کمک در نحوه استفاده از اپ

سلام.
من سوالمو از پشتبانی پرسیدم ولی جوابی ک دادن جواب سوالم نبود.
الان ک من داستانهای واقعی میخونم سوالم اینه که اون ۵ روش داخل سایت ک شامل روخونی با متن و سپس گوش دادن بدون متن و در اخر تکنیک سایه است.چجوری اجرا کنم؟مثلا برای سرعت کند داستان مرگ و زندگی این ۵ راه طی کنم سپس همین ۵ راه برای سرعت متوسط بعد همین ۵ راه برای سرعت تند و … ؟
یا نه مثلا کل مجموعه (شامل انواع سرعت ها مکالمه فعالانه و …)بخونم بعد ک مسلط شدم برم سراغ راه دوم که گوش دادن کل مجموع بدون متن ؟
نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه.
در واقع کل روشها روی یه قسمت کوچیک انجام بدیم مثلا مکالمه فعالانه هر ۵ راه روش انجام بدم بعد برم قسمت بعد یا هر روش مثلا برای داستان مرگ و زندگی انجام بدیم بعد بریم روش بعدی.
ی چیز دیگه دوستانی میشه روش مطالعه شونو بگن بهم.چون من هر چیزی داخل سایت میخونم فقط دارم گیج تر گیج تر میشم:(

1 پسندیده

اینجا روش خودم رو گذاشتم. من اخیرا این دوره رو تموم کردم و از کاربران زبانشناس هستم. اما در مورد سوالتون، یکی از سرعت ها رو که به درد شما می‌خوره رو انتخاب کنید بسته به سطحتون. بعد هر ۵ استراتژی رو رویش اجرا کنید. از این تاپیک کمک بگیرید. اگه دلتون خواست هم میتونید فایل های دیگه رو گوش بدید و یا هم اونها رو سایه بزنید. بیشتر تمرکزتون رو روی پاسخ به سوالات بزارید.
از ایمیل هایی که به شما فرستاده میشه استفاده کنید. به شما کمک می‌کنند. هر سوالی داشتید بی درنگ از اینجا بپرسید. این تالار خیلی فعاله و به شما پاسخ داده میشه (همون طور که می‌بینید در عرض ۲ ساعت به شما پاسخ داده شد).

3 پسندیده

مرسی.خب الان ابتدا روی هر سه سرعت وقتی کاملا مسلط شدم برم سراغ قسمتای گرامری و اسپیکینگ؟
یا میتونم گرامر و گوش دادن سرعتهای مختلف ب موازات هم جلو برم؟
اخه من این سطح برام یکمی اسونه و سطح بالاتر سخته ترجیح دادم از داستانای واقعی شروع کنم.ولی الان بعد از ۳ بار گوش دادن حس میکنم مسلط شدم.و با توجه ب چیزایی ک تو سایت دیدم ۳ بار خیلی کمه

1 پسندیده

شما روی یک سرعت کار کنید. رفته رفته در طول زمان درس به درس خودتون رو سوق بدید به سمت سرعت سریعتر. لازم نیست اگه سطحطون خوب نیست زورکی روی سرعت تند کار کنید یا برعکسش اگه سطحتون خوبه هی بیاید با سرعت آروم تمرین کنید حوصله تون سر بره. شما در عین حال که این استراتژی ها رو روی درس اصلی با سرعت ایده آل تون اجرا می کنید در عین حال با توجه به اولویت های یاد شده روی فایل های صوتی گرامر و شتاب دهنده ها کار کنید. انگار روزانه برنامه ایده آل تون باید به این صورت باشه که به همه فایل ها گوش بدید (به ترتیب اولویت). و در عین حال با توجه به اولویت ها پس از چند روز از آغاز درس رفته رفته میزان مطالعه بر روی کم اهمیت ها رو کمتر کنید. احتمالا سوالاتی برای شما پیش خواهد اومد. ما پاسخ می دهیم.

3 پسندیده