چالش pov درس هشتم انگلیسی قدرت

سلام خدمت دوستان عزیز.

خب دوستان این چالش رو دوباره پا میدیم.

مراحل: :point_down:

1. فایل صوتی رو گوش بدید، سپس متن درس رو روخوانی کنید

2. داستان رو پس از چندین بار گوش دادن بازگو کنید.

خب بریم سراغ درس 8

این فایل صوتی ( فقط داستان) مینی استوری درس هشتم قدرت

برای دیدن متن اینجا کلیک کنید

There was a really cool guy named Ken. But what did Ken have? Ken had a problem. You know, everybody has problems it seems and it’s true. Everybody has a problem. Ken had a problem. Ken’s problem was he didn’t like his job.

Ken was a bored accountant.

He wanted a new identity.

Unfortunately, he had some negative global beliefs. He was an accountant and he thought “Well, I’m an accountant so I’m boring. And I’m weak.” Still, he decided to change his job so he quit his accountant job. And he became a taxi driver.

He thought it would be exciting.

It was boring.

Well, because everyday customers complained to him.

He decided to change his identity. He decided to change his global beliefs.

He decided on a new belief, new belief number one “I’m strong and I’m tough.” Every day he said this. “I’m strong and I’m tough. I’m strong and I’m tough.” Every day he remembered references from his past when he was strong and tough. He had another empowering global belief. He said “I’m exciting. I’m exciting. I’m an exciting person.” He thought about references from his past, every time in his past when he was exciting.

So every day he made his empowering beliefs stronger and stronger. Soon he had a new identity, a strong, exciting identity. He decided to get a new job. Ken decided to become a vampire killer.

A vampire is a monster, like Dracula. A vampire sucks blood from people. A vampire kills people, a big monster. Ken decided I will kill vampires. That’s an exciting job, much better than accountant.

He loved killing vampires. It was exciting and fun. Every day Ken fought and killed vampires.

He had a new identity. He said “I’m strong. I’m tough. I’m exciting and I’m a vampire killer.” Ken loved his new job and Ken loved his new identity.

برای دیدن معانی دشوار اینجا کلیک کنید
Vocabulary Meaning
accountant حسابدار
identity هویت
global سراسری
boring حوصله سر بر
tough سر سخت
references منابع
empowering قدرت بخش
برای دسترسی آسان به صدا های اشتراک گذاشته شده اینجا کلیک کنید
نام کاربران شرکت کننده صداهای به اشتراک گذاری شده
روخوانی 1, روخوانی 2 , تمرین تلفظ , تمرین سایه کامل, بازگو

خیلی خب. بزنید بریم

موفق باشید

دوستان علاقه مند که دوست دارند این مطالب رو به شکل یک آرشیو در تلگرام داشته باشند می تونند از طریق این لینک در کانال مربوطه عضو شن.

12 پسندیده

روز اول

بازگویی استایل کامبیزی :wink::grin:

11 پسندیده

خیلی بهتر از فایل اصلی بود، من همیشه از شنیدن فایلای شما لذت می برم. انرژیتون فوق عالیه :heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose:

4 پسندیده

مخلصم :grin::grin::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام استاد کامبیز عزیز
من اومدم با ویسم :wink::wink::wink:

ببخشید که شما اینقد زحمت میکشین اما ما تنبلی میکنیم :neutral_face::neutral_face: اما قول میدم که با شرکت در چالشایی که میزارین و پیشرفتمون شما رو شاد کنیم
ممنون استاد عزیز بابت همه خوبی هاتون

5 پسندیده

فقط استاد @YoKambiz اینجا فکر کنم اشتباه شده گفتین درس ششم اما تو عنوان اشاره کردین درس هشتمه، شرمنده جسارت کردم :see_no_evil::see_no_evil:

4 پسندیده

کوووو؟ کجاست؟ من نمیبینم :grin::grin:

مرسی اصلاح شد :rose::rose::rose:

3 پسندیده

:joy::joy::joy:
احتمالا من عینکم رو نزدم مادر جان :grin::grin::grin:
ممنون :rose::rose::rose:

3 پسندیده

الان وویستون رو گوش دادم. بسیار خوب بود. :clap::clap::clap::clap: ماشالا.

مرسی از شما که زحمت می کشید و شرکت میکنید.

