تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

خسته نباشید اقاکامبیز :rose: :rose: :rose: @YoKambiz

3 پسندیده

سلام و خسته‌نباشید خدمت شما آقاکامبیز پرانرژی

یه چندتا پیشنهاد در مورد عنوان بعضی کتاب‌ها دارم که اگر صلاح دیدید می‌تونید اعمال کنید :slight_smile:
کتاب “وقتی درباره دویدن صحبت می‌کنم، چه می‌گویم” ، می‌تونه “از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم” باشه که عنوان یکی از ترجمه‌های فارسی‌ش همینه و به دل می‌شینه :))

عنوان کتاب “یک‌صد سال تنهایی” که عنوان معمولش توی بازار کتاب ایران “صد سال تنهایی” هست :slight_smile:

کتاب “آقای روباه فوق‌العاده” هم اگه به" آقای فاکس شگفت‌انگیز" تغییر کنه به‌نظرم بهتره. چون عنوان انگلیسی‌ش ایهام داره و و هوشمندانه‌تر به‌نظر میاد و اگه به ترجمه فارسی عنوان فیلم‌ش (من فقط فیلم‌شو دیدم!) تغییر کنه بهتره.
بستگی به نظر شما داره :))

5 پسندیده

مرسی ازتون مریم خانوم گرامی. متشکرم از انرژیتون :rose::rose::grin:

سلام آقا محمود عزیز. کاملا حرفاتون صحیحه و در آپدیت بعدی اعمال میشه :grin:

مورد آخرو خودم جلوتر ادیت کردم. داشتم پست میزاشتم به نظرم رسید فوق العاده ضایعست.

ممنونم ازتون دوست خوبم :rose::rose:

4 پسندیده

درود به آقا کامبیز گل
واقعا معرکه ای پسر :+1:

3 پسندیده

چرا خودتون ادیت نمیکنید؟

3 پسندیده

ممنون از شما بابت احترام و دموکراسی‌تون دوست مهربان :sunflower:

اینم یادم رفت بگم که عنوان “پسر قصاب” رو مترجم کتاب “شاگرد قصاب” گذاشته که اسم یه ترانه ایرلندی هم هست. 🏃‍♂️🏃‍♂️😅

3 پسندیده

چون تغییر عنوان‌ها رو بدون در جریان گذاشتن کسی که این همه زحمت کشیده رو صحیح نمی‌بینم :slight_smile:
البته تا جایی که وقت داشتم، سعی کردم بعضی درس‌های زبان‌شناس رو ترجمه کردم و شما لطف کردید که اون‌ها رو قرار دادید. و سعی می‌کنم تا حد توانم دروس رو ترجمه کنم و توی این مجموعه سهمی هرچند کوچیک داشته باشم :slight_smile:

یک بار شما به‌م پیشنهاد دادین که کتاب‌هایی که علاقه دارم رو در زیبوک قرار بدم که متاسفانه متن مورد نظر صوتی که داشتم رو پیدا نکردم وگرنه توی این اپلیکیشن هم سهیم می‌شدم :sweat_smile:

3 پسندیده

درسته ولی مساله اینجاست که تغییرات شما قبل از اعمال نهایی بازبینی میشن. و ما فقط تغییراتی رو اعمال میکنیم که صحیح باشن. بنابراین نگران این موضوع نباشید.

3 پسندیده

ممنونم ازتون علی آقا :tulip::tulip:

زنده باشید :tulip:
بله حتما

عنوان ها و متون و… از نظر من هیچ موردی برای تغییرشون وجود نداره.
فقط صوت نباید تغییر کنه که اونم هر کسی به سرور دسترسی نداشته باشه نمیتونه ( ک من تغییرات لازم رو همیشه رو صوت ها میدم). چون متون زیاد هستند احتمال اینکه مشکلی توشون باشه همیشه هست. یه جورایی اشتباه توشون اجتناب ناپذیره. واسه همینه تیم زبانشناس آزاد گذاشتن ک همه کمک کنند.
اتفاقا اگه شما زحمت ویرایش متون یا عناوین رو بکشید بار بزرگی رو از رو دوش من بر می‌دارید. :grin:
پس بزن آقا محمود بزن ویرایش کن بره

