تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

اولین جاییه که به درخواستم سریعا رسیدگی میشه :sweat_smile: کلی ذوق کردم :crazy_face:
مرسیییی :blossom:

2 پسندیده

این کتاب فوق العاده است تمام کتاب های نیچه (19 تا کتاب اشتباه نکنم) فوق العاده ان.
کتاب معروف دیگری هم از ایشون با عنوان خدا مرده است یجورایی مطالب سنگینی داره ولی همشون ارزش خوندن و فکر کردنو دارن صد البته حتی اگه آدم به اون صورت متوجه معنا و مفاهیم کتاب نشه

ای بابا. زحمت شد برات. میدونستم اگخ چنین زحمتی داره این کتابو سفارش نمیدادم :expressionless:
باز هم ممنون بخاطر این کتاب :hibiscus::pray:

1 پسندیده

کامبیز جان یه پیشنهادی هم داشتم اینکه تو زیبوک یه قفسه واسه کتب فلسفی جدا بشه. حالا شاید تو قفسه کتاب های غیر داستانی زیاد جالب توجه نباشه ولی یه قفسه باشه واسه اینجور کتابها کاربرای زیبوک هم میتونن ژانرهای خودشون راحتی انتخاب کنن

2 پسندیده

بابت این میخوایم برای کاندیدای ریاست جمهوری عمو ناصری رو کاندید کنیم.

البته سخته کتاباشو پیدا کردن. همشون صوتی نشده متاسفانه.

نه بابا. اتفاقا دیدم کتاب خوبی براش اینقدر وقت گذاشتم. دم شما گرم بابت معرفیش :tulip::tulip::tulip:

همین ایده رو برای همه کتابا میشه پیاده کرد ولی فعلا زوده. چون تعداد کتاب های هنوز اونقدری که باید نیست.

به مرور که تعداد بالا رفت یه فیچر سرچ و دسته بندی هم میشه گفت به برنامه نویس خوبمون اضافه کنه که بتونیم همه مطالب رو سرچ کنیم و صد البته کتگوری بندی کنیم.

فعلا نمیشه. چون تعداد هنوز کافی نیس شاید بشه تا تابستون سال دیگه همچین موضوعی رو پیاده کرد.

5 پسندیده

کامبیز خان مرسی به خاطر سرعت عمل…
توقع نداشتم اینقد زود کتاب سر الکس فرگوسن اضافه شه :joy:

2 پسندیده

امروز بعد مدتی رفتم زیبوک کلی کتاب جدید دیدم اضافه شده :star_struck:
سپاس @YoKambiz :rose: :rose: خدا قوت پهلوان :grin: :rose:

3 پسندیده

سلام دوستان فرهیخته و فعالم
کامبیز عزیز به نظر شما میشه کتابایی که دوست گرامی آقا فرزاد @Farzad_Poodineh توی لینک زیر معرفی کردند رو توی زیبوک داشته باشیم؟
مخصوصا در جستجوی زمان از دست رفته

2 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز. این کتاب رو سه روز بعد اینکه درخواست دادید گذاشتم اپ. الان خبرشو دادم. خیلی وقته کتاب تو اپه شما خبرشو نداشتید. :grin:

ترجمش هم اگه دوست داشته باشید تو اپ میشه گذاشت که دست شمارو میبوسه. :grinning:

سلام ممنونم مریم خانوم گرامی :rose::rose:

حالشو ببرید :grin:

سلام آقا هادی عزیز.

بله همه چیز میشه قرار بگیره. فقط باید در نظر داشته باشید که هر چی که میخواید باید لینک آدیبل رو در اختیارم بزارید که بتونم بررسی های اولیه رو انجام بدم.

هر کتابی که دوست دارید رو بی زحمت با لینک آدیبل بزارید. هزار تا هم باشه مشکلی نیست قرار میگیره.

4 پسندیده

سلام
کتاب زیر هم به شدت پیشنهاد می شه. در تایپک جداگانه معرفی خواهم کرد.

