پیش انتشار زیبوک نسخه 7.0.7

سلام
علی آقا اگه اون محاسبه زمان مطالعه بدون پخش صوت
و دانلود نکردن اجباری فایل صوتی
رو هم اضافه کنی عالی میشه

6 پسندیده

سلام
فعلا باید دانلود کنید :yum::yum::yum:
یکم کار میبره محاسبه زمان بر اساس صرف باز بودن برنامه
کلا یه جاهایی ساختار باید عوض بشه
الان دارم یه کار‌هایی میکنم که ساختار رو متناسب کنم بعدا اصلش رو پیاده میکنم

2 پسندیده

ممنون از برنامه خوبتون.
اگه میشد منویی که معنای لغت ها را نشون می ده جمع و جور تر باشه که کل صفحه را نگیره و از پایین باز بشه خیلی خوب بود.
یه مسئله دیگه اینکه چون اینجا داریم کتاب می خونیم شاید لازم نباشه همه ی لغات آبی باشن کاش یه دکمه میذاشتین که همون ابتدای فصل می شد بگی همه ی لغات را می دانم بعد اگه خواستی لغتی را خودت هایلایت کنی.

1 پسندیده

این امکان در اخر هر قسمت هر درس وجود داره

دقیقا تا ورژن ۴ یا ۵ زبانشناس همینطوری بود. یه منو از پایین باز میشد. ولی اصلا فضای کافی برای اینهمه اطلاعات رو نداره.
تنها مشکلی که داره چون از یک سایز (نسبی) برای گوشی و تبلت استفاده میکنیم ممکنه احتمالا توی تبلت یک مقدار بزرگ‌تر از نیاز باشه. البته کلا از پایین نمیشه باز کرد.

مشکل اینجاست که همه لغات اپ‌ها مشترک هستند. یعنی اگه شما یک کتاب رو یکجا سفید کنید کلی لغت توی بقیه اپ‌ها هم سفید میشه. مگه اینکه مثلا یه آپشنی بذاریم کلا لغات آبی نشون داده نشه ولی در بنیان آبی بمونه :thinking:
هرکی همچین آپشنی دوست داره بگه. تعدادتون خوب باشه میذارم :sweat_smile:

1 پسندیده

سلام نه خب این که ستمه.

من مشکلی نمیبینم در لغات حال حاضر.

آبی هارو معمولا دست نمیزنم. هرچی بلد نیستم رو هایلایت میکنم و در آخر اون دکمه آبی ها سفید بشن رو میزنم.

اینا فکر نکنم زیاد حیاتی باشن :grin:

3 پسندیده

سلام
نه خوب این آپشنه میتونید استفاده کنید میتونید نکنید.

البته یه بار همون موقع هم در مورد این مسئله بحث شد. که چقدر این از پایین باز شدن و یا از کنار اون این طوری که کل صفحه را بگیره چقدر روی سرعت خوندن تاثیر می گذاره. اون موقع من داشتم هری پاتر می خوندم و اینقدر این تغییر تاثیر منفی داشت و سرعت را کم می کرد که من اومدم پرسیدم چطور میشه به ورژن قبل بازگشت.
البته من از موبایل استفاده می کنم و اینکه یه کم دکمه ها رو جم و جور تر کنید مثلا اون گل اون بالا کلی جا گرفته و خوب وقتی داریم کتاب صوتی گوش می دیم کمتر کسی از دکمه های تلفظ استفاده می کنه پس کوچکتر باشند خیلی بهتر هست و اینکه کل معنی یه لغت در وهله اول لازم نیست نشون داده بشه اگر همشو خواستی ببینی اسکرول می کنی پایین.
الان فکر کنید می خواید جنگ و صلح را بخونید که کتاب 3000 صفحه ای که احتمالا تعداد لغات جدیدش زیاد هست بعد راست دست هم هستید و با یک دست گوشی را نگه می دارید روی هر لغت که کلیک می کنید باید یکی از اون سه دکمه ی پایینی را برای بسته شدن با شستتون بزنید و یا با دست چپ روی اون گوشه کلیک کنید. مدت زمان طولانی بخواید این کار را بکنید اصلا شدنی نیست. دست درد می گیرید و یا گردنتون درد می گیره.

