ششم دسته یا deck مورد نظرتون رو برای قرار دادن فلش کارت انتخاب میکنید.

در گام هفتم شما لازم نیست کاری انجام بدید :wink: و محتوای مورد نظرتون به طور خودکار در کادر مربوط به خودش قرار گرفته:hugs::smiley:. حالا فقط کافیه در آخرین گام گزینه add note رو انتخاب کنید.

لازمه اضافه کنم که افزونه رو تازه نصب کردم و ممکنه قابلیت های دیگه ای هم داشته باشه که من هنوز نمیدونم. مثلا اضافه کردن کادرهاییی برای تصویر و هم معنی و … که تقریبا مطمئنم که داره. چون توی تنظیمات گزینه های زیادیه که فعلا وقت نکردم چک کنم.

ی موردم لازمه بگم. اینکه من قبلا چند برنامه دیگه برای فلش درست کردن معرفی کردم اما حالا با آشنا شدن با این افزونه اونارو عملا کنار میزارم. چون مرور اونها فقط در برنامه کروم و به عبارتی با کامپیوتر مقدوره. در حالیکه استفاده کنندگان انکی میدونن که به راحتی میتونن انکی رو با نسخه های تحت وب و موبایلشون همگام کنن.

برای آشنایی اون دسته از دوستان که تا حالا با انکی کار نکردن هم محتوای زیادی در سایتهای مختلف هست که کافیه ی جستجوی اده بکنید. در اولین پست همین صفحه هم دوست عزیزمون توضیحات کاملی دادن که فکر میکنم کافی باشه.

5 پسندیده