تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

یه بررسی انجام دادم ظاهراً موجوده

فقط باید بررسی بشه ببینیم آیا دقیقاً همونه یا نه.

بعد پایان برنامه روش کار میکنیم و در زیبوک اگه مشکلی نباشه قرار میدیم.

3 پسندیده

متشکرم. اگه کمکی از من بر میاد برای تاییدش بهم بگید.
راستی ارباب حلقه ها و نغمه ای از یخ و آتش توی برنامه آینده نرم افزار هست؟

2 پسندیده

ممنونم ازتون.

آره تمامی این کتاب ها در اپ قرار خواهد گرفت. البته این کتاب هایی که فرمودید متاسفانه شامل مدت زیادی هستند. فک کنم بیش از 20 ساعته هر کدومشون.

قبلا یه دوستی نغمه یخ و آتش رو درخواست کرده بود ولی نشد بزاریم.

حالا ما علی الحساب فعلا درخواست ها رو به اتمام میرسونیم بعد میریم کم کم سراغ کتاب های خیلی معروف که هنوز کسی درخواست نکرده. یه سری لیست موجوده که میشه روشون کار کرد.

3 پسندیده

دم شما گرم.
واقعیتش اینه که مجموعه نرم افزارهای زبان شناس و تلاش دوستانی که باهاش همکاری میکنند بویژه پیگیری و توان و آگاهی اجتماعی و فرهنگی شخص شما واقعا خیلی خود من رو متوقع کرده :slight_smile:
تجربه خوندن متن اصلی هری پاتر و صدسال تنهایی و فایت کلاب و سیپینز و گتسبی بزرگ و کتابهای دیگه درکنار یادگیری لغات سخت پرتکرارشون انقدر برام جذاب بوده که واقعا دوست دارم هرچه سریعتر کتابی که دارم میخونم رو کامل کنم و برم کتاب بعدی.
برای همین امیدوارم زودتر فرصت کنید کتاب های معروف تر و بلندتر رو برای مطالعه بگذارید.
بازهم از شما ممنونم.

3 پسندیده

منم اینو در خواست داده بودم چون فیلمش که واقعا عالی بود
طرف کسی بود که فقط باید داستان مینوشت که در اواخر زندگی و عمرش کتابی به خط چاپ نداد ولی همچنان پیشنهاد میکنم فیلمشو از لینک های زیر ببینید

http://dl2.film2serial.ir/film2serial/film/doble/97/2/Rebel.in.the.Rye.2017.1080p.Farsi.Dubbed.mkv

1 پسندیده

از تورنت، لینک مستقیم نداشت :frowning:

1 پسندیده

ممنونم. این فیلم راجع به نویسنده این کتابه
پیشنهاد میکنم اگه کتابش رو نخوندید تو برنامتون .

1 پسندیده

آپدیت / Update

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
13 A Walk in the Woods قدم زدن در جنگل Bill Bryson afarkhani :white_check_mark:
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 :white_check_mark:
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 :white_check_mark:
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
19 Coraline کورالین Neil Gaiman mostafa.76 :white_check_mark:
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات سازی Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
21 Alice’s Adventures in Wonderland ماجراجویی آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 :white_check_mark:
22 The Alchemist کیمیاگر Paulo Coelho TBD :white_check_mark:
23 Fantastic Mr Fox آقای روباه شگفت انگیز Roald Dahl zahra.sheikhi76ا :white_check_mark:
24 Sapiens سافینس (خلاصه ای از گذشته) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
25 Homo Deus هومو دئوس (خلاصه ای آینده) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
26 Snow برف Orhan Pamuk hossein_mahmoodi :white_check_mark:
27 One Hundred Years of Solitude صد سال تنهایی Gabriel García Márquez hossein_mahmoodi :white_check_mark:
28 The Cold War جنگ سرد - تاریخی نو John Lewis Gaddis hossein_mahmoodi :white_check_mark:
29 Charlotte’s Web تار شارلوت E.B. White zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
30 My Side of the Mountain مجموعه سهم من از کوهستان Jean Craighead George zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
31 The Forty Rules of Love ملت عشق Elif Shafak hossein_mahmoodi :white_check_mark:
32 Chronicles of Narnia مجموعه سرگذشت نارنیا C.S. Lewis reza97 در صف
33 The Slight Edge برتري خفيف Jeff Olson alitabrizian
34 48 Laws of Power 48 قانون قدرت Robert Greene TBD :white_check_mark:
35 The Willpower Instinct غریزه اراده Kelly McGonigal Ph.D. alitabrizian :white_check_mark:
36 Lolita لولیتا Vladimir Nabokov reza97 :white_check_mark:
37 The Laws of Human Nature قوانین طبیعت انسانی Robert Greene TBD :white_check_mark:
38 A Confederacy of Dunces اتحادیه ابلهان John Kennedy Toole eivari :white_check_mark:
39 Dracula دراکولا Bram Stoker reza97 :white_check_mark:
40 Frankenstein فراکنشتاین Mary Shelley reza97 :white_check_mark:
41 The Godfather پدرخوانده Mario Puzo hossein_mahmoodi در صف
42 Thus Spoke Zarathustra چنین گفت زرتشت Friedrich Nietzsche hossein_mahmoodi در صف
43 Becoming شدن Michelle Obama TBD :white_check_mark:
44 Thinking, Fast and Slow فکر کردن، سریع و آهسته Daniel Kahneman TBD در صف
45 How to Win Friends & Influence People چگونه می‌توان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد Dale Carnegie zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
46 Alex Ferguson: My Autobiography الکس فرگوسن: بیوگرافی من Sir Alex Ferguson Sajjad97bs1 در صف
47 The Catcher in the Rye ناطور دشت Jerome David Salinger Attorney در صف

