برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی

واقعا مقاله بی نظیریه البته کامل نخوندمش اما تا جایی ک خوندم واقعا عالی بود ذخیرش کردم سر وقت بخونم و نت برداری کنم ممنون از همه ی شما عزیزان
@a.bayani
@YoKambiz
@ala

7 پسندیده

ممنون از مقاله پربارتون, دوستان خوبم بسیار استفاده کردم و براتون ارزوی موفقیت دارم و واقعا مدتی بود جای اینجور مقالات خالی بود, انرژیه بیشتری برای ادامه مسیر و ارزیابی اون بشخصه گرفتم.
دست همتون طلا. :bouquet::bouquet::bouquet:

9 پسندیده

ممنون ازتون
خیلی عالی :clap::clap: خداقوت :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
@ala
@YoKambiz
@a.bayani

7 پسندیده

سلام و تشکر از همه شما بزرگواران بابت لطفتون. ان شا الله که براتون مفید باشه و همیشه موفق باشید.:rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام و ممنون از شما

نکته بسیار مهمی بود ممنون که اشاره کردید؛ در این مقاله بیشترین تلاش انجام شد که قابلیت های خوب نرم افزارها و تالار زبانشناس به نحو خوبی معرفی بشه؛ این قابلیتهای خوب از جمله وجود لایتنر و زنجیره بیانگر ایده سازی ناب از گروه زبانشناس از جمله شما و سایر دوستان همراهتان می باشد که جا دارد اینجا تشکر ویژه داشت.

ممنون دوست عزیزم؛ انشالله که کاربردی باشد.

من هم از شما ممنونم :bouquet:

سلام آتوسا جان ممنون که حمایت کردی در انجام دادن این مقاله و همچنین محبت تون در مقاله های آتی :bouquet:

خواهش میکنم دوست عزیز، امیدوارم کاربردی باشه مقاله و از تجربه تون بهره مند شیم.

9 پسندیده

سلام خدمت خانم نیکنام و نسیم خانم و دوست گرامی آقا کامبیز
خوب مشخصه مطلب خیلی زحمت کشیده شده واسش .منم به نوبه خودم از شما عزیزان تشکر میکنم .
جدا از خود مقاله ، ارجاع دادن افراد توسط متن خیلی واسم جالب بود . خوب خیلی از مقالات بودند که برای اولین بار میدیدمشون.حرکت حرفه ای بودو
اما خود مطلب،اون قسمت گوشهایتان یاد بگیرید نه با چشمانتان
این دقیقا یکی از مشکلات اصلی آموزشگاه های که افراد مجبورن میکنند کلمات حفظ کنند ،با چشم
و شما می بینید خیلی از افرادی که سابقه مطالعه انگلیسی دارند از این شکایت می کنند که .قدرت مکالمه شون خوب نیست یا نمیتونند صحبت کنند .دقیقا مشکل همینه. اساس و بنیاد حرف زدن از طریق مهارت شنیداری که صورت میگیره.و خوب این چیزی نیست که شما اونو در اموزشگاه ها پیدا کنید.
چالش Let’s talk داره متاسفانه خاک میخوره .
من سعی کردم هر هفته حداقل یه وییس بذارم ولی خوب خیلی کم رونق شده این چالش.
و واسه ی من به شخصه خیلی خیلی مفید بوده به دوستان توصیه میکنم اگر مهارت مکالمه واسشون مهمه، این چالشو از دست ندن.
تشکر مجدد از هر سه بزرگوار موفق باشید

@a.bayani @YoKambiz @ala

9 پسندیده

@a.bayani @ala @YoKambiz
سلام و خسته نباشید خدمت شما :rose::rose:
مقاله تون عالی بود و خیلی کاربردی(تو این زمان واقعا بهش نیاز داشتم) دست شما دردنکنه

فکر میکنم این یکی مریم شباهت زیادی به من داره :grin: و این پارت رو حتما سعی میکنم عملی کنم.بازهم ممنون به خاطر وقتی که برای تهیه ی این مقاله گذاشتید. :rose::rose:

7 پسندیده

سلام به شما؛ ممنون از توجه تون به مقاله. انشالله که دوباره رونق بگیره چالش لتس تاک

سلام و ممنون از حسن توجه تون؛ امیدوارم تجربه ارزشمندتون را با ما به اشتراک بگذارید

من خودم به شخصه بخش تقسیم و تخصیص زمانی بر حسب اولویت به هر یک از مهارتها و ضعفها رو اعتقاد قوی دارم و سعی میکنم در برنامه های خودم بهتر اعمال کنم. و حتما ماه به ماه میزان پیشرفتم رو گزارش میدهم.

9 پسندیده

فکر کنم همون mini stories ای جی رو میگید ، دقیقا برای منم همینطوره ، این جواب دادن به سوالات برام کسالت آوره ، واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم ، لطفا راهنمایی ام کنید.

