مهم ترین نکته درباره ی یادگیری انگلیسی (اقتباس شده از درس ششم دوره ی انگلیسی قدرت)

با سلام دوباره خدمت دوستان عزیز زبانشناس.این دفعه موضوع متفاوتی برای این چالش انتخاب کردم.چیزی که شاید بیشتر مرسوم باشه ولی صادقانه خیلی مورد علاقه من نیست . ولی خوب خیلی از دوستان هستند که ممکن استفاده ی از این مطالب تازه شروع کرده باشند .شاید صحبت کردن از تجربیات به این دوستان کمک کنه که مسیر بهتری در پیش داشته باشند .و باید بگم بنده از اولین روزی که نرم افزار و خریدم ۲۶ دیماه دو سال پیش تا زمانی که از اون به صورت مداوم و حرفه ای شروع به کار کردم شاید حدود یک سال بشود خیلی با فواصل زیاد. یادم میاد خواندن حتی دروس کودکانه خیلی خیلی سخت بود .و واقعا بیشتر از نیم ساعت، نمی تونستم وقت بیشتری بگذارم.و اما این درس شروع حرفه ای مطالعه من با این درس بود .راستش بخواهید درباره ی محتوا نرم افزار (درس های AJ HOG) واقعا چیزی نمی دانستم .و البته یادم نمیاد که چی شد برای اولین بار اید درسو خواندم .البته یادگیری از روش های دیگه انجام می دادم اما کار مداوم من و اشنایی با AJ از این درس شروع شد .چرا! سوال مهم چرا؟ AJ در این درس راز اصلی یادگیری انگلیسی رو میگه.و یادم میاد بسیار هیجان انگیز بود واسم مثل ،نمیدونم باید خودتون درسو ببینید تا متوجه موضوع شوید و بنده در قالب دو بخش در باره ی این موضوع صحبت کرده ام و همین. با تشکر از همراهی شما عزیزان

6 پسندیده