چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

Hi there :wave::wave:

19 پسندیده

Good for you bro​:heart_eyes::clap::clap::clap:

11 پسندیده

سلام دوستان امروز ۳۰ بهمن

16 پسندیده

سلام .امیدوارم همه در حال پیشرفت باشن .من یکم همیشع سست بودم و بی اراده و نمیتونستم زنجیزمو زیاد نگه دارم و بیخیال میشدم .اما امیدوارم ار این بعد بعد نهایت تا دو ماه دیگه زنجیره مو حفط کنم ۶۰ روز بشه .:blush:

16 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :blossom:
امروز پنجشنبه :tulip:
زنجیره من با یک روز اصلاح شده :grin:

14 پسندیده

سلام به همه دوستان زبانشناس :grinning:

پنجشنبه 99/11/30

دوستان اگر دوست دارید با انرژی بیشتر زبان بخوانید به چالش زبان ما در تاپیک پایین بپیوندید. انرژی بچه ها خیلی بالاست. :smiley: :point_down:

18 پسندیده

سلام دوستانم شبتون بخیر :rose:
امروز پنجشنبه 30 بهمن ماه

17 پسندیده

سلام منم باحرکت مورچه ای ⁦☺️⁩

17 پسندیده

17 پسندیده

17 پسندیده

سلام سلااام
اینم از اسفند من.
ریپلای میزنم به ماه پیش که تفاوتا دیده بشه

16 پسندیده

بچه ها اگه یه نفر میبینه و اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنین, من یه سوالی دارم

اگر دو تا پست منو مقایسه کنین متوجه میشین که من در شاخص میدانم این ماه نسبت به ماه پیش نزدیک, دو هزارتا افزایش داشتم
ماه پیش میدانم 10700، این ماه 12600

اما این عدد با عددی که کنار آواتار نوشته میشه همخوانی نداره

به این صورت: ماه پیش من 4471لغت تا مرحله بعد داشتم, که اگه از عدد الان یعنی 3316 کم کنیم من فقط هزار و صد تا باید به میدانم اضافه میکردم نه دو هزارتا!!!

نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یانه, ولی اگه کسی متوجه شد چی میگم😂 میشه لطف کنه بگه کدومش درسته؟ عدد کنار آواتار یا شاخص میدانم؟

11 پسندیده

سلام عدد کنار آواتار نشان می‌دهد چند لغات دیگه باید یاد بگیرید تا به سطح بعد برسید اما قسمت آما ها در قسمت میدانم سمت چپ تعداد لغت هایی که بلد هستید نمایش داده می شود .ممکن هست از این تعداد لغتی که برای شما مثال 1200 تا بلدید،ممکن هست 200 تا عبارت ،100 تا فعل عبارتی و 900 تا واژه باشد.

12 پسندیده

مرسی از توضیحت ابوالفضل جان
ولی بازم برام نامفهومه چون منبع جفتشون هم میدانم های منه
یعنی من وقتی میزنم میدانم هم عدد کنار اواتار کمتر میشه, هم شاخص میدانم بیشتر میشه
چیزی که نمیفهمم اینه که چرا اینها باهم تغییر نمیکنن؟ چرا میدانم بیشتر جلو میره ولی عدد کنار اواتار کمتر؟

12 پسندیده

درود بر همه
اسفند هم شروع شد

18 پسندیده

چقد منظمی, شمااااا. :clap::clap::clap:. :clap::clap:

12 پسندیده

سپاسگزارم لطف دارید :blush:

11 پسندیده

17 پسندیده

سلام خسته نباشید همگی منم هم می خواهم تو این چالش شرکت کنم اولین بارم هس که تو چالش شرکت میکنم امیدوارم بتونم خوب پیشرفت کنم

15 پسندیده

سلام خسته نباشید من برای اولین بار میخواهم در یک چالش شرکت کنم میدونم زنجیرم خوب نیست تازگی ها شروع کردم به انگلیسی خوندن قبلا هم میخواندم ولی دیگه با این تاپیک انگیزه گرفتم و سخت شروع کردم و هرماه دراین چالش شرکت میکنم

17 پسندیده