برای یادگیری زبان باید عاشق شد - شروع یک ماجراجویی برای موفقیت

احسنت سمانه خانوم :rose::rose::rose:

keep it up :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

Hey @YoKambiz, i’m on your side & i think if we want to be a master of anything specially English language, we must love it at the first after that, we have to trying a lot for achieving it.l think love brings motivate and passion and goal for doing everything and it causes we put everything we have into everything we do.

6 پسندیده

به به چه تاپیکی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
@YoKambiz و @m-m96 عزیز کارتون عالی بود، خداقوت
دوستانی که منو اونور درگیر کردن نگا کنید من رو از چه تاپیکی محروم کردین :joy::joy:
آقا خواستین از این کارا بکنید به ما هم بگید کمک کنیم بلکم روحمون شاد شه :joy::joy::joy: (مزاحه)
خداقوت دوستان عزیز
هم مقاله و هم طراحی عالی بود :rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام آقا @YoKambiz عزیز.امیدوارم که همیشه سالم و پر انرژی ببینیمت.و خیلی ممنون بابت این مقاله زیبا و عاشقانه…:rose::rose::rose:

5 پسندیده

ممنون حنانه جان
لطف داری :cherry_blossom::blossom:

4 پسندیده

مقاله بسیار عالی بود. اما چیزی که این مقاله رو خاص کرده طراحی هایی هست که @m-m96 خانم انجام دادن و آقا @YoKambiz رنگ آمیزی کردن. پیشنهاد میکنم طی یک پست جداگونه مثلا در تاپیک هنرمندان، خود طراحی انجام شده و روش رنگ آمیزی اش رو توضیح بدین فکر کنم برای خیلی ها جالب باشه. :blush:

از هردوی شما سپاسگذارم

10 پسندیده

سلام
ممنون آقای ناصری
بزرگوارین شما :cherry_blossom::blossom:
پیشنهاد خوبیه و
خوشحالم که خوشتون اومده :grin:

5 پسندیده

سلام
این تاپیکو الان دیدم …
ایول
خیلی جالب بود :star_struck::clap::clap::clap:
خسته نباشید به هر دوست گرامی @m-m96 و @YoKambiz
طراحی عالی
متن عالی
صوتم عالی
:star_struck::clap::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

ممنون مریمی
عزیزی فدات :cherry_blossom::blossom:
عالی میبینی :blossom:

6 پسندیده

آقای این طرح من رو یاد آقای استاد ناصری @hnaseri انداخت، البته چشمهاشون بسته هست تشخیص کمی سخت شده، آقای ناصری نکنه این طرح یکی از موارد لو رفته اون بیست و اندی موردی که فرمودید( مثل آقای مدیری) بوده؟ ببخشید من نسبت به طراحی خیلی دقیق هستم. مثلا اون ماهی های قرمز من خلاقیت آقای کامبیز رو تحسین میکنم اینکه نور خورشید توی حوض آبی چه جلوه زیبایی داده به طرح.

10 پسندیده

یعنی اون مدیری رو نمیگفتید عمرن متوجه میشدم منظورتون چیه :joy:

در کل نه این طرح اصلا به بنده ربطی نداره و تکذیب میکنم :grin: اگه من تو همچین صحنه ای بودم احتمالا به این صورت میشد که درحالی که دختره چپ چپ بهم نگاه میکرد، من کل شال رو دور خودم پیچیده بودم . :rofl:

8 پسندیده

خیلی ریزبینانه بود :joy::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

فکر نمیکنم این طوری باشه، ما شما رو انسان بخشنده و مهربون میشناسیم. مورد داریم دوستان شما رو عمو ناصری خطاب کردن به همین دلیل شک من رو بیشتر کرد

4 پسندیده

@YoKambiz خسته نباشید مقاله شیرین و جالبی بود به دلم نشست واقعا احسنت به ذهن خلاقتون :clap::clap::clap::grin::grin::grin:
@m-m96
طراحیات بی نظیر بود مخصوصا اون دختر پسره اول خییییلی قشنگ بود دمت گرم عزیزم خیلی ناز شدن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::heart::tulip:

5 پسندیده

ممنون محدثه جان
لطف داری :cherry_blossom::blossom:

4 پسندیده

Sup’ bro?

thanks buddy.

I wish you keep this attitude forever and see you as a powerful English speaker and man.

حتماً رو کمک شما در آینده حساب میکنیم حنانه خانوم

مرسی از شما بابت حسن نظرتون :rose::rose::rose:

مخلصم آقا مهدی گل. مرسی از اینکه همیشه زیر مقالات به ما انرژی میدی :rose::rose:

سلام آقا حسین. انجام شد.

ممنون بابت پین کردن مقاله :rose::rose::rose:

مرسی مریم خانوم گرامی. :rose::rose::rose:

خوشحالم خوشتون اومده :grin:

مرسی محدثه خانوم :rose::rose::rose:

6 پسندیده

عاشقتم داش کامبیز البته عشق اول از امروز زبان دوم … سوم کامبیز

4 پسندیده

فدات عشقم :grin::joy:

4 پسندیده

عجب تشابه بامزه ای، لذت بردم و به این نظر شما هم باور دارم. آموزش زبان فقط از خود فرد انگیزه میگیره حتی اگر هدف فقط یادگیری باشه نه چیز خاصی

4 پسندیده

زنده باشید
ممنونم ازتون :tulip::tulip:

3 پسندیده