درباره pov - دوره استند آپ کمدی های لوئی سی کی

سلام خدمت دوستان گرامی.

در ابتدا این ایام رو به شما دوستان تسلیت میگم. و خب این شنبه ما POV نداشتیم. دلیلش این بود که بنده کمی گرفتار بودم. البته بیکار ننشستم…

داشتم به ایده ای جدید فکر میکردم.

دوستانی که مدت زیادیه اینجا هستند میدونند که من به لوئی سی کی علاقه بسیاری دارم ( به استند آپ کمدی هاش )

و خب همیشه استند آپ هاشو بالای 5 6 بار میدیدم.

این هفته که هیچ. مخصوصاً که ما عاشورا رو در پیش داریم و به احترام مسلمان های عزیز و امام عزیزمون این هفته رو ما POV برگزار نمیکنیم که از هفته آتی که عزاداری به اتمام رسید با استند آپ کمدی ها شروع به کار خواهیم کرد.

ما در هفته های آتی بخشی از این استند آپ ها رو جدا خواهیم کرد و برای شما دوستان ارائه خواهیم داد.

و شما دوستان عزیز میتونید ازشون استفاده کنید تا انگلیسیتون رو بهتر کنید. حالا چرا استند آپ:

1. خنده داره

2. آمیخته شده از فرهنگ یک کشوره ( و زبان بدون یک فرهنگ قابل یادگیری نخواهد بود)

3. انگلیسی واقعی صحبت میشه ( شامل اصطلاحات، ریتم طبیعی انگلیسی و تلفظ تماماً آمریکایی هستند)

ما با اینها کار خواهیم کرد و بنده هر فایلی که ارائه میدم رو براتون توضیح فارسی خواهم داد که شما نوت برداری کنید و درآینده بتونید ازشون بهره ببرید. پس نگران دشواری برخیشون نباشید.

ضمناً آماده سازی این منابع کمی طول میکشه:

پس در نظر داشته باشید ما هر هفته این موضوع رو نخواهیم داشت. سعی میشه هر دو هفته یک بار یک POV اجرا بشه.

قبل از شروع موضوعی جدید. حداقل رو سه فایل استند آپ کار میشه. اگه واکنش ها مثبت بود، بیشتر کار می کنیم. اگر نه، به سراغ موضوعات و شاخه های دیگر خواهیم رفت.

خیلی خب.

نظرتون چیه؟

دوستان علاقه مند که دوست دارند این مطالب رو به شکل یک آرشیو در تلگرام داشته باشند می تونند از طریق این لینک در کانال مربوطه عضو شن.

22 پسندیده

خیلی هم عالی, ممنون از زحماتتون, به نظر جالبه, چون با انگلیسیه واقعی درگیر میشیم.
فقط یه سوال دقیقا بچه ها باید چکار کنن؟ نحوه کار بچه ها به چه صورته؟

3 پسندیده

حله برار …

3 پسندیده

عالیه،
ممنون از زحماتتون آقا کامبیز بزرگوار :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
میشه تا هفته بعد همچنان رو قبلی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟

راستی بچه ها یک چیزی، ما الان سال 2018 هستیم اما چرا تاریخ برا 2017 هست؟ من اول فکر کردم مطلب قدیمیه اما دیدم جدیده چون زده 3 ساعت از گذاشتن این تاپیک گذشته

مستندات :point_down::point_down::point_down:

1 پسندیده

نه
اون 17 سپتامبره :sweat_smile:
تاریخ امروز

2 پسندیده

نفهمیدم آقا فرزاد، من اشتباه میکنم؟؟ آقا مگه 2018 نیستیم؟ الان 2018 هستیماااااااااا تازه ماه نهمشم هستیم، یعنی مطلب برا قبله آیا؟؟؟؟؟ نفهمیدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 پسندیده

ممنون

والا به همون شکل سابق

روخونی و تکرار و تکرار و…

چاکرم

بله اون تاپیک تا ابد بازه. هر کی خواست میتونه توش وویس بزاره.

image

امروز 17 سپتامبر هستش

اون تاریخ روز و ماه رو نشون میده

3 پسندیده

آهان من اشتباه متوجه شدم فکر کردم 2017 منظورشه :joy::joy::joy:

3 پسندیده

خانم شما منم به شک انداختید.یک لحظه فکر کردم آقا کامبیز از گذشته اومده به آینده :joy:

2 پسندیده

این اشتباهات برای تنوع و خنده گاهی خوبه، جو تالار رو عوض کردم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

پس قصدا ما رو به خنده واداشتید.حالا در هر صورت ممنون :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید به شما معلم گرامی و سپاس به خاطر این ایده قشنگ. ایشالا ازش بتونم بهترین استفتده رو ببرم ، مطمئن باشین هر چیزی در تالار ارائه میشه واقعا مفیده و کمک میکنه سطح واقعیمون رو در انگلیسی متوجه بشیم چیزی که هیچ وقت نفهمیده بودم :pray:

1 پسندیده

خیلی هم عالی، متشکرم

1 پسندیده

به به!!
بسیار عالی :clap::clap:

استاد چه کردید …

کلا ذاتم با این محتواها بیشتر سازگاری داره و بهتر درک میکنم

مورد بسیار مهم و قابل تامل البته نباید در اینجا دچار غرب زدگی بشویم ( کلمه اینقدر سنگین بود خودم قبلش 1 دقیقه سکوت کردم :stuck_out_tongue_winking_eye::flushed:)

از وقتی که تونستم خدا رو شکر چندین بار به سخنرانی تونی رابینز گوش بدم الان هر مصاحبه یا فیلمی رو که نگاه میکنم میگم:
" Really?! You speak slower than TONY ! I can understand what do you say … TONY you helped me to reach this level of listening BUT you are my second reason to appreciate, my first one is my master
@YoKambiz

2 پسندیده