3 پسندیده

آپدیت / Update

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
13 A Walk in the Woods قدم زدن در جنگل Bill Bryson afarkhani :white_check_mark:
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993 در صف
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 :white_check_mark:
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 در صف
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 در صف
19 Coraline کارولین Neil Gaiman mostafa.76 در صف
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات Roald Dahl mostafa.76 در صف
21 Alice’s Adventures in Wonderland ماجراجویی آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 :white_check_mark:
22 The Alchemist کیمیاگر Paulo Coelho TBD :white_check_mark:
23 Fantastic Mr Fox آقای روباه شگفت انگیز Roald Dahl zahra.sheikhi76ا :white_check_mark:
24 Sapiens سافینس (خلاصه ای از گذشته) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L در صف
25 Homo Deus هومو دئوس (خلاصه ای آینده) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L در صف
26 Snow برف Orhan Pamuk hossein_mahmoodi :white_check_mark:
27 One Hundred Years of Solitude صد سال تنهایی Gabriel García Márquez hossein_mahmoodi :white_check_mark:
28 The Cold War جنگ سرد - تاریخی نو John Lewis Gaddis hossein_mahmoodi :white_check_mark:
29 Charlotte’s Web تار شارلوت E.B. White zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
30 My Side of the Mountain مجموعه سهم من از کوهستان Jean Craighead George zahra.sheikhi76 در صف
31 The Forty Rules of Love ملت عشق Elif Shafak hossein_mahmoodi در صف
32 Chronicles of Narnia مجموعه سرگذشت نارنیا C.S. Lewis reza97 در صف
33 The Slight Edge برتري خفيف Jeff Olson alitabrizian در صف
34 48 Laws of Power 48 قانون قدرت Robert Greene TBD در صف
35 The Willpower Instinct غریزه قدرت اراده Kelly McGonigal Ph.D. alitabrizian در صف
36 Lolita لولیتا Vladimir Nabokov reza97 در صف

کتاب های زیر قرار گرفت

کتاب سطح بندی شده رو یادم رفت کاور بزارم اشتباهاً کاور گوس بامبز اومد که تا فردا ویرایش میشه.
کتاب چارلی و کارخانه شکلات هم به درخواست آقای @mostafa.76 وارد اپلیکیشن شده. می تونید در قفسه نوجوانان پیداش کنید.

تمامی اسم هایی که فرمودید ویرایش شدند @mini_me

برنامه امروز

• اضافه کردن کتاب چهارم از مجموعه کتاب خانه کوچک (100%)
  • اضافه کردن یک کتاب سطح بندی شده در دسته دوم ( 100%)
  • اضافه کردن جیمز و هلو غول پیکر در دسته نوجوانان (100%)
  • بررسی و استارت مجموعه کتاب موش ( 25%)
Uncle Kambiz is Angry Today
11 پسندیده

خب، قانع شدم. از این به بعد سعی می‌کنم :slight_smile: :sunflower:

Aye Aye Captain :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز . میبخشید توی کتابهاتون کتاب داستان با صدای تارا سندس هم دارید؟