من بعید میتونم اینطوری باشه

البته باید اساتید بگن ولی فکر کنم یک درس با تعداد لغات جدید زیاد اصلا مناسب نیست.

سوییپ به راست کنیده بسته میشه نیازی نیست جای خاصی کلیک کنید

1 پسندیده

با سلام
من چند تا اصلاح متن تو این برنامه پیشنهاد دادم که تا حالا میزد در حال بررسی ، اما الان می بینم که دیگه در حال بررسی نیستند و ظاهرا تو سرور درست شده اما تو گوشی من همچنان متن قبلی رو میاره (تو ورژن های قبلی زبانشناس در چنین مواقعی یک علامت ریفریش بالای صفحه میومد که با زدن اون متن با متن موجود روی سرور هماهنگ میشد )

بعد اینکه چرا در صفحه اول مثل زبانشناس نموداری برای میزان مطالعه در روز و هفته نداره ، اینجوری خیلی سخته که بفهمی حداقل مطالعه امروز رو انجام دادی یا نه

1 پسندیده

آدرس دقیق رو بدید (کدوم درس و کدوم مجموعه) تا بررسی کنیم

وقتی زنجیرتون دیگه چشمک نمیزنه یعنی به میزان مطلوب رسیدید. قصد داشتم توی پلیر هم یه چیزی بذارم ولی هنوز نشده

2 پسندیده

باعرض سلام وخسته نباشید
بسیار عالی
ممنون از تمام زحماتتان

2 پسندیده

الان چک کردم دیدم علامت ریفریش اومده و زدم و مشکل حل شد
کتاب قبایل بخش اول بود ، چون متن حدود ۴ دقیقه اول فایل صوتی نبود اسکرول خودکار کاملا بهم میریخت که خدارا شکر حل شد

خیلی ممنونم که هم متن رو اصلاح کردید. هم اینکه با این کارتون تست آپدیت متن هم انجام دادید که مشخص شد به درستی کار میکنه. خیالمون از این بابت راحت شد.

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید
من زبانشناس رو آپدیت کردم نسخه 7.0.8
پیام میده همگامسازی نشده و نسخه زیبوک قدیمیه
و اینکه زیبوک و زوم باز نمیشن دیگه همین پیام و میدن وبسته میشن

آخر سر من هم تونستم نسخه پیش انتشار رو دانلود کنم. :laughing::laughing::laughing:

1 پسندیده

سلام
چرا زود به روز رسانی میکنید :sweat_smile:
یکم صبر کنید زیبوک و زوم هم منتشر میشن.

1 پسندیده

:relaxed: خیلی عجولم دیگه جرات نمیکنم زود به روز رسانی. کنم :sweat_smile:
ممنون :pray:

2 پسندیده

سلام
@golmirzaei

برای بهتر شدن زیبوک 3 تا پیشنهاد دارم که به نظرم انجام شدنشون خیلی مهمه

1 - حتما گزینه ی سرچ اضافه بشه که وقتی کتاب ها زیاد شدن ، پیدا کردن کتاب ها راحت تر باشه

2- اسم کتاب های اصلی به نظرم لزوم نداره که به زبان فارسی تو اپ باشن، چون کسی که به سطح خوندن کتاب های اصلی رسیده، معمولا دنبال اسم انگلیسی کتاب هاست.

3- تفکیک ژانر و تفکیک نویسنده رو هم حتما تو اپ بگنجونید، چون ایشالا بعدا که کتاب ها زیاد شد، دسترسی به کتاب های مشابه کتابی که قبلا خوندیم راحت تر بشه

12 پسندیده

در پی صحبتاتون من یه چیزی که در برنامه سابق جذاب بود برام اصطلاحات بود و مثال هایی که داشت. امیدوارم این مورد هم به زودی به برنامه اضافه بشه :slightly_smiling_face:

1 پسندیده