پیش انتشار نسخه 7.0.3

خیلی این گزینه جالب بود من که خوشم اومد. آدم رو بیشتر ترغیب می‌کنه که بخونه تا ذنجیرش حفظ بشه و دیگه لازم نیست مداوم آمار رو چک کنیم :clap:t2:

یعنی کسی درخواست کنه تم اضافه کنید این کار رو میکنید؟ :grin:

1 پسندیده

بله چرا که نه. البته به شرط اینکه رنگهاش رو هم بده.

1 پسندیده

عهه
چه جالب
ادم استرس خوندن میگیره :joy:
مرررسی :tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام.هرکاری میکنم دیکشنریها رو نمیتونه نصب کنه .فقط دیکشنری مترجم گوگل رو نصب کرد. دیکشنریها ی دیگه رو دانلود نمیکنه download fail

لطفا مشکل رو مجدد ایجاد کنید و سپس از داخل برنامه قسمت ارتباط با ما پیام بدید تا بتونیم دقیق‌تر بررسی کنیم

عه شرمنده میکنید استاد . :grin:
شما خودتون صاحب نظرید. :rose::rose:
نه منم دوست دارم تم های فعلی رو البته تم روشن رو بیشتر دوست دارم
فقط یکم تم کاهی رو نمیپسندم که اونم دیگه تفاوت سلیقه وجود داره
ممنونم از شما و پشتیبان های حرفه ایتون :rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام .
من اول پشتیبان گیری کردم و بعد اخرین نسخه رو دانلود کردم ولی الان مثل روز اول ک از برنامه هنوز استفاده نکرده بودم البته الان من دوتا زبان شناس دارم ک یکیش نسخه قبلی و یکیش نسخه جدید!حالا با این اوصاف باید چیکار کنم

نسخه قبلی روی آیکنش علامت ربان قرمز کافه داره؟ اگر اینطور هست بایستی از پست اول تاپیک فوق نسخه ی کافه بازار رو دانلود کنین.

سلام اقای ناصری
ممنون از جوابتون.من نسخه جدید رو از لینک همین تاپیک دانلود کردم.

سوال بنده رو جواب ندادین. اپلیکیشن قدیمی شما ربان قرمز کافه داره؟

روی ایکونش اگه منظورتون هست نه نداره

لطفا دو تاشون رو یعنی قدیمی و جدیدی که از همین تاپیک گرفتین رو کنار هم بذارین و یه عکس بگیرین. و اینجا بفرستین

سپس داخل هر دو بشین و منوی صفحه لول رو باز کنین در بخش درباره ی زبانشناس به ما بگین که چه ورژنی نوشته شده

اتفاقی که برای شما افتاده اینه که برنامه اشتباهی رو دانلود کردید. در پست اول بنده ۲ تا برنامه گذاشته بودم یکی برای مشترکان کافه بازار و یکی برای مشترکان گوگل و یا وبسایت و شما می‌بایست برنامه صحیح رو دانلود میکردید. حالا باید برنامه جدیدی که نصب کردید و خالی هست رو حذف کنید و برنامه صحیح رو دانلود و نصب کنید. لطفا دقت کنید همانطور که گفتم باید اجرا کنید. در صورتی که متوجه نشدید یا سوالی دارید بفرمایید.

1 پسندیده

سلام اقای گلمیرزایی
یک پیشنهاد :tulip::
اقا،مثلا این زنجیره ی یادگیری که از صبح چشمک میزنه،مثلا میشه بجاش اینکارو کنین:
مثلا اگه شخصی تا ۴ ساعت قبل از این که اون روز تموم شه،اون شروع به چشمک زدن بکنه(مثلا به میزان انقدر که تو تنظیمات،تنظیم کرده،نرسیده،شرو ع به چشمک زدن بکنه)(میزان مطالعه)
مثلا براش شرط بزارین؟(خودتون که واردین دیگه)

1 پسندیده

برنامه کافه بازار رو دانلود کردم

خوب پس به احتمال زیاد شما قبلا از نسخه گوگل پلی استفاده میکردید و الان نسخه کافه بازار رو نصب کردید. من توصیه میکنم نسخه جدید رو پاک کنید و نسخه گوگل پلی رو از پست اول دانلود و نصب کنید.
البته در صورتی که از نسخه جدید که نصب کردید استفاده نکردید (مطالعه نکردید)

سلام ببخشید الآن من یک دو هفته ی پیش اشتراک معمولی رو خریدم و الآن هم به تازگی که نرم افزار رو اپدیت کردین . ولی من هنوز پشتیبان نگرفتم . تو یکی از همین کامنت ها خوندم قبل از اینکه نسخه های جدیدو نصب کنید باید حتما حتما پشتیبان بگیرید حالا من چیکار کنم دقیقا؟

پشتیبان گیری جهت اطمینان از امن بودن اطلاعات شما در شرایط بحرانی هست. اگر به روز کردید و مشکلی ندارید خوب میتونید با خیال راحت از نرم افزار لذت ببرید.

سلام. در نسخه جدید برنامه به 3 مشکل برخوردم.
سیستم عامل : اندروید 7
1- با وجود اینکه در تنظیمات محل ذخیره‌سازی پیش فرض را “کارت حافظه” انتخاب کردم، اما فایل ها در حافظه گوشی ذخیره می شوند و وقتی گزینه انتقال به کارت حافظه را می زنم پیغام “فضای خالی کافی برای انتقال وجود ندارد” نمایش داده می شود. درحالیکه 27 گیگ فضای خالی وجود دارد.
2- بعد از اضافه کردن یک بسته (مثلا انگلیسی قدرت) امکان حذف کردن آن وجود ندارد.
3- در بخش “دوره های بیشتر” بعد از انتخاب یک دوره و انتخاب دکمه دیدن فصل های آن دوره (دکمه راست بالا) آن دوره به دوره های در حال مطالعه افزوده می شود(شاید کسی بخواهد صرفا سرفصل ها را ببیند و نخواهد دوره را اضافه کند).
لطفا ویژگی های زیر را به برنامه اضافه کنید:

• یک بخش مناسب برای دریافت ایرادات برنامه طراحی کنید.
  • امکان مشاهده حجم فایل را اضافه کنید.
  • امکان اینکه قبل باز کردن یک درس بفهمیم آیا فایل آن از قبل دانلود شده یا نه و اگر دانلود شده در کارت حافظه قرار دارد یا حافظه گوشی (این 2 ویژگی در نسخه قبلی وجود داشت).
2 پسندیده