پیش انتشار نسخه 7.0.3

سلام
من چندتا کلمه داشتم تو لایتنرم
با نسخه جدید، بعد از مطالعه، نوشت 27418427 روز مانده به مرور بعدی!

1 پسندیده

سلام خوبه مرسی دستتون درد نکنه
این برنامه پشتیبان خودکار چطور کار میکنه؟ من که ندیدم پشتیبان خودکار بگیره
این دیکشنری لانگمن خیلی عالیه
بنظرم تو صحبت های چند ماه اخیر در مورد آپدیت جدید نرم افزار خیلی صحبت از اضافه کردن افعال عبارتی به لایتنتر شده بود که علی رغم اون درخواست های مکرر و بحث ها متاسفانه این امکان اضافه نشده!
کاربرای زیادی در خواست امکان اضافه کردن لغات بصورت دستی به لایتنر داده بودن ولی تو این نسخه هم به همین منوال موند.

3 پسندیده

سلام

بله پیام اشتباه بود. اصلاح میکنم.

نیازی هم به حذف ندارید

به نظر من این سلیقه‌ای هست. یک نفر ممکنه بگه من میخوام یک درس رو هم بخونم و بعد اضافه کنم. بسته یه اینکه سلیقه عمومی چطور هست ما یک روش رو انتخاب میکنیم

وجود داره. قسمت پشتیبانی - ارتباط با ما

فعلا تا پایدار شدن برنامه‌ها و انتشار نسخه‌های دیگر یک مقدار زمان نیاز هست. بعد از اون توسعه رو مجدد شروع میکنیم.

:innocent::innocent:
بررسی میکنم.

خودکاره دیگه شما نمیبینید :sweat_smile:
توی قسمت پشتیبانگیری که برید زمان آخرین پشتیبان بیشتر از ۲ روز گذشته نباید باشه. البته به شرطی که مطالعه داشته باشید

به امید خدا بعد از پایدار شدن این نسخه و انتشار نسخه‌های جدید توسعه رو مجدد شروع میکنیم. البته اولویت بندی همواره بوده و هست.

3 پسندیده

اقای گلمیرزایی کلماتی ک توی لایتنر هستند وقتی زمان مطالعشون میشه زیرش خط قرمز میاد وقتی توی درس میخای مطالعه کنیم اون کلمه رو وقتی میزنیم روش صفحه کشویی باز میشه اما وقتی صفحه رو میبندی(بدون اینکه تیک یا ضربدر بزنیم)خط قرمز زیرش پاک میشه
چه سخت بود توضیحش امیدوارم گیج نکرده باشمتون

2 پسندیده

نه مشکلی نیست متوجه شدم

2 پسندیده

خداروشکر سپاس از شما

2 پسندیده

سلام
من یه سوال دارم
چرا وقتی توی درس لغات هایلایتی که وقت مرورشونه رو باز میکنم و میدانمو میزنم بعدش دوباره اون خط نارنجیه نمیره ؟

2 پسندیده

سوال منم هست :grin::blush:

2 پسندیده

سلام :blush:تو این مدت که از برنامه استفاده کردم کلی زبانم بهتر شده،خیلی عالیه برنامتون.فقط اگه میشد یهphraseرو هم هایلایت کرد خییلی خیییلی بهتر میشد.الان من فقط میتونم یه کلمه رو هایلایت کنم،و وقتی یهphraseجدید یاد میگیرم نمیتونم به لایتنرم اضافه اش کنم یا اینکه هایلایتش کنم.اگه میشه اینو هم برای نسخه ی بعدیتون درنطر بگیرید.ممنون :pray::rose:

5 پسندیده