معرفی منبع برای تقویت خواندن (Reading)

با سلام خدمت سروران
وظیفه خودم میدونم که مطالب مفید از نظر خودم رو که از نت باهاشون روبرو می شم و البته در حوزه یادگیری زبان انگلیسی، به اشتراک بگذارم. خیلی وقته که زبانشناس رو میشناسم شاید از همون اوایلِ شروع به کارش. چون اون زمان از طریق یوتیوب با ای جی هوگ آشنا شدم و به این ترتیب به مرور با زبانشناس هم آشنا شدم. خیلی بهره بردم از مطالب این سایت و سپاسگزارم از همه سروران که با سخاوت مطالب مفید رو به اشتراک می گذارند.

منم می خوام امروز یه سایت بسیار عالی رو معرفی کنم: https://www.timeforkids.com/

برخی نکات مهم در رابطه با این منبع:

1. برای کسانی که ریدینگ ضعیفی دارند بسیار نقطه شروع خوبی می تواند باشد با توجه به اینکه در عین حال که برای kids است دارای سطح بندی در این سطح نیز می باشد.

Untitled

1. مطالب این سایت بسیار متنوع بوده و هیجان را در حین خواندن در فرد ایجاد می کند که از عناصر بسیار مهم در گسترده خوانی است.

1. می توان همزمان با خواندن، به فایل صوتی آن نیز گوش داد.

1. این منبع آنلاین است اما راهی هم برای استفاده آفلاین وجود دارد که در صورت نیاز می توان به اشتراک گذاشت.

2. به همراه مطالب عکسای زیبایی نیز قرار دارد که به درک مطلب کمک می کند.

3. واژگان مهم با رنگ زرد هایت لایت بوده و به صورت لینک، معنی و تلفظ را به همراه دارد.

در نهایت پیشنهاد من به شما این است که سعی کنید تمام مطالب این وبسایت را مطالعه کنید و از آن نهایت لذت را ببرید. هیچ مطلبی را از دست ندهید.

با آرزوی موفقیت برای همه شما سروران.

18 پسندیده

بسیار منبع عالی ایه

نهایت تشکر رو از شما دارم بابت معرفی این منابع :rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

خواهش میکنم بزرگوار.

2 پسندیده

متشکرم از معرفیه این سایت ارزشمند, موفق باشید

3 پسندیده

سلام. ممنون از اشتراک گذاری این سایت عالی :rose::rose::rose:
اتفاقا یکی از مشکلاتی که در گسترده خوانی داشتم , نداشتن منبع مناسب بود. هر کتابی که دانلود می کردم یا از کتابخونه می گرفتم , سطحش از من بالاتر بود.
علاقه زیادی به خوندن داستان های بلند دارم.امیدوارم توی این سایت منبع مناسب خودم رو پیدا کنم.

6 پسندیده

سلام.
قاعدتا هر اندازه یه داستان طولانی تر باشه به احتمال زیاد واژگان ناآشنای بیشتری رو دربر خواهد داشت البته این معنیش این نیست که در داستان های کوتاه لزوماً همه واژگان برای شما آشنا باشند.
این سایت یا منابع شبیه به این میتونه سطح واژگان شمارو رو با سرعت بیشتری بالا ببره تا شما به مرور برای خوندن داستان های بلند یا رمان آماده بشید.
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

5 پسندیده

درسته ولی کلا داستان های بلند رو چه به زبان فارسی یا انگلیسی به داستان های کوتاه ترجیح میدم. و از اونجایی که شرط اول در خواندن انگلیسی جذابیت منبع هست بیشتر به دنبال داستان های بلند هستم.
هرچند با مشکلاتی برای پیداکردنشون روبرو بشم.البته منظورم در حد 20 الی30 صفحه هستش و نه بیشتر.
ولی فرمایش شما متین.

3 پسندیده

سایتی که معرفی کردم داستان نیست بیشتر مقاله هستش در مورد موضوعات روز و در اصل مث اخبار روز میمونه.
اما اونی که شما دنبالشین احتمالا بتونین در این وبسایت گیرش بیارین:

7 پسندیده

چقد منبع دم دست دارین.
thank you so much

5 پسندیده

سلام ببخشید گفتین راهی برای استفاده افلاین هست امکان دارد بگین چه راهی؟
@14510545

2 پسندیده

منم به نوبه خودم تشکر میکنم از به اشتراک گذاشتن این سایت عالی

2 پسندیده

ممنون بابت معرفی این سایت های خوب ،این سایت هم بد نیست

1 پسندیده