گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام به روی ماهت عزیزم :star_struck:
فدای تو آجی :heart::heart:
ایشالله که بتونیم راضی نگهتون داریم و شاهد نتایج شگفت انگیز در این دوره باشیم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

خدا نکنه شما تاج سرهستیند نفسی:rose::rose::rose::rose:
خدا راضی باشه من بنده ی حقیر وسرپاتقصیرکی باشم:rose::rose::rose:انشاالله بهترین نتایج توی این دوره رقم بخوره:rose::rose:
جز شگفتی و ایده های خوشگل خوشگل ازشماندیدیم
با ارزوی موفقیت
پیپیپ هوووووورررررراااااا:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::rose::rose::rose::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده

ای خدااااااااااا.بابا من با ذره بین صدای قشنگتون رو گوش کردم.بابا یکم میکرفون رو میاوردی نزدیک تر ما عقبی ها هم فیض میبردیم خب.

3 پسندیده

من هم مشتاقانه منتظر شروع این چالش هستم.
متاسفانه خیلی ویست ضعیف بود و من نتونستم کامل گوش بدم. یه فکری بحالش کن یا دوباره ضبط کن یا خلاصه حرفات رو بنویس عزیزم.
متشکرم

2 پسندیده

:smile:

4 پسندیده

وای حنانه جون فکر نمی کردم صدات انقدر ظریف و لطیف باشه :innocent:
انقدر شیطنت داری که فکر می کردم صداتم شیطون تر باشه (خودمم نمی دونم صدای شیطون یعنی چی ):joy:

3 پسندیده

سلام بر تک تک عزیران گل تالار از سازنده تا مربی ودوست و کاربر وقدیمی و جدیدی
اول از همه عصر همگی بخیر
دوم اینکه تا جمعه همه جملات و وویسها و کلیپ های انگیزشون رو تقدیم این تایپک میکنند والا عواقبش پاخودتون
گفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
سرم شلوغ بود نمیدونم گیر و گرفتاری داشتم و ازاین بهانه های خوشگل و رنگارنگ و الا ماشاالله:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished: زیاد نداریم
آباریکلااااااا
منتظرم
تامیتونید متنهاتون رو انگلیسی و جاهایش هم که نتونستید فارسی بنویسید
متشکرم هووووووووو:rose::rose::rose::rose:

وموضوع دیگه اینکه چالشهای که مربیان مثل دیسکاشن و wds ترتیب میدهند برای پیشرفت تک به تک اعضااست پس برهمه واجب که شرکت کنند والا ظلم در حق یادگیری خود و بی مهری به دوستانی میکنید که این چالشهارو ترتیب داده اند.منتظر حضور سبزتون در چالشها هستیم.لطفا پشت گوش نیندازیند حتی اگر مثل من مبتدی هستیند حتماحتماشرکت کنیدباتشکر:rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام. خداقوت بابت این کار قشنگ تون و این چالشا

خیلی خوبه این خلاصه نویسیه و آووردن مهم ترینا, یه جا
چالشای خوبتون خیلی زیادن…پلی خب, همه ما از اول نبودیمو خیلی حجیم شده این پیج
به نظرتون, بهتر نیست عنوان هر چالش, بصورت سالیانه باشه
مثلا, گنجینه انگیزش سال ۹۷…که پستی باشه مربوط به همون سال
و البته, تو همون پست اول, لینک گنجینه انگیزش سالای قبل تر هم وارد بشه که بجه ها بتونن از نوشته ها و تجربیات همدیگه لذت ببرن و صد البته, استفاده کنم. بازم ممنونم که وقت گذاشتید. در پناه خدا

2 پسندیده

دنزل واشنگتن بازیگر هالیوود

5 پسندیده

سلام
ممنون از گذاشتن چنین ویدیوی انگیزشی

خیلی شنیدیم اینا رو…ولی واقعا یادآوری روزانه ش, برا یکی مثل من خیلی حیاتیه
برا من, با وجود این چالش زمان بیداری, که خیلی عالی بود.
دست و پنجه فکر و جسم تون, پربرکت…آمین

