تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

هر کتابی که بخوایم درخواست بدیم باید حتما توی سایت audible.com باشه؟
من کتاب هنر شفاف اندیشیدن رو می خواستم ولی اونجا پیدا نشد

4 پسندیده

سلام، این کتابهای غیرداستانی یجورایی خیلی آبکیه، همه اش موفقیت و این داستاناست. من میخواستم ببینم امکانش هست history of western philosophy , برتراند راسل اضافه بشه؟

4 پسندیده

فک کنم این کتاب داخل اپلیکیشن وجود داشته باشه

5 پسندیده

سلام . یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه کتاب رو از روی جلدش قضاوت نکنید :blush:
کتاب های موفقیت و انگیزشی به قول شما اغلب آبکی هستن و منم قبول دارم
اما کلمه ی موفقیت توی فرهنگ ما کلیشه ای شده و فقط به همون متریال آبکی که تقلا میکنه انگیزشی هم باشه ، اطلاق میشه !

کتاب های غیر داستانی که اشاره کردید ، اغلب در زمینه ی توسعه ی فردی و خودآگاهی قرار میگیرن
اغلب روش های تمرینی شامل ایجاد عادات مفید ، مدیریت زمان ، روش های هدف گذاری ، ایجاد روتین و ریتم روزمره ، روانشناسی یادگیری ، علوم مدیریتی و استراتژی و از این دست مسائل هستن
که البته بیشتر بر اساس علوم روز دنیا و تجربیات جمعی نوشته شدن :blush:

8 پسندیده

وااای کتابای این تیپی عشقن
واقعاً عالین :unamused::+1:
از داستانیا خیلی بهترن حداقل ادم ی چیز یاد میگیره ب کارِ آدمم میاد !

7 پسندیده

دقیقا من کششِ عجیبی دارم نسبت به این جور کتابا
برعکسش حتی بهترین رمان ها از دید عموم برام کسل کنندس و نمیتونم ارتباط برقرار کنم باهاشون و لذتی رو ک دیگران از خوندنشون بدست میارن رو نمیتونم درک کنم :neutral_face:

7 پسندیده

دقیقاً سارا جوون منم همینطورم :grin::woman_facepalming::+1:

6 پسندیده

کاش فارسی کتاب ها را به خصوص قانون 5 ثانیه را هم می گذاشتید
متشکرم :boom: :boom:

5 پسندیده

مطمئنید؟ من ندیدمش که

3 پسندیده

من با کتاب هنر اهمیت ندادن اشتباه گرفتم فک کردم اون باید باشه

3 پسندیده

اها مرسی (:

3 پسندیده

5 second rule - full.pdf (2.3 مگابایت)

من کتاب قانون 5 ثانیه را داشتم گفتم بزارم برای دوستان صوت هم دارم فارسی بگذارم . اجازه هست

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز
وقتت بخیر.
اگه امکانش هست ممنون میشم ماجراجویی های تام سایر رو هم در اپ قرار بدید. کتاب هالکبری فین تو اپ قرار گرفته و خیلی خوب میشه کتاب تام سایر هم که مرتبط با اونه تو اپ قرار بگیره. نمره ی بالایی هم داره. ممنون:

7 پسندیده

سلام جناب @mostafa.76 گرامی وقتتون بخیروشادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:
کتاب ماجراجوی های تام سایر در کتابهای طبقه بندی شده خیلی ساده وجود داره آخرین کتاب ۱سربزنید :blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:

اگه منظورتون این کتاب باشه البته :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

سلام و درود.
خیلی ممنونم ازتون.
به نظرم کتاب های سطح بندی شده با اصل کتاب کمی تفاوت داشته باشند. اما به هر حال متشکرم :rose:

8 پسندیده

توی فیدیبو هست و اپ های مشابه

3 پسندیده

به نظر خیلی جالب میاد اگر اضافه بشه عالیه مرسی از معرفیش

4 پسندیده

چشم بررسی میشه و حتما قرار میگیره
فعلا یکم مشکل پیش اومده برای آپلودمون داریم بررسیش میکنیم. یه مقدار رو فیلمها و زوم کار میکنیم. بعدش دوباره میایم سراغ زیبوک. حتما رو اینا هم کار میکنیم چشم

10 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:

3 پسندیده

سلام

کتاب The Mastery of Love نوشته (نویسنده کتاب معروف چهار میثاق)- don Miguel Ruiz

توضیحی در مورد این کتاب و علت درخواست آن

http://www-ketabnevis-ir.blog.ir/post/تسلط-عشق-دن-میگل-رویز-روییس-روییز

رتبه کتاب

https://www.audible.com/search?keywords=The+Mastery+of+Love&ref=

چه خوب می شد اگه همه کتابای این صفحه/مربوط به این نویسنده وارد اپلیکیشن می شد

متشکرم

6 پسندیده