2 پسندیده

آپدیت / Update

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running از دو که حرف می‌زنم، از چه حرف می‌زنم Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
13 A Walk in the Woods قدم زدن در جنگل Bill Bryson afarkhani :white_check_mark:
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993 در صف
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 :white_check_mark:
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 در صف
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 ارسال شد
19 Coraline کارولین Neil Gaiman mostafa.76 در صف
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات سازی Roald Dahl mostafa.76 در صف
21 Alice’s Adventures in Wonderland ماجراجویی آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 :white_check_mark:
22 The Alchemist کیمیاگر Paulo Coelho TBD :white_check_mark:
23 Fantastic Mr Fox آقای روباه شگفت انگیز Roald Dahl zahra.sheikhi76ا :white_check_mark:
24 Sapiens سافینس (خلاصه ای از گذشته) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L در صف
25 Homo Deus هومو دئوس (خلاصه ای آینده) Yuval Noah Harari J.A.M.A.L در صف
26 Snow برف Orhan Pamuk hossein_mahmoodi :white_check_mark:
27 One Hundred Years of Solitude صد سال تنهایی Gabriel García Márquez hossein_mahmoodi :white_check_mark:
28 The Cold War جنگ سرد - تاریخی نو John Lewis Gaddis hossein_mahmoodi :white_check_mark:
29 Charlotte’s Web تار شارلوت E.B. White zahra.sheikhi76 :white_check_mark:
30 My Side of the Mountain مجموعه سهم من از کوهستان Jean Craighead George zahra.sheikhi76 در صف
31 The Forty Rules of Love ملت عشق Elif Shafak hossein_mahmoodi در صف
32 Chronicles of Narnia مجموعه سرگذشت نارنیا C.S. Lewis reza97 در صف
33 The Slight Edge برتري خفيف Jeff Olson alitabrizian در صف
34 48 Laws of Power 48 قانون قدرت Robert Greene TBD در صف
35 The Willpower Instinct غریزه قدرت اراده Kelly McGonigal Ph.D. alitabrizian در صف
36 Lolita لولیتا Vladimir Nabokov reza97 در صف

با سلام خدمت دوستان گرامی.

تمامی کتاب های اشاره شده در پست قبل آماده و ارسال شد. دو کتاب به اپلیکیشن اومد:

دلیل تاخیر هم مجموعه کتاب خانه کوچک بود. همونطور که مشاهده میکنید بنده دو کتاب اضافه کردم و صد البته کتاب اول رو یک فصلش رو دستی متن کردم. پس مشکلی بود بی زحمت اصلاحش کنید. برخی کلمات رو نتونستم تشخیص بدم واسه همین به جاش … زدم.

سلام سنا خانوم. یه کتاب دیگه از تالار سندز تو اپ هست. تو مجموعه گوس بامبز به پارک وحشت خوش آمدید ( اگه اشتباه نکنم)

ولی حتما اضافه میکنم.

اگه اسم خاصی در نظر دارید بگید که زودتر اضافه شه.

برنامه آتی

• اضافه شدن یک کتاب سطح بندی شده سطح متوسط
  • اضافه شدن کتاب secret
  • اضافه شدن کتاب Forty eight laws of power

این برنامه بعد از آماده سازی درس مکمل جدید پیاده خواهد شد :rose::+1:

6 پسندیده

چه زحمتی میکشید واقعا از شما سپاسگزاریم :rose:
آقای کامبیز یه داستان به اسم خون هیولا جلد دوم از قصه های گوسبامپس راوی خوبی نداره می تونید یه راوی خوب براش پیدا کنید؟

3 پسندیده

زنده باشید آقا هادی عزیز.

حقیقتش متاسفانه این کتاب کلا صوتی نشده. واسه همین اون موقع که این کتابو فرستادیم برای زبانشناس مجبور شدیم از یه راوی یوتیوبی استفاده کنیم که خیلی خیلی بد بود :grin:

3 پسندیده

باز هم ممنونم دمت گرم

3 پسندیده

استاد خداقوت :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
ممنون از این همه تلاش شبانه روزی تون :clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام و خسته نباشید
میخواستم درخواست بدم کتاب زیر رو اضافه کنید لطفا
" Living with Depression: Why Biology and Biography Matter along the Path to Hope and Healing"
By: Deborah Serani

2 پسندیده

سلام مرسی حنانه خانوم عزیز. :rose::rose::rose:

سلام. روزتون بخیر. آیا این کتاب لینک آدیبل هم داره؟

3 پسندیده

نه متاسفانه من پیدا نکردم :slightly_frowning_face: کتابهای شبیه بهش بودن. حالا اگه این نشد، یکی از اونا رو هم بزارید ممنون میشم
https://www.google.ca/search?q=Living+with+Depression+audible&rlz=1C1CHBF_enCA812CA812&source=univ&tbm=shop&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwih75Gw083eAhUtJjQIHULXDBsQsxgILQ&biw=1440&bih=758
البته من وقتی سرچ میکنم آدیبل کانادا رو فقط میاره که شاید با آمریکا یا جاهای دیگه فرق داشته باشه :face_with_raised_eyebrow:

3 پسندیده