شاخص لغات خود را به اشتراک بگذارید

من تو شاخص لغات یه تغیر محسوس کردم…البته قبلا زیاد اشنا نبودم با جعبه لایتنر ولی بعد از اینکه متوجه شدم که دقیقا جعبه لایتنر چیکار میکنه ازش استفاده کردم و این تغیر محسوس رو دیدم!

12 پسندیده

شاخص لغت شاخص بسیار مهمیه. ولی اونطور که باید هنوز مورد توجه قرار نگرفته :sunglasses:

9 پسندیده

سلام میشه بیشتر در موردش توضیح بدید ممنون میشم
منظورم چطوری بهتر شد

7 پسندیده

والا من خیلی تو جعبه لاینتر وقت میزارم…مدام لغتهارو مرور میکنم…یکی از برنامه های من اینکه که صبح که از خاب بیدار میشم اولین کاری که میکنم…هنوز از جام بلند نشده…لغتهارو مرور میکنم…شبام قبل از خاب این کارو میکتم…و همینطور در طول روز…این باعث میشه که خیلی تاثیر مثبت بزاره تو پیشرفتم

10 پسندیده

اقای ناصری من هنوز اول راهم…خیلی راه پیش دارم که برسم به سطح متوسط…ولی تو همین ابتدای راه خیلی احساس خوبی دارم…وقتی که هر روز و هر روز متوجه پیشرفتم میشم…خیلی ذوق میکنم😍

10 پسندیده

5 پسندیده

سلام میشه لطفا یه تعریف از این شاخص ارائه دهید

5 پسندیده

خوبه افرین شمام خیلی خوب پیشرفت داشتین تبریک میگم بهتون

4 پسندیده

شاخص لغت میزان درگیری شما با لغاتی که در حال یادگیری هستید رو نشون میده. هرچی بیشتر باشه یعنی درگیری شما هم بیشتر بوده.

2 پسندیده

اقای ناصری من گزینه نمیدانم رو استفاده نمیکنم…یعنی وقتی لغتی رو بلد نیستم هیچ کاری باهاش ندارم…انقد مرور میکنم تا وقتی دیدم دیگه بدونم چیه و میزنم میدانم…شاید یه لغت پنج روز تو جعبه لاینتر بمونه…این کار اشتباهه؟؟؟؟

5 پسندیده

پنج روز چیه :joy: به زور ده روز یبار لایتنر مرور میکنم باعث میشه لغات انباشته بشن :expressionless:

5 پسندیده

نه!!!شما دیگه چرا…من فکردم شما چون فعالین تو همه قسمتها اکتیو باشین…البته منم جای شما بودم شاید همین شرایطو داشتم…ماشاالله شما که همیشه انگلیسی هستش تایپیک هاتون

4 پسندیده

Oh my Good!?
More than 800 words!!!? In the first place
Why ?

4 پسندیده

ممنونم.به لطف مرور هر روز این شکلی شده.

3 پسندیده

سلام جناب ناصری
اگه ممکنه در مورد نحوه محاسبه ی شاخص لغت یکم بیشتر توضیح بدین
ممنون

3 پسندیده

اینم شاخص لغات من :sunglasses:

7 پسندیده

you know recently the source of zabanshenas have increased and this increasing like books, Podcast, The source of the movie in zoom all of these, courses that we need to study more. ( though I currently don’t study in zoom) But adding a bunch of words to leinter box and due to accumulation, it’s not a good thing for study every day these words from leinter In addition, I’m lazy :smiley:
you know before, I was studying the leinter box every single day but now I think that I feel some laziness or impatience because of I don’t know

5 پسندیده

@mansour1978
some days before, I’ve started to read the Goosebumps novels. The first season of this circle novels, its narration is Tara Sands. you know her voice is so amazing and if you read the single
:crazy_face:section of the season, it’ll encourage you that you read the other sections of the novel

7 پسندیده

"لطفا اشتباهات من را در نوشتن این پاسخ به زبان انگلیسی ببخشید و با نظرات اصلاحی خود به بهتر شدنم کمک کنید"

wow!
I don’t understand some words and try to finding (edit: Find) them in my Dictionary:wink:
the different good sources of zaban-shenas is very good but i prefer doing that STEP by STEP.
Ofcurse that is my method and everyone can doing (edit: Can Do) something else.

but my opinion about your last sentence :

I Just say this sentence that I Learn today from Incredible illustrated stories in zaban-shenas

I Like My White Shoes!

“the moral of each story is no matter what you step in, keep walking along and singing your song because it’s all good”

5 پسندیده

I’ve done that, its awesome

5 پسندیده