یه سوال مهم😄

سلام دوباره😄ببخشید من خوشم اومده هی سوال میکنم هی سوال میکنم😅
میخواستم بدونم خواندن مکالمات کوتاهی که مکتوب شدن و برنامه هاش تو اینترنت هستن هم میتونه مفید باشه!و اینکه چرخ زدن الکی تو دیکشنری انگلیسی به انگلیسی چطور؟مفیده؟یا کلمات یادم میره بعد یه مدت؟
و در اخر؛من نه به خوندن داستان علاقه دارم نه حوصلم به فیلم میکشه!:pensive:چیکار کنم باید رو خودم کار کنم تا حوصلم بکشه یا راه دیگه ای هم هست؟:roll_eyes:
یاعلی…:tulip:

2 پسندیده

سلام
:grin: :grin:
اره خوبه به شرطی که موجب پیشرفتتون بشه.

دیکشنری هم اگه انگلیسی به انگلیسی متوجه نشدین،انگلیسی به فارسی استفاده کنین و لغات رو به جعبه لاینترتون اضافه کنین تا هرروز مرور کنین با مرور کردن هرروز لغات در ذهنتون میمونه.
برای فیلم ها،فیلم هارو کوتاه کن(۵ دقیقه،۵ دقیقه) نگاه کن،جمله ها رو تو یادت نگه دار نه فقط لغت!
علی یارت :raised_hand:

1 پسندیده

یه دور انگلیسی قدرت رو امتحان کنید ببینید می فهمید یا نه

1 پسندیده

سلام داداش😉
عذر میخوام میخواستم اگه تجربه ای دارید در این عرصه در اختیار منم بزارید🌷

1 پسندیده

والا من که کلاچند ماه بیشتر نیومدم اینجا ولی پیشنهاد می کنم (اگه دیدی حوصله ات میشه) همه مقالات درست حسابی بخش مشارکت تالار + مقالات به درد شما بخور سایت زبانشناس رو بخونی اونوقت یه چیز هایی دست گیرت میشه. حالا بسته مورد نظرت رو شروع کن. مطمئنا سوالاتی واست پیش میاد که اینجا بپرس. من در مورد فعالیت هایی که پیشنهاد دادی نمی تونم بگم بده اما تاثیر داره اما کم. اگه حوصله نداشتی کاری که من گفتم رو انجام بدی، بهتره صبر کنی تا افراد با تجربه تر بیان نظر بدن.

1 پسندیده

دوستان دوتا سوال دارم؛
1.چرامن میخوام موضوع جدید ایجاد کنم وسوالمو بنویسم تایپ نمیکنه.باوجودی که عنوان ودسته رو هم مشخص میکنم:worried::worried:
2.دوستان درموردتکنیک ری الس اگراطلاعاتی دارین به اشتراک بذارین ممنون میشم.

1 پسندیده

سلام
برای سوال اولتون:با مرورگر دیگه امتحان کنین ببینین مشکل همچنان پا برجاست،اگه هنوز هست،برین تو تنظیمات و کیبورد رو از دوباره انتخاب کنین برین قسمت پیام ها و تست کنین ببینین اونجا هم همین مشکل رو دارین یا نه.
سوال دومتون رو نمی دونم :grin:

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون.چشم اینکارو میکنم.
ولی دوستان بازهم تکرار میکنم لطفا اطلاعاتتون درباره متد ری الس رو با بنده به اشتراک بذارین.سپاس فراوان

2 پسندیده

ولا من نظرم اینه که به اندازه حوصله ای که دارین هم باید از نتیجه کار انتظار داشته باشین. مگه میشه تمرین شنا انجا نداد و شناگر شد؟
خوندن بسیار مهمه و باید بخونید و بهترین منابع قطعا داستان های کوتاه و بلند و در سطوح بالاتر رمان ها هستند. باید گوش بدید به منابع مختلف برای بهبود مهارت شنیداری تون و آشنا شدن با آواهای مختلف زبان انگلیسی در لهجه های مختلفش.

اینا کلیات بود که گفتم اول تکلیفتون رو در این مورد با خودتون مشخص کنید تا بتونید گام بعدی رو بردارید. :smiley:

4 پسندیده