پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : User1000

در کل من یکم زیادتر از کپنم حرف میزنم.باید خودم رو اصلاح کنم :grin:

2 پسندیده

این اواخر دارن چند نفر رو تو تلویزیون نشون میدن که بگن تمام مشکلات اقتصادی تقصیر ایناس،اینا نمیزارن ما پیشرفت کنیم ،از اول انقلاب تا الان همش تقصیر این متهم هاست(تو تلویزیون نشون میدن).
ما خودمون زغال فروشیم ،شما دیگه مارو سیاه نکن :grin: (تلویزیون)

1 پسندیده

آقا بحث سیاسی نکن دردسر میشه :no_mouth:

3 پسندیده

Thank you so much Mr kambiz. I am so glad that you always help to us and give us so motivation. If you remember I said before, I want to challenge myself .
but this podcast is important and give time of members. I decided improve my speak just because of this 2 reason :wink:

3 پسندیده

فقط میخوام اگاه شین،قصد دیگه ای ندارم داداش :raised_back_of_hand: :tulip:

2 پسندیده

میدونم داداش ولی خب یه محدودیت هایی هست…

2 پسندیده

حالا کجاش رو دیدی داداش،میدونم قرارع چی پش بیاد آخر سر،عاقبت این هارو میدونم،اگه خواستی بیشتر بدونی تو پی وی توصیح میدم بهت :raised_back_of_hand: :tulip:
۵ سالع که میدونم عاقبت اینارو :grin: (۵ سال پیش فهمیدم)

2 پسندیده

:joy::joy::joy:، اوهوم من دوس دارم حنا دختری در مزرعه بزرگ باشم :grin::grin:

یا خدا :grin::grin::grin: چقدم موافق داره، جان ما یکی بیاد بگه نه تا من سکته نزدم :grin::grin:

پس بزارین دوستان همه ازشون مصاحبه گرفته بشه منم تا اونموقع :muscle::muscle: بشم و یک مصاحبه قوی داشته باشیم :grin::grin:

5 پسندیده

Really? I’m ready :grin::grin::grin::wink:

4 پسندیده

ارادت از ماست استاد :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:

آقای @jackiran16 منو باش امروز داشتم رو طراحی شما کار میکردم، حالا اگه به قولم وفا کردم :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::grin:

3 پسندیده

ارادت از ماست استاد عزیز
من از شما و استاد ناصری چیزای زیادی یاد گرفتم و هر کاری میکنم فقط و فقط برای جبران محبت های شماست و احساس میکنم کمترین کاریه که میتونم در برابر جبران قطره ای از محبت های شما انجام بدم :rose::rose::rose:

5 پسندیده

خیلی ممنون دوستان عزیز خیلی خیلی لذت بردم و صد البته استفاده خواهم کرد :nose::clap::clap::clap:

5 پسندیده

@user1000
@YoKambiz

2 پسندیده

سرکار خانوم،از اول که دارم میگم شوخی میکنم :grin: :grin:
جان ما طرحی مارو قطع نکنین،لازمش دارما :sunglasses: ممنون .آقا کامبیز گفتن اگه بیان قیام میشه،ماهم هی ادامه دادیم :raised_back_of_hand: :grin:
از قیام مختارهم بدتر شد :grin: :grin:

2 پسندیده

سلام مجدد خدمت اقا کامبیز گرامی وهمین طور اقا بهنام
خیلی خیلی عاااالی بودید هر دو بزرگوار.گرچه نیاز به گفتن نیست و مشخصه،اما نمیتونم نگم،خیلی خیلی مصاحبه ی عالی ای بود و فوق العاده بودید.چون زمانش یکم زیاد بود تقسیم بندی کردم و هر دفعه به یک قسمت گوش میدم،تا الان چهل دقیقه از مکالمه تونو گوش دادم،خیلی عالی بودید.
اقا کامبیز شما که دیگه باید بگم تفاوتی با یک native speaker ندارید :clap:امیدوارم همه ی اعضای تالار یک روز به چنین سطحی برسیم.
برای هر دوی شما ارزوی موفقیت بیشتر دارم :rose::rose:

4 پسندیده

خیلی خیلی خیلی ممنونم ازتون اقا کامبیز :tulip::tulip::tulip:اصلا انتظار چنین چیزی نداشتم و باید بگم که خیلی خوشحال شدم.ترجمه ای که انجام میدم به هیچ وجه برای گرفتن پاداش یا چیز دیگه ای نبوده و نیست . صرف اینکه از زمان استفاده از نرم افزار نسبت به قبل پیشرفت بهتری داشتم،گفتم شاید با این کار من هم بتونم کمکی کرده باشم.
خیلی لطف دارید شما،باعث افتخاره که شاگرد شما باشم :rose:و اگه تواناییشو داشته باشم حتما از این فرصتی که بهم دادید استفاده میکنم.
فقط متوجه منظورتون از شرکت در مصاحبه نمیشم.دقیقا چیکار باید کرد؟

5 پسندیده

سلام بر استاد گرانقدر خودم

من که در مقابل دوستان بار ها گفتم که قابل قیاس نیستم. این روز ها هم که درگیر مدرسه جدید و تعیین جا هستم!!

بنده هم دقیقا متوجه نشدم که جریان چیه؟
ولی باید بگم
OMG :sob:
Really?!
Do you want to give me a Secret gift?!

5 پسندیده

@mht0017

سلام دوست عزیز ، در مورد تکنیک مکالمه من قبلآ تکنیک سایه فقط چند روز استفاده کردم ولی بقدری من رو خسته میکرد که نمیتونستم ادامش بدم برای خیلی خسته کننده میشد و در مورد اینکه چه تکنیکی رو هر روز بکار میبرم توی 45 دقیقه مکالمه باید بگم هیچ تکنیکی یک موضوع انتخاب میشه و با پارتنر در موردش صحبت میکنیم انصافآ هیچ تکنیکی استفاده نمیکنم توی اون 45 دقیقه شاید از نظر شما ایراد داشته باشه.

در مورد لغت هم همون قضیه ای که گفتم رو پیش میبرم و واقعآ از لایتنر و… نتونستم استفاده کنم شاید من روش درست استفادش رو بلد نیستم.

8 پسندیده

سلام خیلی ممنون از لطف شما ، و ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و گوش کردید امیدوارم یه روز هم مصاحبه شما رو گوش بدیم.

موفق باشید

3 پسندیده

It’s not a secret anymore :smile: :point_down: :point_down:

----------------------------------------------------------

:joy: :joy:

3 پسندیده