پیش انتشار زیبوک نسخه 7.0.7

چون از لحاظ شنیداری, صوت و تلفظ جمله توسط گوگل چیزی نیست که آموزنده باشه

1 پسندیده

دقیق نمیدونم ولی میتونم به اینها اشاره کنم :
۱- کتاب های بیشتر (در آینده نزدیک)
۲- هایلایت بهتر لغات
۳- لغزنده متن
و …

4 پسندیده

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
سلام
خسته نباشید خیلی خوب شده :clap::clap::clap:
خدا قوت

3 پسندیده

سلام
خیلی هم عالی :clap:
خدا قوت و تشکر فراوان خدمت شما @golmirzaei , @hnaseri

3 پسندیده

از bluestack استفاده کنم ؟

1 پسندیده

من اون اوایل شروع کار تست کردم فکر کنم روی بلواستک ۲ صدا نداشت. بررسی کردم دیدم مشکل از خود بلواستکه. من به شخصه تست نکردم باید تست کنید ببینید رو کدوم کار میکنه.

3 پسندیده

خیلی ممنون.
تست میکنم.

1 پسندیده

خداقوت جناب ناصری و جناب گل میرزایی. :bouquet:
بالاخره می‌تونیم کتاب هامون رو هم با زبان شناس بخونیم :star_struck:

همچی عالیه فقط خوب می‌شد اگه طبق پیشنهاد آقا فرزاد تایمی که کتاب رو بدون صوت مطالعه می کنیم محاسبه بشه.
و همچنین اگه موضوع اصطلاحات هم حل بشه عالیه میشه. :slight_smile:

کاملاً موافقم کتاب های سطح ساده و متوسط بعضی‌شان صوت ندارن و این بازخورد خوبی ندارن. بهتره کتاب های که صوت ندارن جایی قید بشه تا باعث سوء تفاهم نشه
اما پیشنهادی هم که قبلاً به آقا کامبیز دادم رو اینجا دوباره مطرح میکنم اینجا خیلی از بچه ها از تلفظ خوب برخوردارند و گویندگی عالی دارند. اگر صوت کتابی پیدا نمیشه میتونیم از این قابلیت و استعداد بچه ها استفاده کنیم.
و کاری که در برنامه های کتاب فارسی و کانال ها انجام میشه رو ما در زبانشناس پیاده کنیم مثل نمایشنامه های صوتی. اینکار برنامه رو متفاوت از بقیه می‌کنه :wink:

من قبلاً از این برنامه استفاده میکردم برای استفاده از زبانشناس و مشکلی نداشتم
فکر میکنم خانم @afarkhani هم از این برنامه استفاده میکنند.

3 پسندیده

منیر خانوم نوکس رو میتونید استفاده کنید. من بلواستکس نصب داشتم نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار بازی در میاورد و بالا نمی اومد الان نوکس نصب کردم شکر خدا راضی ام اما چون کار باهاش رو خوب بلد نیستم هی باید روش استفاده رو از نت بگیرم :grin::grin:

بله منم استفاده میکردم اما الان شبیه ساز نوکس رو نصب کردم هم لازم نبود کیبورد فارسی بریزم روش و هم اینکه خسته شدم از اذیت کردنای بلواستکس :smile::smile: اما خدایی انتقال فایل از بلواستکس به ویندوز راحت بود اما امروز انتقال فایل از نوکس به ویندوز رو هم یاد گرفتم :grin::grin::grin:

2 پسندیده

من قبلاً یه برنامه دیگه هم استفاده میکردم. اسمش Memu بود. اونم ببین خوبه یا نه. واسه من که خوب بود. فقط با عوض کردن زبان کیبوردم مشکل داشتم :smile:

2 پسندیده

البته آقای گل میرزایی اینم باید بگم منم دو سه بار حین استفاده از زبانشناس با این مشکل مواجه شدم بلواستکس رو یکبار ببندن و دوباره باز کنن درست میشه

2 پسندیده

خیلی ممنون دوست عزیز.
بلواستکس خیلی هم کنده ، ولی خب کاربریش راحته.
با نوکس میتونم هم زبانشناس و هم زیبوک رو نصب کنم ؟

1 پسندیده

خواهش میکنم
بله میتونید. حتی جایی دیدین نمیدونین چطور کار کنید به من بگین کمکتون میکنم

1 پسندیده

بینهایت ممنونم از راهنمایی و کمکتون.

2 پسندیده

استاد @hnaseri به جدا بودن متن اصلی از ترجمه فارسی یادتون رفت اشاره کنید. این یکی از مهم ترین مزیتای اپ های طراحی شده توسط شما دو دوست عزیزه که به نظرم جداسازی صفحه متن فارسی از متن اصلی خیلی ایده خوبیه

2 پسندیده

خواهش میکنم دوستم :rose::rose::rose:

1 پسندیده

بچه های این تالار طبق گفته ی شما واقعا تلفظ و همچنین صدای خوبی دارن

اما به نظرم تلفظ بومی ها خیلی میتونه کمک بیشتری بکنه

تا TTS و صدای خود بچه ها

و اینکه شاید برنامه متمایز بشه، اما کیفیت کار مورد بازخورد منفی قرار میگیره

4 پسندیده

یعنی چی ؟؟؟!!!

سلام
یعنی همین صدای رباتی گوگل

1 پسندیده