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز
ممنون که به درخواست ها رسیدگی می کنید.
واقعیتش من هم نمیدونستم اینها کالکشن هستن والا درخواست نمیدادم که تو زحمت بیفتید. خواستم بگم اگه خیلی وقت میگیره میتونید از لیست درخواست ها حذفش کنید یا در صورت تمایل تنها جلد اول رو قرار بدید.
باز هم ممنونم از لطفتون

2 پسندیده

آپدیت / Update

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
13 A Walk in the Woods قدم زدن در جنگل Bill Bryson afarkhani :white_check_mark:
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 :white_check_mark:
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 :white_check_mark:
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
19 Coraline کورالین Neil Gaiman mostafa.76 :white_check_mark:
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات سازی Roald Dahl mostafa.76 :white_check_mark:
21 Alice’s Adventures in Wonderland ماجراجویی آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 :white_check_mark:
22 The Alchemist کیمیاگر Paulo Coelho TBD :white_check_mark:
23 Fantastic Mr Fox آقای روباه شگفت انگیز Roald Dahl zahra.sheikhi76ا :white_check_mark:
24 Sapiens سافینس (خلاصه ای از گذشته) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
25 Homo Deus هومو دئوس (خلاصه ای آینده) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L :white_check_mark:
26 Snow برف Orhan Pamuk hossein_mahmoodi :white_check_mark:
27 One Hundred Years of Solitude صد سال تنهایی Gabriel García Márquez hossein_mahmoodi :white_check_mark:
28 The Cold War جنگ سرد - تاریخی نو John Lewis Gaddis hossein_mahmoodi :white_check_mark:
29 Charlotte’s Web تار شارلوت E.B. White zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
30 My Side of the Mountain مجموعه سهم من از کوهستان Jean Craighead George zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
31 The Forty Rules of Love ملت عشق Elif Shafak hossein_mahmoodi :white_check_mark:
32 Chronicles of Narnia مجموعه سرگذشت نارنیا C.S. Lewis reza97 :white_check_mark:
33 The Slight Edge برتري خفيف Jeff Olson alitabrizian
34 48 Laws of Power 48 قانون قدرت Robert Greene TBD :white_check_mark:
35 The Willpower Instinct غریزه اراده Kelly McGonigal Ph.D. alitabrizian :white_check_mark:
36 Lolita لولیتا Vladimir Nabokov reza97 :white_check_mark:
37 The Laws of Human Nature قوانین طبیعت انسانی Robert Greene TBD :white_check_mark:
38 A Confederacy of Dunces اتحادیه ابلهان John Kennedy Toole eivari :white_check_mark:
39 Dracula دراکولا Bram Stoker reza97 :white_check_mark:
40 Frankenstein فراکنشتاین Mary Shelley reza97 :white_check_mark:
41 The Godfather پدرخوانده Mario Puzo hossein_mahmoodi :white_check_mark:
42 Thus Spoke Zarathustra چنین گفت زرتشت Friedrich Nietzsche hossein_mahmoodi :white_check_mark:
43 Becoming شدن Michelle Obama TBD :white_check_mark:
44 Thinking, Fast and Slow تفکر، سریع و آهسته Daniel Kahneman TBD :white_check_mark:
45 How to Win Friends & Influence People چگونه می‌توان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد Dale Carnegie zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
46 Alex Ferguson: My Autobiography الکس فرگوسن: بیوگرافی من Sir Alex Ferguson Sajjad97bs1 :white_check_mark:
47 The Catcher in the Rye ناطور دشت Jerome David Salinger Attorney :white_check_mark:
48 The Theory of Everything تئوری همه چیز Stephen W. Hawking reza97 در صف
49 Lord of the Flies سالار مگس‌ها William Golding pari :white_check_mark:
50 Make It Stick: The Science of Successful Learning کاملا بخاطر بسپار - علم یادگیری موفق Peter C. Brown zahra.sheikhi76 در صف
51 Anne of Green Gables Collecction کالکشن آن شرلی Lucy Maud Montgomery mostafa.76 در صف
52 The Secret Garden باغ مخفی Frances Hodgson Burnett mostafa.76 :white_check_mark:
53 Giver Quartet چهارگانه اهداکننده Lois Lowry mostafa.76 در صف
54 From the Mixed-up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler از اسناد در هم خانوم بزیل فرنکویلر E. L. Konigsburg mostafa.76 در صف
55 The Book of Why کتاب چرایی Judea Pearl, Dana Mackenzie mm20 در صف
56 How to Read a Book چگونه کتاب بخوانیم Mortimer J. Adler, Charles Van Doren linus_comex در صف

وضعیت کتاب ها

سلسله کتاب های سطح بندی شده زیر افزوده شدند:

زیرمجموعه:

زیرمجموعه:

زیر مجموعه:

کتاب های داستانی اصلی

کالکشن

کتاب نوجوانان

نکته: کالکشن نارنیا و کتاب باغ مخفی تا روز های آتی به اپ اضافه میشن. در دست بررسی هستند. ( ظاهراً کمی ارور رخ داده که برطرف شده، احتمالا فردا یا حداکثر پس فردا داخل اپ میاد)

درخواستها

کتاب موجود و در صف قرار گرفت.

