تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

سلام
ببخشید من یه پادکست خیلی خوب پیدا کردم
که پادکسترش هم استرالیاییه
با توجه به اینکه تو زبانشناس منابع استرالیایی خیلی خیلی کمه و خب استرالیا هم یکی از پرطرفدارترین کشورا برای مهاجرت ایرانیاست فکر میکنم اضافه کردنش خیلی خوب باشه
میخواستم بپرسم کجا میتونم پیشنهاد بدمش؟

7 پسندیده

زینب جان کتاب death of Mrs Westaway در اپلیکیشن قرار گرفت

7 پسندیده

سلام ممنون از شما برای پیشنهادتون …اگر امکانش هست همینجا لینک و دیتاش رو بذارین تا بررسی کنیم که اگه مناسب باشه برای بارگذاری اماده بشه

6 پسندیده

سلام خیلی ممنون از تلاش هاتون خسته نباشید. واقعا اپلیکیشن زبان شناس فوق العاده است.
کتابی که میگم حالا ممکنه جاش توی زیبوک نباشه ولی ممنون میشم کتاب 1000 English collocations رو هم بیارید.

3 پسندیده

سلام خسته نباشید :blossom:

من درخواست یه سری مجموعه داستان دارم شبیه داستان های مصور ولی خیلی بامزه ترن.
خیلی از داستان هاش صداگذاری داره و شبیه قصه شب هستند تصاویرش هم قشنگه و لحجه بریتیش دارن . خداییش من عاشق این مجموعه هستم :smiling_face_with_three_hearts: خوندنش با زبانشناس هم سریع تر میشه و هم لذت بخش تر .

اینم ویس خود کتاب ها خیلی جذاب هستند .

اینم لینک سایت که بشه ازش استفاده کرد و رایگان هم هست ، من همه شو تو لپ تاپ دارم و خیلی وقت ها گوش میدم .

امیدوارم مشکلی نداشته باشه و تو آپ بارگذاری بشن ⚘🌼⚘

11 پسندیده

دوست خوبم این کتاب رو در بخش زبانشناس اپلیکیشن داریم

8 پسندیده

ممنون عزیزم حتما…تو لیست قرار گرفت

6 پسندیده

سلام خیلی ممنون از لطفتون @aFsaneh_boroumand

این لینک پادکستش تو castbox هستش ولی بقیه جاها هم با اسم aussie english میتونین پیداش کنین

به غیر پادکست، یوتوبر هم هست و کلی ویدیو آموزش زبان تو کانال یوتوبش داره که اونا هم خیلی مفید و مناسبن برای اضافه کردن به بخش “کانال‌های جذاب و آموزشی”

https://youtube.com/channel/UCPIAvE0MO9pyWGNh5OoYInQ

7 پسندیده

سلام خیلی ممنون :heart_eyes:
برای خوندنش خیلی اشتیاق دارم

7 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:خیلی ممنون :pray:چند وقت پیش نبود

6 پسندیده

سلام… کتابهایی که درخواست دادین ریت خیلی پایین دارن متاسفانه و امکان بارگذاریشون رو نداریم.
اگه کتاب دیگه ای مد نظرتون هست که ریت بالای 4.5 در سایت آدیبل داشته باشه عنوان کنین که در لیست قرار بگیره.

این سه کتاب که شما پیشنهاد دادین هم همین مشکل رو دارن. یا ریت پایینه و یا تعداد ریت.
دو کتاب دیگه قبلا درخواست داده بودین، به اسم Falter و The Comforting whirlwind
صوت کتاب اول در دسترس نیست و کتاب دوم هم کلا صوت نداره.

7 پسندیده

ممنونم دوست خوبم در لیست قرار گرفت حتما بررسی میشه. :relieved::rose:

3 پسندیده

ممنون از لطفتون :blush: :rose: @aFsaneh_boroumand

3 پسندیده

سلام.
لطفاً اگر امکانش هست کتاب هملت
از ویلیام شکسپیر رو توی لیست قرار بدید. ترجیحاً همین نسخه ای که براتون لینکش رو قرار دادم. ریتش 4.8 ِ.
ممنون. ⁦(人 •͈ᴗ•͈)⁩

4 پسندیده

سلام… این نسخه رو موجود داریم :blush: متن و صوت هماهنگ باشن در اولین فرصت بارگذاری میشه

5 پسندیده

آهان که اینطور. امیدوارم هرچه زودتر داخل اپ قرار بگیره. ممنون از پیگیری تون.

4 پسندیده

سلام کتاب 3.0 در بخش زیبوک قسمت کتاب های غیر داستانی قرار گرفت :rose:

5 پسندیده

سلام وقت بخیر مجموعه ارتمیس فاول در زیبوک بخش مجموعه داستان ها قرار گرفت
چون این مجموعه چندین حلد داره به تدریج قرار میگیره تا الان دو جلد اول قرار گرفته

8 پسندیده

سلام محدثه خانم :heart: :crescent_moon: خیلی خیلی ممنون :pray: :blue_heart: حیف که فقط می تونم از شما و فاطمه خانم :heart: :crescent_moon:زبونی و کلامی، تشکر کنم. خلاصه، خیلی زحمت می کشید … :innocent: :relieved: :star_struck:

8 پسندیده

خواهش میکنم الهه جان خوشحالم که میتونین لذت ببرین و من سهم کوچیکی تو این خوشحالی دارم :rose::heart:

5 پسندیده