تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

سلام… جلدهای دیگه ی این مجموعه جذابیت کمتر و ریت پایین دارن.
گاهی یک مجموعه با چند جلد بسته میشه اما به مرور زمان نویسنده تصمیم میگیره جلدهای دیگه ای هم اضافه کنه که به اندازه ی جلدهای اول خواندنی نیستند.
ما هم به دلیل محدودیتی که داریم و همینطور تعداد درخواستهای زیاد باید به این موراد دقت کنیم و فقط قرار گرفتن صرف تمام جلدها مطرح نیست.

6 پسندیده

بله، شما درست میگین. ولی من صرفا منظورم این کتاب نبود. مثلا مجموعه a court of thorns and roses. این کتاب ی مجموعه ۵ جلدی هستش که اول جلد ۲و۳و۴ ش تو اپ قرار گرفت و فک کنم حدود ۷ یا ۸ ماه بعد جلد اول قرار داده شد. این فاصله زمانی که هست واقعا از اون جذابیت کتاب کم می‌کنه. یا مجموعه throne of glass که جلد آخرش قرار داده نشده و کاملا ته داستان برای خواننده باز میمونه. منظورم بیشتر این هست که وقتی تصمیم بر این هست که ی مجموعه ب طور کامل قرار گرفته بشه، جلد هاش پشت سر هم تو اپ قرار بگیره، یا حداقل با فواصل زمانی کوتاه تر مثل یک یا دو ماه.

5 پسندیده

در کل با صحبتهاتون موافقم. فقط برای اطلاعتون میگم این موارد رو
مجموعه ی a court of thorns and roses رو همکار قبلیمون قرار دادن و راستش در جریان نیستم چرا جلد اول رو نذاشتن، که اضافه کردیم بعد.
جلد پنجمش رو هم من تا حد زیادی ادیت کردم اما چون داستان بزرگسال میشد، اینقدر بخشهای حذفی زیاد داشت که تصمیم گرفتیم نذاریم کلا.
مجموعه throne of glass هم زینب @zeinabss درخواستش رو داد و با هماهنگی کامل با خودش بارگذاری شد. (چون خونده بود هم) چک کردیم که داستان باز نمونه و تا جایی که جذابیت داره و نیاز به حذف زیاد نداره قرار بگیره.تا جایی میدونم سه جلد دیگه هم داره.

6 پسندیده

حق با فاطمه جان هست
این مجموعه خیلی معروف و خوبه ، بله درسته
اما میدونید جلد ۶‌ tower of dawn خوندن یا نخوندنش فرقی نداره چون در رابطه با شخصیت های اصلی نیست
جلد اخر هم kingdom of ash بشدت طولانیه
۱۰۰۰ و خورده ای صفحه هست تقریبا و جدا از حذابیتش نویسنده خیلی کش داده بود
و به زحمتش زیاد نمی ارزید
میشد جاش کتاب های دیگه ای گذاشت
یک جلد دیگع هم هست the Assassin’s blade که اسپین اف مجموعه هست
پس نیازی نبود وقت سرش گذاشته بشه
:innocent::innocent::blush::blush::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

.

.
اصلا هرکی این کتاب و خوند خواست بدونه آخرش چی میشه
بیاد من بهش میگم
:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

8 پسندیده

سلام لطفا مجموعه the darkest minds رو هم بزارید

https://www.audible.com/pd/The-Darkest-Minds-Audiobook/B00BPC9X32?qid=1624522983&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=994ZDE5EPJQDZHA8ZJ9M

8 پسندیده

سلام و درود حضور کاربران زبانشناس و دست اندرکاران محترم این تاپیک.
می خواستم کتاب معروف سرود کریسمس از چارلز دیکنز بزرگ رو درخواست بدم. هم نمره ی بالایی داره (4.7) و هم طولانی نیست (حدود سه ساعت). بسیار رمان زیبا و آموزنده ایه. واقعا ممنونم :pray::

https://www.audible.com/pd/A-Christmas-Carol-A-Signature-Performance-by-Tim-Curry-Audiobook/B002ZEEDAW?qid=1625327853&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=PN8J5APDQC9T9CKZ7T3S

