انتشار نسخه 7.0.8

نقل‌قول
اینطوری به نظرم خیلی خوب نبود اخه تیک خوردن زنجیره تو سایر اپ ها اونم وقتی که فقط زبانشناس می خوندیم باعث میشد بعدا نتوانیم ارزیابی کنیم که چقدر تایم به کتاب خوندن یا ویدیو دیدن اختصاص دادی

:+1:
منم موافقم،منم دقیقا نمیدونستم چقدر کتاب خونده بودم اون روز و چقدر زبانشناس مطالعه کرده بودم.یجور تنبلی میاورد و یجور تقلب

2 پسندیده

میشه. ولی یک مشکلی که وجود داره حداقل زمان مطالعه برنامه‌ها با هم فرق داره و این باعث گیج شدن کاربر میشه

نه یکیشون کافیه

بله از این به بعد آمار جدا ثبت میشه

2 پسندیده

عرض سلام وخسته نباشید
آقای گلمیرزایی میبخشید بعد از انجام بروزرسانی وقتی وارد آپ زبانشناس میشم برای ورود به دروس این پیغام میاد واز برنامه خارج میشم :cry:

2 پسندیده

لطفا از داخل برنامه گزارش خطا بدید تا بررسی کنیم

از قسمت ارتباطات هم مشکل رو عنوان کردم
ممنونم از زحماتتون…

2 پسندیده

سلام
این مشکل واسه اکانت برادر من هم پیش اومده بود

واسه حلش یا Goolge chrome و یا Android system web view رو یبار Disable و دوباره Enable کنید

3 پسندیده

خیلی عالی تر از قبل شده خسته نباشید واقعا :clap::clap::clap::heart::heart::heart:

1 پسندیده

نه این مشکل اون نیست. یه چیز عجیبه دیگه است

سلام آقا فرزاد
موردی که فرمودین رو انجام دادم ولی همچنان همون پیغام خطا رو میده…
ممنونم از راهنماییتون

1 پسندیده

من که گفتم فرق داره :wink:
به نظر میاد مشکل فقط مربوط به اندروید 4.4 هست.
دارم بیشتر بررسی میکنم

1 پسندیده

آقای گلمیرزایی دیگه کاربر باید بدونه تو هر برنامه حداقل زمان مطالعش رو.خنگ نیستیم به خدا:joy:

دور از جونتون.
مشکل اینجاست که خیلی از افراد با پیش فرض به قضیه نگاه میکنن. یعنی مثلا توقع دارن که وقتی تنظیمات حداقل مطالعه رو عوض کردن تو بقیه اپ‌ها هم عوض بشه که این ممکن نیست.

علی به نظرم برای اینکه همه راضی بشن بایستی همون پیشنهاد خانم @smollakochakian رو پیاده کنی

3 پسندیده

مرسی آقای گلمیرزایی
تعداد لغات ناآشنای درس که توسط اون مداد زرد وعدد کنارش نشون میده یه چیز دقیقی نیست و در واقع مقدارو لغات جدیدو کمتر از اون چیزی هست که نشون میده.نمیدونم این محاسبه را بر پایه چه الگوریتمی حساب میکنه ولی درست و دقیق نیست

نمیشه. اینطوری فقط نمودار شنیدم عوض میشه. الان مشکل سر زنجیره و تقویمه

بی زحمت یه عکسی، مستندی چیزی بدید که بشه بررسی کرد.

1 پسندیده

در نسخه جدید (7.0.9) مشکل شما باید برطرف شده باشه. لطفا به‌روزرسانی فرمایید و بررسی کنید. اگر مشکل همچنان وجود داشت اطلاع بدید

1 پسندیده

برای مثل در زیبوک در این کتاب همانطور که روی درس مورد نظر علامت زدم تعداد لغات ناآشنا رو واسم17 نشون میده.

تعداد لغات آبی رو از اون درس در آوردم همونطور که مشاهده میکنید عدد لغات آبی به 55 رسید

اون ۱۷ تعداد لغاتیست که نمیدانید (لغات زرد رنگ) و تعداد لغات نا آشنا (آبی) به درصد بیان شده مثلا ۱۲ درصد لغات اون درس برای شما آبی هست

2 پسندیده

من آپدیت کردم نسخه‌شون ۷.۹ بود

2 پسندیده

سلام
مرسی آقای گل میرزایی آپدیت رو انجام دادم،مشکلم برطرف شد.
سپاس از زحماتتون…

1 پسندیده