انتشار نسخه 7.0.8

جالبه وقتی گوش میدم نوتیفیکشن نمیاد وقتی قطع میکنم میاد نمیره :joy::joy:

1 پسندیده

سلام تو زیبوک میخوام وقتی معنی کلمات رو ببینم مثل قدیم با افعال بالا میاد :disappointed_relieved:

بله با تعویض فونت به فونت پیشفرض مشکل حل شد ، ممنون

آقای گلمیرزائی، اون مشکلی که برام پیش اومده بود در نسخه ۷.۰.۹ دو بار پیش اومد و دیگه غیرقابل تحمل شده. ۳۰ مرداد حداقل ۱.۵ ساعت مطالعه داشتم که تقریباً شبش، دوباره اون مشکل پیش اومد و نه تنها مطالعه اون روز صفر شد بلکه مطالعه ۲۹ مرداد هم که دو ساعت شده بود به ۴۵ دقیقه کاهش یافت! و جعبه لایتنر، لغات آبی رنگی که به میدانم تغییر داده بودم هم مثل ۲۹ مرداد شد! و زنجیرم هم شکست.
قبل از این هم تو همین نسخه این مشکل پیش اومد که وقت نشد گزارش کنم. خواهش میکنم قبل از این که آپدیت رو رسماً انتشار بدید خوب تست کنید که این مشکلات اعصاب خورد کن پیش نیاد واقعا دیگه غیرقابل تحمل شده.

سلام خسته نباشید اقای گلمیرزایی من به یه مشکل دیگه برخوردم
در مکالمه real english درس زمین لرزه هر دفعه میرم داخلش اخرشو پخش میکنه همون قسمتی که متنش نیس

2 پسندیده

نوشتم که بررسی کنم

کدوم فونت مشکل داشت؟

:roll_eyes::roll_eyes:

بله یه مشکلی داره سیستم «ادامه درس از محل قبلی» که پس از تموم شدن درس همیشه برنمیگرده به اول درس. دارم بررسیش میکنم

2 پسندیده

من از گوگل پلی آپدیت کردم و اون تاپیکو اصلأ ندیدم :slightly_smiling_face:
مشخص نیست این مشکل کی برطرف میشه؟ آخه هر چی مطالعه کنم دوباره برمیگرده به یکی دو روز قبل، انگار هر چی مطالعه میکنم الکیه :thinking:

1 پسندیده

نه هنوز نفهمیدم مشکل کجاست.

یعنی فقط به خاطر آمارش مطالعه میکنید؟ :sweat_smile:

1 پسندیده

اون که چندان مهم نیس، مهم لایتنره :grinning:
این ورژن ۷ هم واسه خودش داستانی شده ها :grin:
لطفاً اون ورژن‌های قبلی رو هم تو انجمن بزارید که لااقل تا مشکلات فعلی رفع بشه از اونا استفاده کنیم

سلام
آقای گلمیرزایی @golmirzaei
برنامه های زوم و زیبوک م این پیغام رو میده و بلافاصله خارج میشم

2 پسندیده

برنامه های من هر دو اپدیت هستن و الان نمیتونم استفاده کنم :face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

2 پسندیده

ماشالله چقدر اعلانات دارین :grin: :grin: :raised_back_of_hand:
حوصلتون سر نمیره از این همه اعلان ها؟

1 پسندیده

سلام
اگه احیانا من زوم رو حذف کنم برای زیبوک و زبانشاسم که اشکالی پیش نمیاد؟ اصلا از زوم استفاده نکردم و حتی وارد یه درسش هم نشدم اما وارد خود برنامه شدم.
با تشکر از زحماتی که برای این برنامه می‌کشید.

سلام و وقت بخیر
ببخشید اینکه نوشتین امکان مطالعه لایتنر هر قسمت منظورتون مگه دسترسی به خانه های لایتنر نبود؟
اخه من اپدیت کردم ولی خب متوجه این تغییر نشدم که چجوری شده

روبروی هر درس یا فصل سه نقطه هست اگر روی اون کلیک کنید متوجه لایتنر این قسمت می شوید.

2 پسندیده

:grin::grin::grin:
نه ی clearمیزنم همه پاک میشن
بهشون دقت نمیکنم زیاد :grin:

1 پسندیده

جالبه
منم همین مشکلو در دروس پاور انگلیس دارم

1 پسندیده

عهههه من فکر کردم یجوری شده که مثلا لغات هر جعبه رو بشه جدا خالی کرد :sweat:
@hnaseri
@golmirzaei
استادان بزرگوار این امر امکان پذیر نیست پیاده سازیش؟

از کجا میدونید که هر دو آپدیت هستند؟

نه مشکلی نباید پیش بیاد.

روی سه نقطه بزنید یه بخشی هست به اسم مطالعه لایتنر این قسمت. اونو بزنید.

بله هست و در برنامه ما هم هست. انشالله نسخه‌های آتی

3 پسندیده

چون همه برنامه هامو هم از گوگل پلی هم از بازار اپدیت کردم
چیزی ندارم برا اپدیت

1 پسندیده