یک ماه تعطیل کردن زبانشناس o_O

ایول! من تو همین شرایط بودم و کلاس دهم میرم الان. ببین هشتم درس هاش خیــــــــــلــــــی راحته منم تو مدرسه تیزهوشان خوندم به جز دو تا فصل فیزیک بقیه اش تکرار هفتمه!!! فقط نری کلاس ها!!! بیا عوضش زبان با زبانشناس بخون.

3 پسندیده

واقعا؟ پس خیالم راحت شد دیگه… تاحالا از چند نفر پرسیدم هشتم چجوریه گفتن خیــــلی راحته حالا شما هم که گفتین راحته صد در صدی مطمئن شدم:smiley::grinning_face_with_smiling_eyes:

به نظر خودم زبان شناس از این لحاظ بهتره چونکه کلاس خشک و خالیه چند تا کلمس بعد سی دی رو میزارن و… چیزایی هست که زبان شنلس هم داره و خیلی هم بهتره.

3 پسندیده

اون به مرور بیشتر و بیشتر میشه

به مرور زمان زبان تبدیل به یه عادت روزانه میشه جوری که حداقلش 1 ساعت یا 45 دقیقه رو دیگه نمیشه نخوند

حداقل برای من که اینطور بود

2 پسندیده

روش اشتباهی که میگین چی بوده ؟؟

مگه همون روشی رو که ای جی میگه رو انجام نمیدادین(تکرار دروس به مدت یه هفته یا بیشتر)؟؟

1 پسندیده

عب نداره. منو بگو که کل تابستونی که می خواستم برم نهم رو قدرشو ندونستم!! الان تو خیلی جلویی پسر!! من آرزو داشتم توی شرایط تو باشم! برو ببینیم چه می کنی!! الان تو در بهترین موقعیت هستی
:+1::ok_hand:

1 پسندیده

اینا رو بی خیال. من (ما) خودم آخر این کارام!! بدون دلیل امتحان لغو می شد (می کردیم)!!! حالا این که خوبه! اینا رو بیخیال تو واسه خودت می خونی مگه می خای کنکور بدی از اونا عقب میوفتی!! فلانی جلوتر از تو چه بهتر!! اگه مشکل داشتی میتونه کمکت کنه!! افتخار کن که توی کلاستون یکی مثل اون انگلیسیش بهتره!! اینجا رو یه نگا بنداز . تو هم تا نهم خودت مسلط میشی نگران نباش الان مهمه که تصمیمتو بگیری.

1 پسندیده

روزی نیم ساعت بسه.

دقیقا

شما نرم افزار رو آپدیت کردین؟؟

احسنت. البته خداییش ریاضی تکمیلی اونهمه بد هم نیست ها. ولی خوب وقت می زاره زبان بخونی

1 پسندیده

من آدم میشناسم 14 ساعت در روز کار میکنه ولی دو ساعت زبان هم میخونه

فکر نکنم مدارس بیشتر از کارگری انرژی بگیره. :grin:

رو لینک زیر کلیک کنید

رو علامت image بزنید و عکستون رو انتخاب کنید و ارسال کنید.

اگه همچین گزینه ای ندیدید پایین باکس یه قسمت هست نوشته بارگزاری. اونو بزنید

4 پسندیده

اصلا نمی دونم چرا مدرسه فرق داره

1 پسندیده

واقعا ادم افتخار میکنه به وجود همچین افرادی, که هم زحمت میکشن و هم زبان میخونند, همین جمله خودش انرژیه زیادی میده به همه. ایشاله موفق باشن.

4 پسندیده

اشتباه من این بود که فقط ورودی داشتم و خروجی نمیدادم البته مقصر خودم و اعتماد به نفس پایینم بود سوالات مینی استوری رو اروم تو ذهنم جواب میدادم اما بلند جواب نمیدادم یا خیلی چیزای دیگه که الان حسرتشو میخورم ک ای کاش انجام میدادمشون
مکالمه نداشتم من به شما پیشنهاد میکنم خودتونو موظف کنید که بعد از اتمام هر درس سامری بدید

4 پسندیده

عزیزم, غصه نخور, ادامه بده, مهم اینه که متوجه شدی که راهت رو درست تر کنی, تو دختر با پشتکاری هستی و جالبتر اینکه من عاشق تدریس کردنت به بچه ها هستم, حتی اونم خیییلی کمک میکنه بهت. به نظرم تو عالی هستی و عالی تر هم میشی, :bouquet::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

بله خب،

حالا شاید دوستان یکم جوون باشن قدر زمان رو به شکل این شخصی که گفتم ندونن و صد البته مدرسه رو زیاد بزرگش کنن :grin: ( دیگه همه عالم و آدم میدونن من کلا مدرسه رو نمیتونم هضم کنم، حالا میخواد تیزهوشان باشه، میخواد مدرسه کلنگان باشه یا هر چیزی)

زمان مهم ترین فاکتوره که باید قدرش رو دونست. یه فرمول ساده برای درک بهتر اینه:

زمان+انرژی= بازده

حالا سوال اینجاست این زمان و انرژی برای چی خرج میشه و چقدر بازده خواهد داشت؟

فقط کافیه کارایی که انجام میگیره رو دوستان لیست کنن. بعد خالص رو در نظر بگیرن تا متوجه شن چقدر از زمان روزانشون میتونه مفید تر استفاده شه.

حالا اون بازده میتونه مثبت باشه میتونه منفی باشه.

انتخاب با خود شخصه.

ضمناً آقای ناصری یه مقاله درباره اصل پارتو نوشته بودن. اون میتونه کمک خوبی برای برنامه ریزی بهتر باشه:

برای دیدن مقاله کلیک کنید

8 پسندیده

متشکرم اقا کامبیز از توضیحاتتون, واقعا مقوله انرژی و زمان و نحوه استفاده مفید از هردو خیلی کمک کننده س.
:bouquet::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

از چی سامری بدیم ؟؟
از مینی استوری یا درس اصلی سامری بگیم؟؟

بعد دقیقا سامری یعنی بنویسیمش روی کاغذ یا از روی خودمون باید بگیم ؟؟

2 پسندیده

هر وقت که فکر میکنم اعصابم بهم میریزه اخه من دوره قدرت رو خیلی دوست داشتم و اینجوری شد ناراحتشم :expressionless::expressionless::cry: ولی غمی نیس انشاءالله دوره وی ای پی رو مفید تر میخونم :muscle::v:

ممنون ازت اتوسا جان نظر لطفته عزیزم بچه ها به من انرژی میدن و عاشقشونم امیدوارم بتونم یه کاری واسشون انجام بدم و لایقش باشم :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

از هر دو

نه صداتون رو ضبط کنید هرچی از درس یادتون مونده بگین البته میتونین ۵ تا کی ورد بنویسین بعد صحبت کنین راجبش

3 پسندیده

باشه ، سعی میکنم از هر موقعیتی برای خوندن زبان استفاده کنم😊

1 پسندیده

اتفاقا مشکل من با همون تکمیلی ریاضی:joy::grimacing: برای هفتم بعضیاش واقعا سخت بود برای ما که اولین سالی بود که تو تیزهوشان درس میخوندیم . تکمیلی علوم که اصلا انگار نه انگار وجود داره:grin: فقط برای سمپاد یکمی خوندمش . تکمیلی فارسی هم فقط معنی کلمه هست:stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

2 پسندیده

خیـــــــــلے ممنون از کمکتون :+1:

1 پسندیده