پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : User1000

قربانت داداش :tulip: :raised_back_of_hand:
هیچی دیگه حقیقت رو گفتم دیگه :grin:
زنده باشی اقا کامبیز عزیز،خسته نباشید :tulip: :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

مخلصیم اقا بهنام عزیز :raised_back_of_hand:
داداش عالی بودی و اقا کامبیز هم همینطور،جزء حقیقت چیزی نگفتم :raised_back_of_hand: عزیزی :raised_back_of_hand: :tulip:
ایشالله هرروز موفقعیت بیشتر کسب کنی و همینطور بقیه دوستان تالار و هروزتون پر از انگیزه برای ادامع باشه و هیچ وقت انگیزتون نیفته و شادو خرم باشین :tulip:

این چه حرفیه داداش، عالی بودی :tulip:، انسان اشتباه میکنع و با اشتباه درس میگیره مستقل شه و رو پای خودش واسه ،هیچ کم و کاستی نداشت عزیز :tulip: :raised_back_of_hand: ممنونم بابت وقتی که گذاشتین :tulip: :raised_back_of_hand:

فقط ی سوال داشتم،هکری بلدین؟در چه سطحی هستین،پیشرفته یا متوسط(هکری)؟کنجکاوم بدونم ا‌گه فضولی نباشه :grin:

3 پسندیده

ما کوچیک شما هستیم شما لطف دارین . انشالله همه با هم موفق بشیم هر موفقیتی که بدست بیاریم تازه شروع برای موفقیت های بعدی . من مطئمن هستم تمام بچه های تالار اگه واقعآ تلاش کنن و پشتکار داشته باشن قطعآ موفق میشن شکی نیست.

فقط ی سوال داشتم،هکری بلدین؟در چه سطحی هستین،پیشرفته یا متوسط(هکری)؟کنجکاوم بدونم ا‌گه فضولی نباشه

نه بابا ، در ضمن من اون عکس سمت راست پایین هستم ، من فقط یه برنامه نویس معمولیم از هکری هم چیزی بلد نیستم.

موفق باشید

3 پسندیده

آقا من یه چیزی گفتم شما جدی گرفتیدا :grin:ولی خب خداییش بهشون میخوره

3 پسندیده

زنده باشید حنانه خانوم

میخواید شما از من مصاحبه بگیرید؟ :joy::grin:

کیا موافقن حنانه خانوم از من مصاحبه بگیره؟

• بله
  • خیلی بله

0 رأی دهنده

مرسی ازتون بابت محبتتون :rose::rose::rose:

حنا دختری در مزرعه :grin:

6 پسندیده

خیلی خوب بود دستتون درد نکنه :cherry_blossom:

3 پسندیده

شما بزگوارین اقا بهنام عزیز :tulip:

بله دقیقا :tulip:

:grin: :grin:
آهان،پس برنامه نویس هستین،علی اقا آسیایی گفتن شما هکرین منم پرسیدم :grin:،به به اینجا چندتا برنامه نویس داریم :clap:
موفق باشی اقا بهنام عزیز :clap: :tulip:

:sweat_smile: :sweat_smile:
واسه همین پرسیدم من هم :sweat_smile:، بله میخوره به ایشون،هکر باشن،ولی نکته رو فراموش نکنین اقا بهنام گفت عکس پایینی منم :sweat_smile:
مخلصیم علی اقا اسیایی :tulip: :raised_back_of_hand:

2 پسندیده

:grin: :grin:
فقط مگه نگفتی داداش،با فاطمه خانوم قرار مصاحبه کنین ؟اگه حنانه خانوم گرفتین مشکل نیست (مصاحبه) :grin:

1 پسندیده

Your welcome.
I must say, I came to the realize I must change my plan. I try Improw my speaking and then I promise, When I succeeded, I Participation in your interview.

3 پسندیده

نه منظورم اینه از من مصاحبه بگیرن.

من که آخرین نفرم. اول از همه باید از بچه ها مصاحبه بگیرم. بعد آخرش دیگه کسی نخواست صحبت کنه میمونم من.

اون موقع حنانه خانوم مثلا بیاد مصاحبه بگیره :grin:

البته شوخی میکنم. تابلوئه شوخیه ک.

الان حنانه خانوم میاد قیام میکنه. بچه ها بریم تو سنگر :joy::joy:

4 پسندیده

if you and miss Hananeh participate sooner I’ll give you guys a month of free (30min everyday) speaking class. :wink:

now your opinion?