این چالش اگه به این روال پیش بره احتمالاً دوره قدرت رو حذف میکنم و چیز دیگه اضافه میکنم. که باز شرکت کننده نداشت به کل این چالش رو منحل میکنیم :grin:

5 پسندیده

ممنون استاد عزیز که گوش دادین :rose::rose::rose:

نهههههههههههههههه :sob::sob::sob:، الان همه رو احضار میکنم شرکت کنن، من گناه دالم تازه دو ماهه با این چالشا رو به رو میشم چون تا اون موقع با تالار آشنایی نداشتم :grin::grin::grin:

منحل شه میایم تو پی وی تون تحصن میکنیم :joy::joy::joy:
اما درست میگین چون خیلی شما زحمت میکشین من خودم ازتون خجالت کشیدم اینقد دیر ویس گذاشتم :pensive::pensive: اما قول میدم تکرار نشه :grin::grin::grin:

4 پسندیده

نه بابا زحمتی نیس

همه پروژه ها ک موفق نیس

گاهی وقتا یه کاری میکنید بازده ای نداره

زندگی ک ب آخر نرسیده

5 پسندیده

حق با شماست
اما من همه چالشای شما رو دوست دارم و تا جایی که بتونم شرکت میکنم چون قصد شما پیشرفت ماست
بازم ممنون بابت همه چی

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز،من وویس نمیزارم بخاطر تلفظمِ،چون ممکنه کلا از حرفم هیچ چیز نفهمین. واسه همین تکس میزارم فعلا رو تلفظم کار نکردم و وقتی رو تلفظ کار میکنم کلا از انگلیسی زده میشم،همین لغت were انقدر گفتم تا زده شدم از انگلیسی. ولی دیشب به ویدیو های آقای ای جی گوش دادم انرژی گرفتم باز دارم ادامه میدم.
مثلا من ی وویس ضبط کردم از یه جمله کوتاه که توش were هست تو داستان بلند کودکانه قسمت روفوس،اگه مایل باشی میفرستم،جمله کوتاه کلا ۵ ثانیه.

2 پسندیده

دوست عزیز اینکه نمیزارین خودش یک نوع ترسه، از قدیم گفتن ترس برادر مرگه، شما تو تالارید و قطعا قصدتون پیشرفته پس من ازتون میخوام که ویس رو بزارید تا به مرور پیشرفتتون رو مشاهده کنید. اصلن خجالت رو بزارید کنار. خوشحال میشم ویستون رو بشنوم. تلفظ من هم خوب نیس اما چون قصدم پیشرفته گوش میدم گوش میدم و ویس میزارم تا ببینم چقد گوش دادن تاثیر داره.
منتظر ویستون هستیم دوست عزیز
:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

چشم،یه جمله کوتاه کلا ۵ ثانیه از از درس روفوس ضبط کردم،کلی تمرین کردم تا تونستم were رو بگم :joy:
معمولا من با گوشی تمرین تلفظ میکنم(تو قسمت پیام ها)
چشم الان اونو اپلود میکنم

2 پسندیده

این وویس
کلا این لغت were رو اعصابمه :joy: خیلی دوست دارم اینو(تنها) بتونم بگم و گوشی هم حالیش شه چی میگم :grin:
وویس

جمله: we were wrong
از درس داستان های بلند کودکانه، قسمت روفوس

2 پسندیده

میگم دارید سخت میگیرید، تلفظ نوشتاری وی وِر رانگه فقط حجمی که به کلمات میدیم رو باید دقت کنیم یعنی باز و بسته شدن دهان و حالاتی که زبون، دهان مون موقع تلفظ کلمه دارن، نمیدونم چطور بهتون بگم تا متوجه شین به نظرم با ترانسلیت هم تلفظ رو امتحان کنید ببینید تشخیص میده یا نه. اما اگه درسا رو زیاد گوش بدین خوب میشه. الانم تلفظتون بد نیس با تمرین بهترم میشه چون تمرکز رو روی Were گذاشتین فکر میکنید یاد نمیگیرین

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
اول از همه ممنونم ازتون :tulip: امتحان کنم ببینم میفهمه یا نه این گوشی :grin:

2 پسندیده

دوستان عزیز سلام
خوشحال میشم تو چالش شرکت کنید و من و امثال من بتونیم برای پیشرفتمون از تجربیاتتون استفاده کنیم

@mohadeseh34
@smollakochakian
@maryam
@m-m96
@Farzad_Poodineh
@Mahdighavam86
@mehran1370

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
امتحان کردم تو این حالت : وِر ولی گوشی نفهمید :grin:
ولی وقتی این حالت همراه با لغت دیگه میگم میفهمه