انتشار نسخه 7.0.10

آقای گلمیرزایی الان وارد زیبوکم شدم دیدم کلا هر چی خوندم صفر شده یعنی به خاطر عدم اپدیته؟

فکر کنم بچه ها پیشنهاد دادن هر اپلیکیشنی آمارش جدا باشه . برای همین آمار جدا شده. از اونجایی که آمار قبلی جدا نبود همه رو برای زبانشناس اصلی حساب کردیم. از این به بعد جدا میاد.

2 پسندیده

نه استاد من اپدیت کرده بودم که جدا حساب شه لذا دیشب 1ساعت خوندم جدا
امروز همش صفر شد :disappointed:

سلام
برای پشتیبانی گیری خطا میده «پاسخ نا مناسب از طرف سرور» و بعد از چند ثانیه خودبه خود برنامه بسته میشه :face_with_raised_eyebrow:

لطفا مشکل رو مجدد ایجاد کنید و از داخل برنامه قسمت پشتیبانی - ارتباط با ما، یک پیام برای ما ارسال کنید.

مکانیزم همگام سازی برنامه‌ها یک مشکل غیر مشخصی داره که بعضی وقتا از برنامه‌ای که اطلاعات قدیمی‌تری داره برنامه‌ای که جدید‌تر هست رو به‌روز میکنه. برای همین یک بخش از اطلاعات پاک میشه. متاسفانه هنوز مشکل رو پیدا نکردم ولی یک حدسی زدم باید ببینم چقدر میتونه محتمل باشه.

سلام انصافا خدا قوت دمتون گرم دیگه کل برنامه یه دونه «امکان اضافه کردن یک اصطلاح یا چند کلمه با هم» رو فقط کم داره.
فقط اگه امکان داره سرعت ×۱.۱ و ×۰.۹ رو هم اضافه کنید
بسیار سپاسگزارم از زحماتی که می‌کشید.

2 پسندیده

ادامه دادن بحث از انتشار نسخه 7.0.10:

سلام و خسته نباشید. من دوره مگا داستان رو دنبال میکنم. توی نسخه قبلی سه سرعت خواندن داشته که خود گوینده آروم تر یا تند تر صحبت میکرد. نه اینکه با نرم افزار پخش تند و کند بشه. و خب خیلی طبیعی تر و بختر بود. اون حذف شده. یک بار هم قبلا پرسیذم گفتید اضافه میشه. اگر منظورتون از اضافه شدنش این حالت تغییر سرعت پخش بوده که اصلا جایگزین خوبی نیست. برای بقیه درس ها شاید خوب باشه. اما برای مگاداستان ها که خودش سه یرعت خوانش داشت نه

2 پسندیده

سلام. دستتون درد نکنه.
ولی چرا هنوز توی کافه بازار نسخه 7.0.9 هست و نسخه آخر گذاشته نشده؟؟؟؟

من از گوگل پلی هم نصب کردم اما آخر نصب یه ارور میده که امکان نصب وجود نداره. از توی خود سایت هم برنامه اصلی رو دانلود کردم روی گوشیم، اما بازم روی گوشیم نصب نمیشه. نمیدونم مشکل چیه.

ممنون, این تنظیم سرعت خیلی لازم بود بعضی از درسها واقعا سرعت بالایی داشتند و نیاز به تنظیم سرعت کمتر داشتند ,تا زودتر درکشان کنیم و متوجه گوینده شویم چون البته در درک و متوجه شدن لغات سختتر هم کمک شایانی می کند اما اتفاقی یکبار دیدم که سرعتها ظاهر شدند دیگه نفهمیدم چگونه ظاهر شدند کاش یک راهنما داشت یا شاید من هنوز کشفش نکرده ام
متشکرم

بله بذار خودم جواب خودم را بدم یافتم زبانه دوخطی موجب ظاهر شدن کامل پلیر میشود و در این حالت هم هم سرعت وهم روند کار پلیر قابل مشاهده میشود یعنی زبانه دو خط موازی می تواند پلیر را کاملا مخفی و یا ظاهر ساخته و یا حتی در وسط, پلیر را طوری ثابت کند که فقط دکمه های پلی و فوروارد ریوایند دیده شود متشکر خیلی عالیست …

1 پسندیده

موافقم با این.درسهایی که خودشون دارای سرعت های مختلفه بهتره با این شیوه باقی بمونن.ملودی و تن صدای گوینده وقتی در سرعت های مختلف داستان یا درس را میگه مسلما طبیعتی و مفید تر از روشیه که بخواهیم با پلیرها صدای گوینده را تند یا آهسته تر کنیم :+1:

1 پسندیده

ممنون، از اکانتم لاگ اوت کردم دوباره وارد شدم مشکل پشتیبانگیری حل شد ولی چند روز اخیر پشتیبانگیری نشده بود و از دست رفت.