سلام دوست عزیزم آقا مصطفی گل.

برادر اصلا مشکلی برای من وجود نداره. من در هر صورت کتاب اضافه میکنم چه بهتر که کتاب ها جامع و درخواستی کاربران گل و فعالی مثل شما باشه.

پس خیالتون تخت. به زودی روش کار میشه و قرار میگیره. اول 4 گانه اهداکننده رو میزارم بعد اینو.

برنامه آتی

• دو سلسله کتاب های سطح بندی شده ( شامل 8 کتاب در دو مجموعه)
  • کتاب نوجوانان «از اسناد در هم خانوم بزیل فرنکویلر»
  • چهارگانه «اهدا کننده»
  • تئوری همه چیز
10 پسندیده

هر چی کاراگاه داشتیم گذاشتی :sweat_smile:

3 پسندیده

سه تا دیگه مونده. :grin:

فک میکنم خیلیا عاشق مجموعه ها باشن. مخصوصا داستان های کارآگاهی. یکی از دوستان چند وقت پیش تو پی وی ازم پرسید در این باره.

واسه همین دیگه این هفته تمرکز رفت رو داستان های کارآگاهی.

1 پسندیده

جای خالی بعضی کتاب‌ها توی زیبوک به شدت حس میشه.
دن کیشوت، خشم و هیاهو، کتاب‌های همینگوی، مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها و هابیت و…

4 پسندیده

لینک آدیبل رو بفرستید من میزارم

اونی رو انتخاب کنید که براتون دلچسب تره صداش

4 پسندیده

سلام از بین کتاب های تاکین؛ (ارباب حلقه ها، هابیت و …) بهترین کتابش، " سیلماریلیون " که از نگاه بسیاری از یاست های معتبر نقد کتاب، از بهترین و شاید پیچیده ترین کتاب های داستانی تاریخ که پتانسیل اینو داره حتی 10 فیلم مانند ارباب حلقه ها از روش بسازن… پیتر جکسون قصد داشت به جای هابیت از این کتاب اقتباس کنه که متاسفانه حق اثر بهش نفروختن و حقیقتا حیف شد.

پس به نظر من این کتاب قرار بدین

3 پسندیده

سلام به شما

فک کنم فیلمشو ساختن، من یه تریلر ازش دیدم. کتابای فارسیشونم خوندم واقعا تغییرات مرگباری توی فیلم‌های جکسون هست. درسته فیلمای فوق‌العاده‌ای هستن و اقتباس‌های فجیعی هم هستن. بخاطر همین پسر تالکین حق ساخت سیلماریلیونو بهش نداده بود.

1 پسندیده

تنها کسی که لایق ساختن فیلم عظیمی از روی این داستان بود، شخص پیتر جکسون بود… به خاطر جنبه روایتی هر فیلم، کارگردان مجبور تغییراتی در داستان بده تا قابل بیان باشه پس نمیشه به پیتر جکسون خورده گرفت که چرا عین داستان نساختی…
در مورد هری پاتر هم میشه این حرف زد یا هر فیلم دیگه ای…

1 پسندیده

من به شخصه ارادت خاصی به جکسون دارم و فیلماشو واقعا دوست دارم. اقتباس هم دقیق نمیشه عین کتاب دربیاد. ولی خب تغییراتی که توی هابیت داده دیگه خیلی خیلی زیاده. باز ارباب حلقه‌ها قابل قبول‌تره ولی هابیت رو قشنگ قصابی کرده‌

یکی از بهترین اقتباس‌های سینما همین هری پاتره

و اسکار بدترین اقتباس جهان هم تعلق می‌گیره به کونت مونت کریستو :joy:

1 پسندیده

سلام مجدد.
کامبیز خان ممنون از لطف شما.

دون کیشوت

اولیس

اودیسه

جنگ و صلح

هملت

و این کتاب که واقعا خیلی خیلی ممنونت میشم اگه پیداش بکنی چون من توی اودیبل پیداش نکردم. اونی که هست خلاصه شده کتاب اصلیه.

In Search of Lost Time
By Marcel Proust

4 پسندیده