3 پسندیده

سلام دوستان
ببخشید من یک چند روزی نبودم

:rofl::rofl::rofl:
خدا شاهده چفت دهنم بود :smile::smile::smile: دیگه رکوردر لپتاپم همینه، سعی میکنم یک کاریش بکنم نهش اینه از خوش صدایان میخوایم که همکاری کنن :stuck_out_tongue_winking_eye:

ببخشید آجی :see_no_evil::see_no_evil: چشم آجی حتما یک چکیده از ویس رو متن میدم

ووووووووووووووی :rose::rose:، مو خجالت کشیدوم :see_no_evil::see_no_evil:، هر چی میکشم از دست این قیافه به ظاهر مظلوم میکشم :joy::joy:

ببین عزیزم این مطالب همیشه به دردتون میخوره و به نظرم جدا کردن سال شاید درست نباشه، چون مگه مطالب فقط برای سال 97 به درد میخورده؟ نه کاربری که سال 98 هم عضو تالار شده میتونه استفاده کنه

6 پسندیده

نه مطمینا. بخاطر مفیدبودن و استفاده از تجربیات قدیمی تر بود که گفتم لینک سالای قبل رو هم تو پست سال جدید بیارید.
فقط, مساله یکجا آووردن شون, حجم زیادشونه که نمیشه راحت دنبال شون کرد…صرفا همین

3 پسندیده

عزیزم لینک همه مطالب رو تو پست اول همین تاپیک یکجا گذاشتیم، حالا بازم نظر شما برا ما محترمه و حتما نسیم جان بیان یک فکری براش میکنیم :rose::rose:

3 پسندیده

همه چی عالی و خوب :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::heart::heart::heart::heart:

1 پسندیده

دل از ما می برد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصس به کناری که تو باشی
برایت بجز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزداید
من برایت بی قرارم، فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم، ای جان
برایت بی قرارم، فدایت هر چه دارم
برایت بی قرارم، فدایت هر چه دارم

3 پسندیده

سلام خدمت همه عزیزایی که دوستدار گنجینه انگیزش اند :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
برای دوره تغییر باورها نیاز به کمکتون دارم، تو مرحله اول قرار بود روی باورهای منفی در مورد کار و شغل صحبت کنیم، راستش من دیدم باورهای منفی در این مورد تو ادمای مختلف متفاوته، واسه همین ترجیح دادم از همکاری همتون استفاده کنم، از همه دوستان میخوام تمام افکار و باورهای منفی که تو ذهنشون نسبت به شغل و کار در ایران دارند، برای من تو پی وی ارسال کنند، یک تمرین عالی براش داریم و قراره طبق اون یک ویس براتون بسازیم
یک مثال هم براتون میزنم مثلا بین جوونای ایرانی وقتی صحبت از کار میشه میگن کو کار؟؟!!گشتم نبود، نگرد نیست :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:
منتظر دریافت تمام باور های منفی شما یا اطرافیانتون در پی وی هستم، ممنونم که کمکم میکنید، مشارکت فعالانه شما میتونه به ما در اماده سازی سریعتر این فایلا کمک کنه :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام حنانه جان
خوبی؟
عزیزم من دقیق متوجه نشدم، باید باور های منفی که داشتیم یا داریم رو اینجا بنویسیم؟

2 پسندیده

سلام عزیزم
فدات، من خوبم، خودت خوبی هانی؟

دقیقا فاطمه جون، که ما بیایم معادل مثبتش رو بسازیم و فایلش رو بسازیم

2 پسندیده

ممنونم عزیزم :rose:
مرسی که با مشغله های زیادت انگیزه بخشی :rose::rose::heart_eyes:

2 پسندیده

فدات عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده