Let's talk : review of first eight lesson (2-9) of the power package

سلام دوستان، در این لتس تاک من خلاصه ای از درسهای 2 تا 9 بسته قدرت رو ارائه دادم. اونقدر این بسته جذاب هست که الان در حال مرورش هستم میبینم من با زبانشناس زندگی کردم و لحظات گاه تلخ و گاه شیرین مرور میشه، و در حین مرور خلاصه درس رو هم مینویسم که برای همیشه مفید باشه.
سپاس فراوان از وقتی که برای شنیدن اختصاص میدهید. :rose:

10 پسندیده

عالی بود خانوم نیکنام… :clap::clap::clap:
یه مرور کامل کردید و واسه من که همین حدود درس قدرت رو خوندم خیلی خوب بود ممنون:tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

Thanks alot, these lessen of power are learn about any thing,
I learnt a lot of things and a lot of skills.
Good luck dear friend.

2 پسندیده

باز هم ممنونم که وقت گذاشتید.

thanks a lot mis.atosa
for listening and giving your idea
I wish the best for you.

2 پسندیده

چقدر کار خوبی کردی عزیزم.
یکی از عیوب بزرگ من اینه که هیچ تمایلی برای مرور کردن درسهای قبلی ندارم هر چند که میدونم کار خیلی ارزشمندیه.منم شروع کرده بودم ولی ۳ تا درس رو خوندم و ول کردم متاسفانه
انشالله تو برنامه ام میذارم که مرور کنم
واقعا ممنون که این چیزهای خوب رو به اشتراک میذارید و ما رو برای انجام اونها ترغیب میکنید :hibiscus:

3 پسندیده

سلام چه خووووب :heart_eyes:
واسه هممون مرور شد
عاااااالی هستین شما

خیلی خوب بود مثل همیشه :clap::clap::clap:
موفق باشید :heart_eyes::tulip::rose:

1 پسندیده

1 پسندیده

سلام ممنونم ثمین خانم عزیز، امیدوارم مفید بوده باشه. این مرور برام لازم بود وقتی به عنوان کار جانبی به صورت مفید انجام بشه با رضایت بیشتر همراه هست. امیدوارم شما هم در مسیرتون موفق باشید.

سلام دوست عزیزم، ممنونم که گوش دادید و ممنون از اظهار لطفتون

@YoKambiz

سلام آقای کامبیز بزرگوار، ممنونم که گوش دادید. و خوشحالم که من رو صبور دیدید البته در این مسیر، چون کلا زیاد شخص صبوری نیستم که اون هم گاها بخاطر استرسها و فشار کاری و ذهنی هست. ولی برای زبان همانطور که در تاپیکی که شما فرموده بودید در روزهای اول پیوستنم به جمع گرانقدر شما در خصوص انگیزه یادگیری زبان، اونجا اشاره کرده بودم که بزرگترین ضربه رو من بخاطر عجله ام برای پیمودن و رفتن به سطوح بالاتر بود ولی توی این مدت نسبت به یادگیری زبان بله خدا رو شکر صبور بودم. ممنونم که گوش دادید.
معذرت از شما سه عزیز که با تاخیر جواب دادم. :rose:

3 پسندیده