تولدت مبارک afarkhani + صندلی داغ 🎂

به به مرحبا به شما. :grin::clap::clap::clap:
فک میکردم اقایون هیچی یادشون نمیمونه . شما پرچمشونو بردین بالا :joy:

4 پسندیده

:crazy_face: دیگه دیگه.

4 پسندیده

@afarkhani
عزیزم تولدت مباارکا باشه …

2 پسندیده

کیکو دیر گذاشتین
من وایساده بودم کیکم آپلود بشه :joy:

3 پسندیده

:rofl::rofl:چه دقتی.
خیالتون راحت همینکه نوشتم ایز تایپینگ مشخصه شما خودتون یادتون بود. ماشالاه بهتون :grin:
حنانه جان ایشون یادش بود من نگفتم بهشا :joy:

5 پسندیده

image

اینم به افتخار تیر ماهیا :clap::clap::clap::sunglasses:

7 پسندیده

حنانه خانم @afarkhani تولدتون مبارک‌. امیدوارم همیشه سالم و تندرست و در اوج باشید. :smiling_face_with_three_hearts::hibiscus:

5 پسندیده

به به ببین تولد کیه :heart_eyes::heart_eyes::boom::boom::balloon::balloon::tada::tada::gift::gift:
زادروزت مبارک حنانه جان برات آرزوی سلامتی و موفقیت و رضایتمندی مطلق دارم عزیزم :rose::rose:

پرچممون بالاس :sunglasses:

6 پسندیده

به به تولدت مبارک حنانه جون عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ایشالله ۱۲۲۲۳۴۶۷۹۰۰۰ ساله بشی :joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
به آرزو هاتون برسید و همچنین به اهدافتون

آهنگ زیبا تقدیم به تیر ماهیای دوست داشتنی و مهربون
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::crown::gem:

5 پسندیده

عه مریم جان تو چندمی؟
فاطمه جان بغدادی هم تیر ماهیه؟

3 پسندیده

فاطمه جان فکرکنم شهریوریه :heart_eyes:
تولد من هفته پیش بود :grin:

6 پسندیده

نه من تیر ماهی نیستم:pensive::sunglasses:من شهریوریم:heart_eyes:

3 پسندیده

:dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::man_dancing::man_dancing::man_dancing::man_dancing::man_dancing::man_dancing::man_dancing: همه رقص

5 پسندیده

عه تولده شما هم مبارک عزیزم :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::gem::gem::gem:

6 پسندیده

ووویی عزیزم تولد تو هم مبارک باشه … همیشه شاد و خندون باشی

4 پسندیده

عه شرمنده نمیدونستم عزیزم. مبارکت باشه ایشالاه که زین پس لحظات شاد و پر از موفقیت در پرونده زندگیت رقم بخوره. :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart:

5 پسندیده

الان از اینستا اسکیرین شات گرفتم:joy::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

ااای فاطی جوون چه آهنگ خوبی بود خوشمان آمد و داریم لذت میبریم

3 پسندیده

جای اقا ارمین خالی :sweat_smile:
زهرا جان شما متولد چه ماهی؟

5 پسندیده

مربم جان تولدتون چندم بود؟:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده