انتشار نسخه 7.0.15

سلام

نسخه 7.0.15 نرم‌افزار‌ها منتشر شده.

تغییرات این نسخه:

رفع مشکل عدم ثبت زمان مطالعه
رفع مشکل تنظیمات زمان مطالعه در حالت انتخاب محاسبه زمان بر اساس مجموع برنامه‌ها
اضافه شدن برنامه به فروشگاه myket
رفع برخی مشکلات و بهبود بعضی از امکانات

لینک

https://zapp.ir/install/
https://zooom.ir/install/
https://zbook.ir/install/

متاسفانه خدمت دوستانی که از نسخه‌ی منتشر شده در کافه بازار استفاده میکردند باید عرض کنم امکان به‌روزرسانی نسخه فعلی دیگه وجود نداره. اگر مایل هستید به‌روزرسانی‌های زبانشناس را دنبال کنید باید نرم‌افزار فعلیتون رو با نسخه جدید عوض کنید. برای این کار میتونید از اطلاعات این صفحه استفاده کنید.
https://zabanshenas.com/cafe-update/
همچنین توصیه میکنم الان که دارید این سختی رو متحمل میشید& برنامه را از یک فروشگاه غیر از کافه بازار (مایکت / گوگل پلی / وبسایت زبانشناس) دریافت کنید که از مشکلات احتمالی آتی دور باشید. واقعا ازتون عذر خواهی میکنم.

14 پسندیده

واقعا پشتیبانی و مسوولیت پذیری کارکنان کافه بازار افتضاح هست. و متاسفانه با وجود اینکه ما در وبسایت زبانشناس تقریبا تمام لینک های کافه بازار رو برداشتیم و لینک گوگل پلی گذاشتیم، نمیدونم چطور بعضی ها هنوز زبانشناس رو از کافه بازار میگیرن.

در هر حال بنده هم به شخصه از این مشکلاتی که به وجود اومده عذرخواهی میکنم.

6 پسندیده

برای برای من اپ های زیبوک و زوم مشکلی وجود نداشتن و راحت آپدیت شدن فقط اپ زبانشناس همچین مشکلی داره یعنی؟؟

بعد اگر بخوایم از جایی دیگه نصب کنیم باید دوباره هزینه رو پرداخت کنیم؟؟ چون ما از طریق حساب کاربری کافه بازار وارد میشدیم دیگه

تو قسمت توجه این صفحه گفته بودید برای ورژن کم تر از 7.0.14 ولی من ورژنم خود 7.0.14 هست…

و اینکه مورد 4 هم فک کنم اشتباه نوشتین…
چون نوشتین دوباره از کافه بازار دانلود کنید

ببخشید اگر طولانی شد :rose:

2 پسندیده

هیچ هزینه ای نداره تقریبا یکی دو ماه پیش من هم همین کار را کردم فقط قبل حذف نسخه کافه بازار برای احتیاط پشتیبانی بگیر بعد نسخه مورد نظرت تو زبانشناس یا گوگل پلی دانلود کن

1 پسندیده

سلام. ممنونم به خاطرانرژی و وقتی که برای بهتر شدن این نرم افزار میذارید.:rose::rose::rose:

بله این مشکل برای نسخه زبانشناس هست.

نه مشکلی نیست چون اطلاعات خرید شما روی سرور‌های زبانشناس ذخیره میشه.

خود 7.0.14 هم هست. ساده ترش اینه که آیا از قدیم کاربر کافه بازار بودید یا تازگی دانلود کردید. این مشکل فقط برای قدیمی‌هاست

بله کافه بازار رو نوشتم که ساده‌تر و قابل فهم‌تر باشه. از طرفی ممکن بود برداشت بشه که ما داریم به عمد این کار رو میکنیم و اینطوری بیطرفیمون مشخصه. از نظر فنی شما مشکلی ندارید و میتونید از نسخه جدید کافه بازار استفاده کنید پس مورد ۴ درست است. چیزی که من توصیه کردم برگرفته از چیزی هست که در این چند سال از سیاست‌های کافه‌بازار مشاهده کردم و الزام فنی توش نیست. در حقیقت الان که این مشکل پیش اومده به دلیل اجرای یک سیاست اشتباه توسط کافه‌بازار هست و ممکنه در آینده هم مجدد اتفاق بیوفته.

