انتشار نسخه 7.0.18

سلام

نسخه 7.0.18 نرم‌افزار‌ها منتشر شده.

تغییرات این نسخه:

اضافه شدن قابلیت همراستا کردن متن و صوت به صورت دستی (این قابلیت کمک میکنه جمله‌هایی که هماهنگ با متن نیستند رو بهبود بخشید. البته هنوز واسط کاربری اون آماده نیست ولی قابلیت به برنامه اضافه شده)
بهبود کپی کردن از متن (رفع مشکل فاصله‌ها و انتهای خطوط پس از کپی)
اضافه شدن دکمه کپی کردن لغت (در نسخه جدید کپی کردن لغت به واسطه یک دکمه که جلوی لغت هست امکان پذیره)
اضافه شدن سرعت پخش ۱/۶ و ۱/۸ به پخش کننده
رفع برخی مشکلات دیگر

لینک

https://zapp.ir/install/
https://zooom.ir/install/
https://zbook.ir/install/

دوستانی که از برنامه اصلی زبانشناس استفاده میکنند و اون رو از کافه بازار دانلود کردن و شماره نسخشون زیر 7.0.14 هست برای به‌‌روزرسانی این صفحه را مطالعه کنند. دقت کنید که این برای افرادی است که همه شرایطی که گفتم را داشته باشید. در غیر این صورت، مشکلی در به‌روزرسانی ندارید و به صورت عادی به‌روزرسانی کنید

13 پسندیده

دستتون درد نکنه بابت زحماتتون :purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart:
فقط یه مساله اینکه قبلا لغتها تو جعبه لاینتر نشون میداد که در حال حاظر چند لغت هست بخونیم گه الان نیست😶…به نظرم قبلا بهتر بود که نشون میداد تعداد لغات رو

4 پسندیده

سلام
یه مشکلی که نرم افزار داره وقتی یا پکیجی رو که مقلا شامل ۳۰ قسمت هستش رو میذارم برای دانلود وسط کار متوقف میشه و ادامه نمیده دانلود رو.
لطفا رسیدگی کنید.

سلام آقای @golmirzaei
در دیکشنری فست دیک وقتی میخوای معنی فارسی کپی کنی،کپی میشه ولی پیست نمیشه جای دیگه

1 پسندیده

خسته نباشید :clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose::rose:

سلام و خدا قوت .

منم موافقم … اونطوری خیلی بهتر بود … مثلا من خودم کلمات رو تقسیم بندی میکردم و به دو یا سه دفعه میخوندم اما الان نمیدونم چند کلمه است که بتونم اینکار رو بکنم. اگر امکانش هست لطفا این قابلیت رو برگردونین.

1 پسندیده

عمدی نبوده. توی نسخه بعدی برطرف میشه.

3 پسندیده

خدا قوت.
ممنون از پیگیری ها و تلاش های شما برای بهتر و بهینه تر شدن این نرم افزار محبوب :hugs:

منم با خانم @nazilans موافقم. امکان خوبی بود. باشه بهتره.

به نظر میرسه یک تداخلی در کپی کردن دیکشنری و متن درس به وجود اومده. در نسخه بعد اصلاح میشه

وقتی میخوام مثال های دیکشنری رو کپی کنن پیست نمیشه !!!

بنده الان تست کردم مشکلی وجود نداشت. ممکنه به دلیل مشکل اینترنت باشه یا اینکه فضای گوشیتون به اتمام رسیده باشه. در هر صورت اگر مشکل دارید پس از بروز مشکل از داخل برنامه پیام بدید.

سلام و ممنون از زحمات بیدریغ تیم مدیریت نرم افزا ر, تنها مورد سرعت هنوز بجای خود باقی است نمی دانم بعد از آبدیت تغییری در سرعت ها مشاهده نشد آیا آبدیت من ناقص بوده یا به دلیل دانلودهایم از بازار و ناسازگاری این مورد اجرا نشده است نسخه قبلیم 7.0.17 و از بازار آبدیت کرده بودم منظورم سرعت.x.06. و .x0.8است . با تشکر

شما مثلا کتاب the compound effect رو داخل زیبوک دانلود بذارید.
سر شماره ۶ گیر میکنه.
نمیشه درصد پیشرفتشو با شماره قرار بدید بفهمیم اصلا داره کاری میکنه یا خیر ؟

سلام خسته نباشید من به یه مشکل برخوردم رو کلمه peter که میزنم این کلمه رو تو لایتنر نشون میده

سلام و وقت بخیر. عذر میخوام آیا امکانش هست که در قسمت دیکشنری ها قابلیت تایپ کردن اضافه بشه؟ یعنی اینکه با تایپ معنی کلمه ای دیگه رو بتونیم توی دیکشنری ها پیدا کنیم و فقط محدود نشه به کلمات داخل متن.مثلا بارها پیش اومده من یک کلمه رو که خوندم با کلمه ای دیگه قاطی کردم و برای اینکه اونرو چک کنم مجبور شدم از نرم افزار خارج بشم و با یک نرم افزار دیکشنری دیگه اون کلمه رو چک کنم. اگه این امکان فراهم بشه و نیازمون به نرم افزارهای دیگه به حداقل برسه خیلی خوب میشه. در هر صورت ممنون و خدا قوت.:clap:

1 پسندیده

منم این مشکلو بعضی جاها دارم…بعضی کلمات اصلا نمیره تو دیکشنری…روش که کلیک میکنم یا کلمه بالارو نشون میده یا پایین…یا بقلاش…هر کاری میکنم معنیش تو دیکشنری نشون نمیده…کلا نمیشه تو جعبه لاینتر هم قرارش داد

1 پسندیده

سلام داخل تنظیمات، قسمت پخش کننده. سرعت‌های پخش قابل انتخاب رو میتونید عوض کنید.

گداشتم و بدون مشکل دانلود شد. البته چون چند فایل‌ رو به صورت موازی دانلود میکنه یک مقدار کندتر میشه ولی در عوض همزمان تموم میشه. برای مشاهده پیشرفت داخل نوتیفیکیشن میتونید دانلود رو مشاهده کنید.
در هر صورت توی پیام قبل هم خدمتتون عرض کردم اگر مشکلی دارید پس از بروز از داخل برنامه پیام بدید که بنده ببینم دقیقا چه اتفاقی افتاده

@hnaseri لطفا بررسی فرمایید. البته فکر کنم بهتره مجموعه و درسی که این لغت توش هست رو هم ارائه کنید

اون علامت ذره بین رو بزنید میتونید جستجو کنید.

این دسته از کلمات معمولا بی معنی هستند و از این رو مکانیزم هایلایت براشون غیر فعاله. باز اگر فکر میکنید اشتباه هست کلمه رو بفرمایید.

2 پسندیده

با سلام خدمت جناب گلمیرزایی عزیز واقعا راهنماییتان خیلی کارساز بود بله من متوجه این تنظیمات نبودم از لطف شما بینهایت ممنون هستم ,

1 پسندیده

@hnaseri
@golmirzaei
بسته داستان های مصور صوتی درس ناهار بزرگ پیت

به خاطر این هست که توی دیکشنری کمبریج که pete زو سرچ کنیم sake میاد.