سرها بالا... شانه ها به عقب... اعتماد بنفس برای مکالمه انگلیسی، حرکت!

اقا کامبیز الان کامل ویستون رو گوش دادم ممنونم از راهنماییهاتون, و انرژی خوبی که دادید, متشکررررررم. :pray::pray::pray:

5 پسندیده

ایشالا دردانه خانوم.

من در خدمت شما هستم. :rose:

یک جلسه رایگان برای شما :+1:

زنده باشید :+1::+1:

9 پسندیده

سلام
مثل همیشه عالی، مفید وقطعا کارآمد :clap::clap::clap:
مطالب عنوان شده در مقاله رو کاملا قبول دارم چون بنوعی تجربش رو دارم وکاملا صحیح میفرمایید…

ممنون از زحماتتون :rose::rose:

وهمچنین سپاس ازبانوی عزیز @marjan_pourhossein که با صدای گرم ودلنشینشون زینت بخش این مقاله ارزشمند بودند :rose::rose:

7 پسندیده

به به سارا خانوم گرامی. :rose::rose::rose:

متشکرم ازتون، لطف بسیاری دارید :rose::rose:

9 پسندیده

گفت استاد مبر درس از یاد (repetition is mother of skill)__________یاد باد آنچه به من گفت استاد

یاد باد آنکه به من یاد آموخت________آدمی نان خورد از دولت یاد

هیچ یادم نرود این معنی ___________که مرا مادر من نادان زاد

پدرم نیز چو استادم دید____________گشت از تربیت من آزاد

پس مرا منت از استاد بود___________که به تعلیم من استاد استاد

هر چه می دانست آموخت مرا________غیر یک اصل که ناگفته نهاد (:wink::blush: In fact he said me all the 100 % of English)

قدر استاد نکو دانستن_____________حیف استاد به من یاد نداد

گر بمردست روانش پر نور __________ور بود زنده خدا یارش باد

Dear master
I just want to say you
I really appretiate you not cause of your
Energy
passion
knowledge
.
.
.
.
just because of your BEHAVIOR

:pray::pray::pray::clap::clap::man_teacher:

10 پسندیده

Thanks my dear friend. I appreciate the poem and your kind comment.
I don’t know what to say. All I know is that I’m the happiest person on Earth to have friends like you guys :heart::heart::heart:

ایشالا شوخیه دیگه :grin:

من یه ساله راه امرار معاشم مکالمه آنلاینه. و اصلا هیچ نقشی در انتخاب شدن و ستاره و… نداشتم. خود آقای ناصری لطف داشتند اینو انجام دادن.
اگه این حس رو ب شما میده میخواید بگم برای منو بردارن :raised_hand:

در کل من ب شما قول یک جلسه داده بودم و الان هم سر قولم هستم. ایشالا اگه لایق بدونید البته. اگه نه هم باز هم گرامی هستید :tulip:

9 پسندیده

سلام آقا کامبیز گرامی و مهربان :rose:
حتما شوخیه ، من همیشه برای شما و کارهای بی دریغتون ارزش قائل بودم و هستم :pray:
چه پولی چه غیر پولی شما انتخاب شده این واسه مکالمه خیالتون راحت
عذر میخوام اگه بدون فکر صحبت کردم تو مکالمه براتون توضیح میدم حتما :pray:

5 پسندیده

مطلب خوبی بود. من زبانشناس و فرومش رو خیلی قبول دارم. خودم اپلیکیشن های مختلفی رو توی وبسایت سخت افزار نقد و بررسی کردم . ولی زبانشناس یه ایده خیلی خوب برای یادگیری زبان هستش. موفق باشید

9 پسندیده

سلام آقا کامبیز
واقعا از مقاله شما لذت بردم.بسیار جامع، عالی و پر از نکات ریز که نشان از دقت و نکته سنجی شما داره. ممنو ن از شما بابت اینکه این تجربیات رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار کاربران زبان شناس قرار میدید. نمی دونم ما چطور میتونیم قدردان زحمات شما باشیم. بعد از خوندن این مقاله فکر کنم باید به شما بگیم AJ Kambiz چون به نظرم از خود آقای Hoge هم بهتر مسیر فراگیری زبان را آموزش میدید.
من هم در بسته انگلیسی قدرت هستم و هفته سوم و داشتم اشتباه شما را انجام میدادم که این پست شما منو نجات داد. نمی دونم با اینکه یک ساله این پست گذاشته شده چرا اونو ندیدم . ممنون از کسیکه اونو به صدر مطالب آورد.
جناب AJ Kambiz یک دنیا تشکر

7 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:
بسیار عالی و کاربردی باتشکرات فراوان :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom:

3 پسندیده

اینا خیلی خوب بودن ⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩

5 پسندیده

سلام اقا کامبیز
واقعا این مقاله حرف نداشت
خسته نباشید
اونجا که گفتین اعتماد به نفس از دو جا میاد یکی دانش از مطالعات قبلی
و دومی تجربه از مهارات گذشته
ممنون میشم خلاصه توضیح بدین
ممنونم عالی بود:+1::+1::+1::clap:t2::clap:t2::clap:t2::rose::heart_eyes::heart_eyes::clap:t2::rose::blush::blush::blush::pray::pray::pray:

4 پسندیده

و اونجایی که گفتین قوت تصور ذهن منظورتون چی بوده
گفتین موفقیت را قبل از اینکه رخ بدهد تصور کنید یعنی چی ؟
ممنون میشم توضیح بدین:blush::pray::rose:

3 پسندیده