5 پسندیده

چارچشمی حواصم هست،اگه حنانه خانوم رو دیدم،با sniper بزنم :grin:(شوخی)

3 پسندیده

آقااااااا :joy::joy::joy:

ما به ایشون ارادت خاصی داریم :wink::rose::rose::rose:

3 پسندیده

شوخیه دیگه؟ :grin:

پارتی بازی نیس آخه. یه نگاه بندازید میبینید که این دو کاربر زحمت بسیاری کشیدن. داخل پی وی من رو چک کنید پر شده از تاپیک های خصوصی این دوستان که در حال انجام پروژه های مختلف هستند. از ترجمه کتاب، دروس بگیرید تا برید بالا تر.

من نیز به خاطر ارادتی که به این دو دوست عزیز دارم. قصد دارم به این شکل ازشون قدردانی کنم و صد البته تشویق کنم که از ترسشون کاسته شه و با چالششون رو به رو بشن.

دوستان دیگه هم در گروه ترجمه زحمت کشیدن. به موقع به اون دوستان هم طرح های تشویقی خواهد رسید.

و خب این طرح تشویقی رو برای این دوستان ریختم و خود زبانشناس هم هیچ نقشی در تصمیم من نداره. تصمیم شخصی منه و خودم مسئولشم.

شما دوستان هم همینطور

@mateacher95 و @kimiakarbasi

شما دو دوست عزیز هم از این قاعده جدا نخواهید بود.

شما هم شرکت کنید در مصاحبه بهتون یک ماه مکالمه رایگان روزانه نیم ساعته خواهد رسید :wink:

8 پسندیده

الان عدالت شما از وقت من چیه؟ :joy::joy::joy:

4 پسندیده

اینی که گفتم کلی بود.آقا ولش کن این بحث ادامه پیدا کنه مثل چند تا بحث دیگه سیاسی میشه آقای ناصری میاد میبندتش

3 پسندیده

نه خب داریم صحبت میکنیم دیگه
آقای ناصری بی دلیل که نمیبنده. ببینه دارن بچه ها بحثو به بیراهه میبرن میبنده

خب من این وسط تصمیم گرفتم به 4 نفر از دوستان که بیشترین ترجمه رو در گروهمون انجام دادن کلاس رایگان بدم ( فقط در صورتی که در مصاحبه شرکت کنند - وگرنه نه)

آیا سایر مترجمین طرح تشویقی ندارن؟ چرا ندارن.

من تا به حال تو تالار دیدید که تمام زوایا رو در نظر نگیرم؟

برای همه مترجمین گروه من قصد دارم یه حرکتی راه بندازم که الان وقتش نیس بگم.

اما این 4 دوست عزیز پشت صحنه دارن زحمت بسیار زیادی میکشن. لایق حمایت هستند. نه تنها از من، بلکه از طرف همه اعضا.

حالا من حمایتم اینه که آقا بیام برای دوستان کلاس رایگان بزارم که این کلاس ها به نوبه ای راه درآمد بنده به عنوان فری لنسر هستش. حالا چرا؟

1. ترسشون بریزه بیان مصاحبه کنن ( چون هدف مصاحبه اینه که دوستان چالش واقعی رو تجربه کنن و بیشتر از تجربیاتمون به اشتراک بزاریم)

2. چون سطحشون در حال رشده و تازه دارن مکالمه یاد میگیرن با این چالش ترسشون از مکالمه میریزه و خجالتو میزارن کنار، بعد که میان یک ماه مکالمه می کنیم پیشرفتشون بیشتر نیز خواهد شد. که بعداً برن یا با خارجیا صحبت کنن یا با من کلاسشون رو ادامه بدن یا حالا هر چی…

3. حالا چرا سایر مترجمین رو من نگفتم؟ آیا به قول شما پارتی بازی میکنم؟ خیر… چون سایر زحمت کشا به این کلاس ها نیازی ندارن، چون سطحشون به قدری هست که عرض اندام کنن. برای اون دوستان، چیز دیگه ای در نظر گرفته شده.

ببینید من برنامه ای بزارم، اخلاقم اینجوریه همه زوایا رو نگاه میکنم.

البته شما که جز مترجمین نیستید. پس عدالتی از شما واقعاً گرفته نشده …

9 پسندیده

من با شما موافقم.من غلط کردم حرفم هم منطقی نبود از همه دوستان معذرت میخوام :raised_back_of_hand: :handshake:

2 پسندیده

دور از جون :slight_smile:

4 پسندیده

داداش اگه سیاسی شد، نترس من اینجام :grin:،محکم ادامه میدم :grin: :raised_back_of_hand:

2 پسندیده