4 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت اهل قلم تالار زبانشناس

اول از همه از همگیتون @a.bayani @ala @YoKambiz
تشکر میکنم که هر از گاهی مثل یک ساعت بیدار باش مطالب بسیار مهمی در مورد زبان را با تیک تاک خاصی به صدا در میارید:grinning::muscle:

برای بنده که انسان تقریبا برنامه ریزی هستم واقعا اینو تجربه کردم که اگر از ته دل تصمیم به کاری نگیری انجامش نمیدی مخصوصا برای زبان… ذهن آدم دقیقا بزرگترین دشمن ماست… خیلی وقتا بهت پالس منفی می‌فرسته دست نگه دار!! فایده نداره… داری وقتت رو هدر میدی و…

اما حقیقت اینه که برای شخص بنده:
" deep feeling is vital than deep thinking"

10 پسندیده

سلام؛ در خصوص mini story دقیقا این مشکل کسالت آور بودن فکر کنم درصد بالایی از ما زبان اموزان تجربه کرده ایم؛ اما جزء موثرترین تکنیکهای یادگیری زبان هست و باید نگاه متفاوت تری نسبت بهش داشت اگه این داستانها pov داشته باشند به نظرم میشه خودتون pov رو تبدیل به سوال و جواب کنید و به سبک مینی استوری ها در بیارید. چون اونجا هم گرامر زمانها رو هم می تونید کار کنید و اینکه این بخش مطالعه تون رو در آزاد ترین و با انرژی ترین زمان انجام دهید که بتوانید با صدای بلند سوال جواب کنید. این بلند حرف زدن خودش کلی فواید دارد، من خودم ذهن نهفته ام فعال تر هست یعنی توی ذهنم جمله ای رو روانتر میگم تا زمانی که بلند بگم چون ما به فارسی صحبت کردن عادت کردیم با صدای بلند که انگلیسی صحبت کنیم کمی غریب هست برامون‌؛ و این بلند صحبت کردن باعث میشه با گذشت زمان در مکالمه های واقعی احساس راحتی بیشتری خواهیم داشت. این نظر بنده بود و تجربه سایر دوستان هم قطعا موثر در پاسخ سوالتان خواهد بود.
موفق باشید

10 پسندیده

سلام آقا معلم بزرگوار؛ امیدوارم مهر امسال براتون ارمغان بهترین موفقیت ها را بهمراه داشته؛ و نسل آینده خوبی را برای جامعه تربیت کنید.
ممنون از لطف تون و بسیار بسیار سپاسگزارم از ارائه تجربه تون در خصوص برنامه ریزی
موفق باشید

6 پسندیده

ممنون دوستان عزیزم خیلی لذت بردم از کار گروهی و انتقال تجربیاتتون
من خیلی امیدوار هستم نسبت به یادگیری زبانم و هر روز پر انرژی تر از قبل جلو میرم البته به لطف محبتهای شما دوستان که بی دریغ راهنمایی میکنید سپاسگذارم :pray:

4 پسندیده

ممنون عالی بود اگر اپلیکیشن خوبی در رابطه با برنامه ریزی میشناسید لطفا معرفی کنید

4 پسندیده

سلام متاسفانه من هم خودم دنبال نرم افزاری هستم که دقیقا بتونم برنامه فوق رو پوشش بدهم و ارزیابی و امتیاز هر فعالیت رو هم داشته باشه و اینکه روند پیشرفت رو نمودار بر حسب امتیازات نشان بدهد که متاسفانه هنوز نرم افزاری با این ویژگی پیدا نکردم بجز قلم و دفتر خودم :smile:
حتما اگر در جستجوهای مجدد تونستم اَپ مناسب پیدا کنم معرفی خواهم کرد.

5 پسندیده

بسیار مطلب خوبی بود.قطعا تعیین هدف بسیار مهم است و هدف باعث ایجاد انگیزه بیشتر هم می شود.

4 پسندیده

با سلام ب دوستان خوب زبان شناسی
ممنون از این همه اطلاعات خوب و جذابتون
ب جرات میتونم بگم ک زبان شناس و این تالار انگیزه منو واسه یادگیری چند برابر کرده
ممنونم ازتون

6 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید گرامی:
@ala
@a.bayani
@YoKambiz
واقعاً عالی و بسیار آموزنده بود.تشکر و سپاس فراوان بابت زحماتی که بی منت میکشید.:rose::rose::rose:
خیلی خوشحالم که در جمع افرادی مثل شما هستم…

5 پسندیده

سلام به شما دوستان عزیز و ممنون از لطف و توجه تون؛ امیدوارم همه ما بتونیم از تجربیات هم بهره لازم رو ببریم و این باعث خوشحالی من خواهم بود اگر قدم کوچکی در پیشرفت کسی برداشته باشم. امیدوارم موفق و شاد باشید :rose:

6 پسندیده

سلام دوستان گرامی و بزرگوار ممنون از لطفتون ، با آرزوی بهترین ها برای شما :rose::rose::rose::pray::pray:

4 پسندیده