آیا میشه use و Engage به جای همدیگه استفاده کرد؟ تفاوت Engage با use چیست

He said “If you use your subconscious, you will become a golf master.”
Tony said “If you engage your physiology, you will be a maste

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس داستان کوتاه» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت»)

3 پسندیده

در این درس بله. . در مثالی که شما آوردید بله معنیشون با هم یکیه.

اگه بخواین به صورت کلی تفاوت اونارو یاد بگیرین باید به دیکشنری های معتبر مث لانگمن و وبستر مراجعه کنین.

5 پسندیده

البته اینجا نمیشه گفت دقیقا مفهوم use داره

Engage مفهومش درگیر کردنه در اینجا

میگه تونی گفت اگه شما بدنتون رو درگیر کنید تبدیل به استاد میشی…

در واقع شما نمیتونید engage رو به جای use استفاده کنید.

7 پسندیده

سلام آقای @hossein_mahmoodi بهتون تبریک میگم شروع دوره قدرت رو، من دقیق یادم هست که از کجا شروع کردید، این مسیر پیشرفت، گامهای پیوسته شما ایجاد انگیزه هست برای همه ما، آرزوی موفقیت و رسیدن به اهدافتون رو دارم.

2 پسندیده

ممنون از شما.دیکشنری کمبریج که تو زبانشناس هم بصورت آفلاین قابل دسترسیه بعضی مواقع از دیکشنری های فارسی برام مفید تره
دیکشنری لانگمن و وبستر کار نکردم

البته اگه اشتباه نکنم به عبارتی شاید نشه engage را در موارد انتزاعی بکار برد.مثل بکار بردن فکر,ضمیر ناخودآگاه,بکار بردن احساسات وخیلی چیزای که میتونه انتزاعی باشن.

ممنون از شما.بله من دقیقا از صفر شروع کردم الان دوره های ای جی مثل همین انگلیسی پاور,پادکست هاش,کتاب گویا برای براحتی قابل فهمه.
من متاسفانه دو هفته از برنامه آموزشی زبان بدور موندم یه سفر 7 روزه که به یه منطقه دور افتاده داشتم متاسفانه افتادم باتلاق و و گوشیم خراب شد و امکان برگشت به شهر رو نداشتم و چند روزی باید تو جزیره میموندم.واسه همین زنجیره 230 روزه ام از بین رفت گوشیم هم از بین رفت الان هم زبان شناس رو روی پی سی نصب کرده ام و از همین طریق دارم ادامه میدم فعلن…

5 پسندیده

اون زنجیره خیلی مهم نیست اصل کاری اراده شماست که کماکان پابرجاست و میتونین زنجیره های عالی تر رو بسازین.

با آرزوی موفقیت.

2 پسندیده

درود بر شما
میبخشید شما روی پی سی نصب کردید اپلیکیشن رو آیا نسخه ویندوزی داره؟ یا با شبیه ساز اندروید نصب کردیدید؟
چون من با ویندوز راحتترم اگه بشه نصب کنم روی سیستم خ راحتتره
ممنون میشم پاسخ بدید

2 پسندیده

تجربه خطرناک و تا حدی هیجان انگیز رو گذروندید، خدا رو شکر که به سلامت دوباره برگشتید.
فکر کنم عکسهای جالبی باید گرفته باشید.

2 پسندیده

نه شبیه سازه توسط برنامه ی BlueStacks

من با گوشی راحتتر بودم چون بالاخره هرچی باشه یه چیز دم دستیه همیشه تو جیبه.
الان هم یک هفته است با ویندوز کار میکنم وعادت کردم گوشیم اسپیکرش ضعیف بود جک هدفونش هم خراب شده بود وهندزفری کار نمیکرد الان تو اسپیکر کامیپوتر صداشو بلند میکنم راحتتر میشنوم :thinking:
گوشی هم که متاسفانه الان قیمتش با طلا برابره خیلی گرون شده.کی بتونم گوشی بخرم واقعا نمیدونم :frowning:

4 پسندیده

ممنون از شما مرسی
آره واقعا تجربه خطرناک و هیجان انگیزی بود. رفته بودیم یکی از جزایر دریاچه ارومیه که متاسفانه با خشک شدن آب بعضی از مناطق به باتلاق ولجن زارهای خطرناک تبدیل شده ان.یه زمانی آب بود با قایق موتوری یا کشتی میشد دور تا دورش را گشت الان واقعا خیلی سخت شده رفتن به بعضی جزایر و مناطق دریاچه.
یه تجربه ایی که کسب کردم اینه که همیشه تو طبیعت و یه جای برهوت باید مقدار کافی آب همراه داشت.من تشنه نبودم ولی وقتی که تو باتلاق گیر کردم از شدت استرس و ترس آب گلوم گرفته شد طوری که انگار چندروزه آب نخورده بودم.
البته سعی میکنم همیشه تو طبیعت آب کافی داشته باشم ولی ایندفعه رو به فرض اینکه زیاد آب نوشیدم و تا چند ساعت دیگه تشنه نخواهم شد و بی خبر از باتلاق راه افتادم

4 پسندیده

فدا سرتون آقا حسین
تنت سلامت :+1::+1::+1:

2 پسندیده