2 پسندیده

سلام خسته نباشید اقای گلمیرزایی من بعد از اپدیت به مشکل برخوردم بعد ازینکه درس رو میخونم از وسط درس میام بیرون نوتفیکشن بالای صفحه نمیره وباید سویچش کنم به راست تا بره
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم

سلام
من وقتی از اپ استفاده میکنم زمان مطالعه اصلا محسوب نمیشه و همینطور نمیتونم کلمه ها رو هم هایلایت کنم

آپدیت: البته بعضی وقتا اینجوری میشه

در حالت مینیمایز از برنامه استفاده میکنید یا با صفحه باز؟ همچنین چطوری از درس خارج میشید؟ و اندرویدتون نسخه چنده؟

اگه همچین حالتی پیش بیاد درس‌ها رو هم نمیتونید باز کنید. اینطوری نیست؟ اگر نمی‌تونید باز کنید، میتونم حدس بزنم مشکل چیه. اگر می‌تونید باز کنید پس اون چیزی که من فکر میکنم نیست و بنابراین هر وقت مشکل پیش اومد از داخل برنامه یک پیام بدید.

درس ها در هر حالتی باز میشه و مشکلی نیست

اما بعضی اوقات فقط میشه متن و ویدیو رو دید اما نه زمان مطالعه ثبت میشه و نه میشه کلمه ها رو هایلایت یا ادیت دیگه ای کرد (اما برای دیدن معنی کلمات مشکلی وجود نداره)

اولش برنامه ارور همگام سازی نمیده؟

همچنین احتمال داره وقتی سریع بین برنامه‌ها سوییچ کنید این اتفاق بیوفته

1 پسندیده

نه، هیچ اروری نمیده…

یدونه پیام از داخل برنامه بدید تا مطمئن بشم مشکل همینه

الا مشکلی نیست
هر وقت مشکل دوباره پیش اومد پیام میدم

1 پسندیده

صفحه باز

درس رو پاز میکنم میام بیرون

اندورید گوشیم ۷

سلام
تو رو خدا این قابلیت رو اضافه کنید که مثلا مدت زمان رو که مطالعه کردیم رو به یه روشی توی برنامه وارد کنیم
مثلا منی که میخام 30 دقیقه در روز مطالعه کنم حتما باید 15 بار داستان 2 دقیقه رو گوش بدم
این اشتباه بخدا چرا چون اگه من هر روز 100 دقیقه هم مطالعه کنم ولی داستان پخش نشه زیجیره من قطع میشه
خب شما هم فک میکنید که من فلان روز اصلا مطالعه نکردم
نمونش : من سربازم.داستان ها رو پرینتر گرفتم میبرم سر شیعت و اونجا میخونم و تمرین میکنم ولی خب گوشی کنارم نیست ک پخش کنه و تایمر بیفته الان یک هفتس که من دو هر روز دو سه ساعتی مطالعه میکنم اما زنجیره من قطع شده علتشم همینه
مثلا یه بخشی بزارید خودمون زمان مد مطالعه شده رو وارد کنیم و گوشی این زمان رو از زمان برنامه ریزی شده کسر کنه اگه هم اندازه بود زنجیره ادامه داشته باش دستی تایدیا خودم رو تقویم کلیک کنیم که امروز رو مطالعه کردیم؟

ببین جان زبانشناس ی کاری کنید:sob::sob::sob::sob:

من توی آپدیت جدید هم دچار مشکل دانلود مجدد فایل ها هستم، با اینکه فایل ها رو در محل گفته شده کپی کردم. و سایر کارهای گفته شده.
دیگه الان به جای اینکه با نرم افزار کار کنم، دائم باهاش درگیرم.

مشکل عکسها هنوز هم حل نشده وقتی آفلاين هستم عکسها از بین ميرم لطفا رسیدگی کنید

سلام.
یه راهی که الان پیشنهاد شده محاسبه زمان در بقیه جاهای نرم‌افزار هست. ولی خوب نمونه‌ای که شما زدید شامل این گزینه نمیشه.
راهی که شما پیشنهاد میدید یک مشکل داره و اون هم اینه که در دراز مدت زنجیره اثر محرک خودش رو از دست میده. قبلا داخل تالار هم بحث کردیم. حتی زمان مطالعه که قابل تنظیم هست برای بعضی از دوستان یک ابزار دور زدن کمکاری شده چه برسه به اینکه همچین چیزی قرار بدیم. بله میدونم احتمالا تو دلتون میگید خوب اونا دوست دارن خودشونو گول بزنن به من چه، ولی خوب ما تصمیمون اینه کمکشون نکیم :wink:
اگه میخواید دوستان دیگه یه سری راه حل های گول زدنی دیگه هم دارند مثل اینکه گوشی رو بذاری خودش واسه خودش بخونه. :expressionless::expressionless:

متاسفم. از چه نسخه‌ای به روز رسانی کردید؟ نسخه جدیدتون رو از چه مارکتی گرفتید؟

یه یاداوری براش میذارم. فکر کنم چاره‌ای جز دائمی کردن نیست.

1 پسندیده