شاخص لغات خود را به اشتراک بگذارید

روشتون الهام بخشه برام :notes::headphones: … جالب بود …مرسی :blush::ok_hand:

3 Likes

خواهش میکنم انجام وظیفه است کوچکترین کار که میشه انجام بدم
خوبی تالار به پرشور و تلاش بودنش والا به مرور اینجا هم کسل آور میشه.همه اش هم نمیشه بار انداخت روی دوش ۱عده خاص همگی ما باهم باید تلاش کنیم همیشه اینجاسرزنده باشه:rose::rose::rose::ok_hand:

4 Likes

سلام وقت بخیر
نرم افزار به روزرسانی شده مسلما شاخص لغات هرکسی تغییر کرده
پس چه بهتر که به اشتراک گذاشته بشه
منتظرپرشور و حرارتون هستیم
باتشکر از همکاریتون:rose::rose::rose:

2 Likes

سلام بر تک تک عزیران گل تالار از سازنده تا مربی ودوست و کاربر وقدیمی و جدیدی
اول از همه عصر همگی بخیر
دوم اینکه تا جمعه همگی شاخص لغاتش رو اسکرین شات میگیره و تقدیم این تایپک میکند والا عواقبش پاخودتون
گفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
سرم شلوغ بود نمیدونم گیر و گرفتاری داشتم و ازاین بهانه های خوشگل و رنگارنگ و الا ماشاالله:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished: زیاد نداریم
آباریکلااااااا
منتظرم
تامیتونید متنهاتون رو انگلیسی و جاهایش هم که نتونستید فارسی بنویسید
متشکرم هووووووووو:rose::rose:

2 Likes

عزیزان تاجمعه اسکرین شاتهارو بگیرند تااخر تابستون مشخص بشه هرکدومتون چقدر پیشرفت مطالعاتی داشته هرماه۱اسکرین شات باتشکر:rose::rose::rose:
وموضوع دیگه اینکه چالشهای که مربیان مثل دیسکاشن و wds ترتیب میدهند برای پیشرفت تک به تک اعضااست پس برهمه واجب که شرکت کنند والا ظلم در حق یادگیری خود و بی مهری به دوستانی میکنید که این چالشهارو ترتیب داده اند.منتظر حضور سبزتون در چالشها هستیم.لطفا پشت گوش نیندازیند حتی اگر مثل من مبتدی هستیند حتماحتماشرکت کنیدباتشکر:rose::rose::rose::rose: :rose:

5 Likes

۳۱خرداد۹۸

5 Likes

سلام به روی ماه عزیزان زبانشناس صبح همگیتون رنگین کمانی :sunflower::hibiscus::tulip::rose::rose::rainbow::rainbow:بعد کلی وقت سر وکله زدن با برنامه این شد نتیجه ی زحمت تابستان من (هرکی بخنده کچل بشه :joy::joy::joy::wink::wink::wink::pray::pray:)

۲۴شهریورماه ۹۸ موفق باشید :rose::rose:

5 Likes

안녕 :nerd_face:

7 Likes

این صحبتتون منو یاد دفتر لغتم انداخت. قبلا که با لاینتر آشنا نشده بودم تو دفترم لغتای جدیدو مینوشتم و خیلی بنظرم سخت میومدن بعد که با زبانشناس آشنا شدم دیگه سراغ دفتر نرفتم تا ی روز اتفاقی دفترمو پیدا کردم و لغتاشو نگاه انداختم که چقدر آسون بودن. برام خیلی جالب بود لغتی که ی روز بنظر سخت میومد الان شده بود ساده ترین لغت

6 Likes

سلام.میشه درمورد نمودارها توضیح بدین؟

2 Likes

این هم شاخص لغات من
ممنون میشم کسی برام توضیح بده در مورد این شاخص،اون خونه های لایتنر به چه صورته لغاتی کن وارد خونه پنج شدن یعنی تکرار نمیشن؟
همچنین میانگین روزانه رو هم متوجه نشدم🥺

4 Likes

5 Likes

7 Likes

سلام دوستان وقتتون بخیر
اینم از شاخص لغت بنده :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

7 Likes

واقعا عالییی بود توضیحاتتون ممنونم:rose::rose::rose:

3 Likes

آقای ناصری عزیز
من خیلی با شاخص لغات آشنایی ندارم.
می شه برای ما یه توضیح بدید؟؟؟
:rose::tulip::two_hearts:

2 Likes

این هم سکرین شات از شاخص لغات من
البته من خیلی با طرز کارش آشنایی ندارم.

:rose::tulip::two_hearts:

4 Likes

این هم سکرین شات آخر ماه من🌷
البته تقریباً آخر ماه :joy:
من از وسط های آذر، اشتراک طلایی زبان شناس رو خریدم.

در ضمن من یه اسباب کشی رو پشت سر گذاشتم. :grin:

5 Likes

سلام

که البته با توجه به مرحله رشد دونه/گل تون می تونید این رو هم ببینید

3 Likes

سلام دوستان :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
من شات می زارم تا این تاپیک بیاد بالا و بقیه دوستان هم تاپیک رو ببینند :blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

4 Likes