آقای گلمیرزایی سرعت دانلود فایل ها خیلی پایینه
مشکل سرعت اینترنت ودانلود ندارم

خوب خیلی از منابع این امکان رو نداشتند. از طرفی اینکه برای هر درس برنامه یک طور رفتار کنه خیلی ساده نیست و ما فقط در صورتی این کار رو میکنیم که بدونیم تاثیر خیلی زیادی داره. الان کدوم درس به نظر شما بدترین شرایط رو داره که بررسی کنیم.

بله کافه بازار کلا در حد ارگان‌هایی که با کاغذ اسناد رو جابه‌جا میکنن تاخیر داره. البته فکر کنم بکاپ خودکار الان آماده به کار هست. باید بتونید از اون طریق آپدیت کنید.

قسمت اول پاسخم این رو مطرح کردم

عجیبه. تازگی رمز عبور عوض کرده بودید؟

میشه همین الان که مشکل دارید از اون تاپیک تست سرعت یک تست بزنید.
https://talk.zabanshenas.com/t/topic/17157

بله منم وقتی راه زبان شناس را باهاش تمرین می کنم حس کردم سرعت ۰.۹ می تونه از ۰.۸ مفید تر باشه البته این درس در بعضی قسمتهاش سرعتش خودش خیلی زیاد است خصوصا در جاهایی که لغات جدیدی داره ونیاز به درست شنیدن تلفظ است . نمی دانم مقدور است وشدنی یانه مثلا اگر سرعت ۰.۶ حذف شده و ۰.۹ جایگزین شود بهتر است بنظرم کسی از ۰.۶ استفاده نخواهد کرد.

2 پسندیده

متوجه قسمت اول پاسختون نشدم
من میگم دروس دیپ انگلیش که دارای سرعت های مختلف هستند بهتره که با همون چند فایل سرعت مختلف باقی بمونن

1 پسندیده

اقای گل میرزایی جوابتون قانع کننده نیست. یعنی چی ساده نیست سرعت کم و زیاد درس های مگا داستان رو بذارید. خود ناشر فایلش رو داده. درست مثل قبل. داخل درس که میشید میشه جای مثلا ۵ بخش ۷ بخش باشه. درس انگلیسی قدرت خودش سه فایل داره شما هم سه تا میذارید. مگا داستان ۷ تا داده شما هم ۷ تا بذارید. امکان تغییر سرعت در پخش کننده هم به جای خود.

2 پسندیده

اگر توسعه دهنده اندروید هستید براتون توضیح بدم چرا سخته

تا اونجایی که یادمه @hnaseri مخالف همچین کاریه

سلام. اولا از سازندگان این نسخه نهایت تشکر رو میکنم .
مشکلات به حداقل رسیده اند.
دستتون درد نکنه.
ولی کاش میشد مثل نسخه های 7.0.7 و نسخه های قبلی، برای هر درس ، سه سرعت جداگانه بود که هرکدومشون رو یه نفر میخوند. الان که اینجوری شده ، کلا یه نفر میخونه و شما فقط صدای اون رو سریع و اهسته میکنید، در نسخه های قبلی، صدا های جداگانه، دقیقا منطبق با سرعتش بودن و جای مکث ها دقیقا درست بودن ولی حالا وقتی میخوایم سرعت رو تند کنیم، همه چی تند میشه مثلا مدت مکث ها، کلماتی که (تلفظشون ترکیبی) بود و … ، همگی دوبل میشن و به نظر من این به واقعت خیلی نزدیک نیست.

دلیلشو هم نمیدونم چرا اون سرعت های جداگانه رو برداشتید…

1 پسندیده