وضعیت کتاب ها

کتاب سطح بندی شده:

کالکشن سهم من از کوهستان تکمیل شد

کتاب شدن از میشل اوباما اضافه شد

درخواستها

بله لطفا همون فایل تورنتی که گرفتید رو بدید. من لینک دانلود مستقیم نمیخوام. اون سایت که کتابو گرفتید رو بگید یا فقط فایل تورنت رو لطف کنید.

بله حتما کتاب های بسیاری میاد تو اپ.

چون اولویت کاربر بود دیگه اول رو درخواستها مانور داده شد. اینا تموم شد روشون کار میشه.

ضمنا کتابی که گفتید رو تونستم فایل صوتیشو گیر بیارم ولی کیفیت کاست هست یعنی عهده بوق.

اگه ورژن بهتری پیدا کردم اونو میزارم. اگه نه همین کاست رو یه کاریش میکنیم.

برنامه آتی

• کتاب سطح بندی شده
  • پدرخوانده
  • چنین گفت زرتشت
  • فکر کردن، سریع و آهسته
  • الکس فرگوسن: بیوگرافی من
  • ناطور دشت
  • شروع کالکشن نارنیا
10 پسندیده

این فایلشه ، ممنون از تلاش های بی وقفه تون :slight_smile:
Judea Pearl & Dana Mackenzie - 2018 - The Book of Why (Science)[https___worldwidetorrents.to].zip (17.6 کیلوبایت)

2 پسندیده

دمتون گرم
من داشتم حاضر میشدم برم بخرم این کتابو بسکه معروف شد و همه تعریف کردن ازش که تصادفی یهو چشمم خورد به جلد این کتاب توی زیبوک … خیلیییییییی ذوق کردم … دستتون درد نکنههههههههه خدا خیرتون بده :slight_smile:

• کتاب قبلیم که داشتم میخوندم دارم تموم میکنم و به زودی یه معرفی ازش میذارم :slight_smile:
4 پسندیده

سلام آقا کامبیز، خسته نباشی.
این کتابم اگه امکانش هست بنداز تو صف.

3 پسندیده

سلام.
اگه امکانش هست اینم بذارید تو لیست. مرسی

3 پسندیده

https://www.audible.com.au/pd/Make-It-Stick-The-Science-of-Successful-Learning-by-Peter-C-Brown-Henry-L-Roediger-III-Mark-A-McDaniel-Book-Summary-Audiobook/B01A62DYUO?qid=1546499308&sr=sr_1_1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=771c6463-05d7-4981-9b47-920dc34a70f1&pf_rd_r=JMQKS48M4BFNRDZ0P9WS&

:relaxed:
Thanks in advance

4 پسندیده

درود به شرفتون چند روز نرفتم زیبوک پرشده از کتاب

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز
طی نگاهی به قفسه های زیبوک دیدم که قفسه ی نوجوانان یه خورده لاغره. پیشنهادی داشتم که در صورت صلاحدید این کتابهارو هم که جزء ده رمان محبوب نوجوانان طی یک نظر سنجی (توسط مجله ی school library journal) هستن رو بذارید. از این ده تا تقریبا پنج تاش مثل تار شارلوت تو زیبوک موجوده. بقیه اینها هستن:

