نظر سنجی در مورد سرعت پخش

سلام

همونطور که میدونید مکانیزم تغییر سرعت پخش به تازگی به برنامه اضافه شده. سرعت‌هایی که در این مکانیزم وجود داره بر اساس نظر تیم زبانشناس انتخاب شده ولی به نظر بنده از اونجایی که مشکل فنی در تغییر این سرعت وجود نداره بهتره این تصمیم گیری بر اساس نظر جمع اتفاق بیوفته.
به نظرتون چه سرعت‌های برای پخش مورد نیاز هست؟
نکته: سرعت 1x رو داخل نظر سنجی نمیارم چون وجودش بدیهی هست

• 1.5x
  • 1.4x
  • 1.3x
  • 1.2x
  • 1.1x
  • 0.9x
  • 0.8x
  • 0.7x
  • 0.6x
  • 0.5x

0 رأی دهنده

6 پسندیده

فک کنم از رنج 0.8 و 1.2 بالا تر یا پایین تر بره یکم صدا از حالت طبیعی در بیاد.

واسه همین من نزدیک ترین به 1 رو انتخاب کردم :grin:

3 پسندیده

به نظر منم همینطوره ولی حقیقتش اول که 1.4 داشتیم و بعد حذف کردیم افرادی بودند که اعتراض کردن
حالا انتخاب‌ها رو کم نکردم. حداکثر 6 تا انتخاب دارید که میتونید بزنید

3 پسندیده

میتونی چهارتا انتخاب توی settings بذاری؟ :grin:

2 پسندیده

یعنی میگی ۴ تاش کنم؟

توی تنظیمات اپ. یدونه که سرعت اصلی که همیشه باید باشه. به کاربر اجازه بدی از یسری سرعتای از پیش تعیین شده چهارتا رو انتخاب کنه

2 پسندیده

آخه واقعا نیاز داره به انقدر انعطاف؟ چون خودت میدونی همیشه انعطاف پذیری اثرش مثبت نیست.

ببین برای کاربر معمولی که مشکلی ایجاد نمیشه. اصلا معمولا کاربرای معمولی توی settings نمیرن. کاربرای حرفه ای تر اگه نیازی داشته باشن میرن اونجا . یا از ما میپرسن ما بهشون میگیم برید فلان جا و خودتون تعیین کنید.

بنابراین فکر نکنم این انعطافپذیری باعث پیچیدگی کار کاربر بشه. البته طبیعتا کمی سمت برنامه پیچیده میشه.

2 پسندیده

really?      

1 پسندیده

من میگم همشونو بزارید اگه مشکلی پیش نمیاد

2 پسندیده

نه همشون که جا نمیشه. بیشتر از ۵ تا وجه خیلی خوبی پیدا نمیکنه.

1 پسندیده

با سپاس از تغییرات بسیار ارزشمند اخیر
من تا زمانی که تغییر سرعت به زبانشناس اضافه نشد، چندان ازش استفاده نمی کردم. در حالی که بسیار به این اپ علاقمندم و به همه توصیه اش می کنم.
هیچ چیز به اندازه ی بالا بردن سرعت پخش، لیسنینگ رو ارتقا نمیده. ما سرعت پخش ویس های tpo رو هم تا ۱.۵ بالا می بریم. در صورتی که ویس های tpo، سطح دشواری شون از پکیج های زبانشناس بالاتره.
اینجا یک کمبود حس می شد. کسانی که سطح شون به tpo نمی رسید می بایست منابع آسون تری رو انتخاب می کردند و با پلیرهایی که قابلیت تنظیم سرعت داشتند، اونا رو گوش می دادند تا لیسنینگ شون به سرعت ارتقا پیدا کنه.
با آپدیت جدید زبانشناس، این مشکل برای زبان آموزان کشورمون حل شده. باز هم تشکر می کنم.

اگر این اتفاق بیافته که perfect میشه.
مثلا دروس آموزشی پکیج داستان های واقعی رو میشه با سرعت دو و بالاتر هم گوش داد. اگر تنظیم دست ما باشه، عالی میشه.

هر آپشنی که بخواد به اپ اضافه بشه، یه زحمت زیاد برای طراحی، اجرا و نگهداری گردن شما میندازه. اما حتما گروهی رو‌ جذب می کنه. و به نظرم شما باید از این موضوع استقبال کنید.

آخه چرا؟ ما قول میدیم زیبا ببینیمش. :joy:

:point_left: با داشتن متن، سرعت کمتر از یک کمکی به ارتقای لیسنینگ ما نمی کنه. جاهایی که با دیدن متن و با چند بار تکرار، قادر به شنیدن شون نیستم، جاهایی هستند که گوینده کلمات رو‌ میشکنه و به هم پیوند میده. برای یاد گرفتن چنین ترکیباتی، باید آموزش دید. یکی از بهترین منابع در این زمینه، ویدئوهای خانم ریچل تحت عنوان روش بن فرانکلین است. این پلی لیست رو میشه مستقیما از وبسایت خودشون یا کانال یوتوب شون دید.

Google: Rachel + Ben Franklin + playlist

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/playlist%3Flist%3DPL27A5D7DE7D02373A&ved=2ahUKEwihk_a9jrjdAhXMCcAKHQjcD-UQjjgwAHoECAEQAQ&usg=AOvVaw28kbuydbGHY7D1nKMLKXqZ

:point_left: از اونجا که این ویدئو ها رایگانند؛ بسیار ارزشمندند؛ متن شون هم در وبسایت شون هست؛ کاش این مجموعه ی ارزشمند به زبانشناس اضافه می شد. فکر کنم ۱۲ قسمت چند دقیقه ای هستند. البته هر از چند گاهی قاعدتا باید ویدئویی اضافه بشه.

4 پسندیده

فکر کنم با این الگویی که دوستان دارن رای میدن همون پشنهاد آقا حسین رو باید پیاده کنیم.

4 پسندیده

این نظرسنجی در نسخه زیر اعمال شد.

1 پسندیده