12 پسندیده

اره این کتاب خیلی قشنگه :slightly_smiling_face: من هم فیلمشو دیدم هم کتابشو خوندم

7 پسندیده

سلام لطفا مجموعه 6 جلدی alpha and omega رو هم بزارین، ژانرش فانتزی جوان و بزرگساله البته تو ایران فقط تا جلد 3 ترجمه شده و نویسنده هم patricia briggs هیستش
اینم لینک جلد 6

8 پسندیده

سلام به شما… دو جلد آخر مجموعه انتخاب که درخواست داده بودین روی اپ قرار گرفتن.
مجموعه های دیگه رو هم چک میکنیم هرکدوم امکان بارگذاری رو داشته باشن حتما انجام میشه. :hibiscus:

6 پسندیده

سلام… از درخواستهایی که گذاشته بودین مجموعه ی “مه زاد Mistborn” و کتاب “افسون خارها Sorcery of Thorns” به اپ اضافه شدن. (در بخش نوجوانان)
مجموعه ی مه زاد طی این چند روز تکمیل میشه و مابقی درخواستها هم به انتهای لیست میره تا به مرور انجام بشه.

8 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم😘
واقعا لطف کردید😊
خیلی هیجان زده شدم :hugs:
اونقدر کتابای خوب و جذابی تو اپ گذاشتین دیگه دلم نمیاد کتاب بخرم با اپ خوب زبانشناس مطالعه میکنم
زبانشانس بهترینه:heartpulse::heartpulse:

11 پسندیده

سلام کتاب just mercy در اپلیکیشن در بخش رمان های متن اصلی قرار گرفت

7 پسندیده

سلام کتاب hard core self help f**k anxiety در اپلیکیشن قرار گرفت (بخش کتاب های غیر داستانی)

9 پسندیده

سلام کتاب everything everything و کتاب they both die at the end در اپلیکیشن قرار گرفت (بخش رمان های متن اصلی)

9 پسندیده

وای، خیلییییییییییییییی ممنون. :heart_eyes:

fb20bcef24b865c21014d21ddfcce526

9 پسندیده

سلام محدثه خانم :heart: :crescent_moon:

من نمی دونم چطوری و به چه زبونی، از شما و فاطمه خانم :heart: :crescent_moon: تشکر کنم :blue_heart: :pray: یادمه پارسال درخواست اضافه کردن چند تا کتاب غیر داستانی داده بودم، همکار قبلی تون گفتند “متاسفانه هیچ کدوم از این کتاب ها موجود نیست.” الان که دارم می بینم اون درخواست قبلی ها داره به زیبوک اضافه می شه، اونم با سرعتی که من نمی رسم در کنار کتاب ها و دوره های دیگه بخونمشون. :joy: گاهی، اتفاقی می بینم کتاب خاصی تو زیبوک اضافه شده و حسابی سورپرایز می شم. راستی، بابت کتاب “دوازده قانون زندگی” هم که اضافه کردید، خیلی خیلی ممنون. :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :butterfly:

13 پسندیده

سلام الهه جان لطف داری خوشحالم که هنوز هم برای خوندنشون اشتیاق داری :heart_eyes::heart_eyes:

گنج جدید پیدا کردم واسه کتابا :joy::joy: میزارم همه اونایی که شرایط قرار گیری(از نظر ریت و محتوا) رو داشته باشن.

خواهش میکنم رضایت شما کاربرا برای ما خیلی ارزشمنده❤

13 پسندیده

سلام دوستان وقت بخیر
نمیدونم این کتاب قبلا پیشنهاد شده یا نه، ولی اگر تو لیست قرارش بدید خیلی ممنون میشم :pray:

چرا ملت‌ها شکست میخورند

https://www.audible.com/pd/Why-Nations-Fail-Audiobook/B0079KEF1O

11 پسندیده

سلام چشم حتما. در لیست قرار گرفت :relieved::rose:

10 پسندیده

سلام… جلد اول و دوم مجموعه درخواستیتون «مدرسه خوب و بد The School for Good and Evil» به قسمت نوجوانان و مجموعه داستانهای زیبوک اضافه شد.
جلدهای بعدی هم کم کم بارگذاری میشه. :blush:

9 پسندیده