با تشکر

9 پسندیده

اولی کتاب اول از مجموعه‌ی نارنیا هستش آقا مصطفی، که تو صف هستش کل مجموعه. به زودی آقا کامبیز زحمتش رو می‌کشه. :]

4 پسندیده

آپدیت / Update

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
13 A Walk in the Woods قدم زدن در جنگل Bill Bryson afarkhani :white_check_mark:
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 :white_check_mark:
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 :white_check_mark:
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
19 Coraline کورالین Neil Gaiman mostafa.76 :white_check_mark:
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات سازی Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
21 Alice’s Adventures in Wonderland ماجراجویی آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 :white_check_mark:
22 The Alchemist کیمیاگر Paulo Coelho TBD :white_check_mark:
23 Fantastic Mr Fox آقای روباه شگفت انگیز Roald Dahl zahra.sheikhi76ا :white_check_mark:
24 Sapiens سافینس (خلاصه ای از گذشته) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
25 Homo Deus هومو دئوس (خلاصه ای آینده) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
26 Snow برف Orhan Pamuk hossein_mahmoodi :white_check_mark:
27 One Hundred Years of Solitude صد سال تنهایی Gabriel García Márquez hossein_mahmoodi :white_check_mark:
28 The Cold War جنگ سرد - تاریخی نو John Lewis Gaddis hossein_mahmoodi :white_check_mark:
29 Charlotte’s Web تار شارلوت E.B. White zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
30 My Side of the Mountain مجموعه سهم من از کوهستان Jean Craighead George zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
31 The Forty Rules of Love ملت عشق Elif Shafak hossein_mahmoodi :white_check_mark:
32 Chronicles of Narnia مجموعه سرگذشت نارنیا C.S. Lewis reza97 در صف
33 The Slight Edge برتري خفيف Jeff Olson alitabrizian
34 48 Laws of Power 48 قانون قدرت Robert Greene TBD :white_check_mark:
35 The Willpower Instinct غریزه اراده Kelly McGonigal Ph.D. alitabrizian :white_check_mark:
36 Lolita لولیتا Vladimir Nabokov reza97 :white_check_mark:
37 The Laws of Human Nature قوانین طبیعت انسانی Robert Greene TBD :white_check_mark:
38 A Confederacy of Dunces اتحادیه ابلهان John Kennedy Toole eivari :white_check_mark:
39 Dracula دراکولا Bram Stoker reza97 :white_check_mark:
40 Frankenstein فراکنشتاین Mary Shelley reza97 :white_check_mark:
41 The Godfather پدرخوانده Mario Puzo hossein_mahmoodi :white_check_mark:
42 Thus Spoke Zarathustra چنین گفت زرتشت Friedrich Nietzsche hossein_mahmoodi :white_check_mark:
43 Becoming شدن Michelle Obama TBD :white_check_mark:
44 Thinking, Fast and Slow تفکر، سریع و آهسته Daniel Kahneman TBD :white_check_mark:
45 How to Win Friends & Influence People چگونه می‌توان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد Dale Carnegie zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
46 Alex Ferguson: My Autobiography الکس فرگوسن: بیوگرافی من Sir Alex Ferguson Sajjad97bs1 :white_check_mark:
47 The Catcher in the Rye ناطور دشت Jerome David Salinger Attorney :white_check_mark:
48 The Theory of Everything تئوری همه چیز Stephen W. Hawking reza97 در صف
49 Lord of the Flies ارباب مگس‌ها William Golding pari در صف
50 Make It Stick: The Science of Successful Learning کاملا بخاطر بسپار - علم یادگیری موفق Peter C. Brown zahra.sheikhi76 در صف
51 Anne of Green Gables Collecction کالکشن آن شرلی Lucy Maud Montgomery mostafa.76 در صف
52 The Secret Garden باغ اسرار آمیز Frances Hodgson Burnett mostafa.76 در صف
53 Giver Quartet چهارگانه اهداکننده Lois Lowry mostafa.76 در صف
54 From the Mixed-up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler از اسناد در هم خانوم بزیل فرنکویلر E. L. Konigsburg mostafa.76 در صف
55 The Book of Why کتاب چرایی Judea Pearl, Dana Mackenzie mm20 در صف

وضعیت کتابها

کتاب های سطح بندی:

سلسله کتاب های سطح بندی شده :

زیرمجموعه:

زیرمجموعه:

زیرمجموعه:

کتاب های رمان

کتاب های غیر داستانی

درخواست ها

در صف قرار گرفت :tulip::tulip:

خواهش میکنم

پس بی زحمت اون پولی که قرار بود برای خرید کتاب صرف کنید رو به شماره حساب بنده واریز کنید. ( نصفشم دادید حسابه :grin: )

مبارک باشه :tulip::tulip:

سلام زنده باشید آقا رضا عزیز.

بله در صف قرار گرفت :tulip::tulip::tulip:

سلام پروین خانوم عزیز. بله حتما. در صف با اولویت بالا قرار گرفت :tulip::tulip::tulip:

سلام دوست گرامی. زنده باشید قربان. ایشالا مثمر ثمر واقع شن :tulip::tulip::tulip:

سلام آقا مصطفی عزیز. بله چشم. چون خب درخواستها معمولا حول محور بزرگسال چرخید نشد رو اونا کار شه. ولی حتما روشون بیشتر کار میشه. راستی کالکشن ها هم مطالعه کنید. چون همشون برای نوجوان هاست ( البته بجز شرلوک هولمز)

این در صف قرار داره و در حال انجام شدنه. در کالکشن نارنیا

در صف قرار گرفت :tulip::tulip::tulip:

این یه مجموعه 4 گانه هستش که همه در صف قرار گرفتن و بعد از بررسی به مجموعه کتاب ها افزوده خواهند شد.

در صف قرار گرفت :tulip::tulip::tulip:

جالبه. من این کتاب رو قبلا مطالعه کردم ولی الان متوجه شدم این کتاب یک مجموعه کتابه 9 گانه هستش.

8 تای اول رو به ترتیب در زیبوک قرار خواهد گرفت ( در بخش کالکشن ها)

سلام دقیقا. مرسی که اطلاع دادید :tulip::tulip::tulip:

برنامه آتی:

• اضافه شدن چندین سلسله کتاب سطح بندی شده دیگر
  • کتاب نوجوانان ارباب مگس ها، باغ اسرار آمیز
  • کالکشن نارنیا

توجه داشته باشید دوستانی که از فعالیت بالاتری در تالار برخوردار هستند اولویت اول رسیدگی به درخواستها خواهند بود.

14 پسندیده

@hossein_mahmoodi

سلام وقتی داشتم کتاب چنین گفت زرتشت آماده میکردم یه سری نقل قول خوب به چشمم خورد.یکیش این بود

حتی خداوند نیز جهنم دارد و آن انسان است.

از اون دسته نقل قول هایی بود که آدمو شرمسار میکنه و حسابی به فکر فرو میبره.

ضمنا این متون رو من دستی مجبور شدم چپو راست ادیت کنم. حدود سه روز زمان برد تا این کتاب آماده شه چون ادیت نگارشی زیاد داشت. اگه کسی مطالعه کرد لطفا مشکلی بود ویرایش کنه ممنون میشم.

7 پسندیده

سلام آقا کامبیز. خیلی خیلی ممنون بخاطر زمانی که میذارید. :pray::pray:

البته ترجمه‌ش “سالار مگس‌ها” است. بیشتر بخاطر واج‌آرایی اون دو تا “س”. من فارسیشو خوندم واقعا کتاب فوق‌العاده و سنگینیه. جزو ده کتاب برتر لیستمه. دوست دارم صوتیشم گوش بدم صدالبته بیشتر بخاطر اینکه راوی کتاب، خود نویسنده است.

چه جالب.
میتونه بستری باشه برای مافیای درخواست کتاب :sweat_smile: :joy:

4 پسندیده

زنده باشید :tulip::tulip:

اتفاقا من سرچ کردم ببینم ایرانیش چیه اولین نتیجه جستجو هم سالار مگس ها بود. ولی دیدم سالار یه جوریه گفتم بزنم ارباب.

ولی چشم اصلاحش کردم :grin:

مافیا که بحثش جداست :joy: ولی دور از شوخی حق بچه های فعاله که کارشون سریع تر راه بیوفته. مثلا شما حضورتون فعاله و لازمه که به درخواست شما سریعاً رسیدگی شه :+1:

2 پسندیده