چالش شدت 1400 💎

سلام به دوستان خوب زبان شناس
:butterfly: :hibiscus: :sunflower:

امیدوارم که مثل همیشه عالی و پر انرژی و در حال پیشرفت باشید :muscle:

مطالعات پژوهشگران نشون داده که یادگیری زبان انگلیسی باید بصورت بهینه صورت بگیره تا اینکه موثر. یعنی چی؟
فرض کنید می خواید از تهران به پاریس برید :hourglass_flowing_sand: شما می تونید این مسافت را پیاده برید :walking_woman: با دوچرخه :biking_man: یا اتوبوس :minibus: یا با هواپیما :airplane: (فکر کنم متوجه شدید!) پس تمام این روش ها برای رفتن به پاریس موثر هستند ولی کدوم یکی بهینه ست؟
جواب ساده است، بهینه بودن بستگی به شما داره، ممکن هست شما لانس آرمسترانگ باشید و بخواهید با دوچرخه :biking_man: به پاریس برید (روش بهینه آرمسترانگ) یا ممکن هست مثل من حال راه رفتن هم نداشته باشید و روش بهینه شما هواپیما :airplane: باشه
در زبان انگلیسی هم همینطوره ، شما چه نوع آدمی هستید؟ تنبل؟ بازیگوش؟ سخت کوش؟ با انگیزه یا بی انگیزه؟ مثلا آدم های بازیگوش، زبان رو از طریق سرگرمی بهتر یاد می گیرن!

:v:زبان انگلیسی رو به دو دسته ورودی و خروجی تقسیم بندی میکنیم
ورودی شامل همون بخش مطالعه و شنیداری :headphones: هست و خروجی شامل بخش نوشتاری و گفتاری :microphone:

پس هرچقدر که فایل های صوتی بیشتری گوش کنید، به مکالمات انگلیسی گوش بدین و کتاب بخونید، حرف زدن تون به زبان انگلیسی راحت تر خواهد بود
:confetti_ball: :tada: :confetti_ball:

این مطالب رو گفتم تا به این حرف برسم که در این تاپیک ما به مدت یک سال تصمیم داریم یک چالش داشته باشیم :confetti_ball:

تو این یک سال میخوایم خوب بخونیم ، خوب بشنویم ، خوب بنویسیم و خوب صحبت کنیم البته به کمک هم
و در آخر سال نتیجه ای که از این چالش به دست میاریم رو بسنجیم و ببینیم چقدر تونسته در پیشرفت زبان کمکمون کنه :1st_place_medal:
پس شما هم در این راه به سوی موفقیت به ما بپیوندید تا با هم به هدف بزرگمون برسیم

:star:چالش این تاپیک فقط از شما یک چیز میخواد و آن اینکه از همین امروز شروع کنید به زبان خوندن حتی اگر قدمهای کوچکی برمیدارید. ولی حتما شروع کنید و هر روز ادامه بدید.

:spiral_notepad:قوانین این تاپیک ساده است هدف فقط با هم زبان خوندن هست
هر شب مجموع ساعات زبان خوندن روزانتون رو اعلام کنید و یک شات از قسمت شنیداری و شاخص لغات خودتون اینجا قرار بدین

:books:اگر هم کسی مایل بود میتونه کتابهایی که در زبان شناس یا زیبوک میخونه رو هم با ما به اشتراک بزاره
:sunflower: :apple: :bouquet:

پیش بسوی سال 1400 با چالش زبان

:running_woman: :running_man:
لطفا در این چالش به ما بپیوندید :rose:

197 پسندیده

سلام. خیلی عالی. این اولین چالشی است که میخوام توش شرکت کنم چون واقعا عالیه.

هر شب مجموع ساعات زبان خوندن روزانتون رو اعلام کنید و یک شات از قسمت شنیداری و شاخص لغات خودتون اینجا قرار بدین.

از کی باید شروع کنیم؟

22 پسندیده

سلام
از همین امروز شروع میکنیم

18 پسندیده

عالیه. پس من از همین امشب اولین اسکرین شاتم رو میزارم.

16 پسندیده

درود بر شما تبریک میگم چالش بسیار خوبی ایجاد کردین. با اجازتون من هم در این چالش شرکت میکنم :rose:

19 پسندیده

سلام علی اقا

ممنونم بابت این چالش

عالی طراحی شده، جای همچین چالشی واقعا توی تالار خالی بود

منم بااجازتون از امشب شرکت میکنم

19 پسندیده

متشکرم زری بانو خانم
امیدوارم این تاپیک یک انگیزه بشه برای بیشتر زبان خوندمون

16 پسندیده

سلام آقا مهراب
راستش دلم برای شما و بقیه دوستان تنگ شده بود
خوشحالم که هستید
میخوام از دوست و خواهر عزیزم لیا @Lia هم تشکر کنم که در ایجاد این تاپیک مشوق و کمک من بودند

15 پسندیده

ممنونم منم همینطور
دل به دل راه داره😉

من هم از شما و لیا خانم بابت ایجاد این تاپیک تشکر میکنم

15 پسندیده

خواهش میکنم شما لطف دارین

تاپیک جدید رو تبریک میگم . با اجازه من هم از امشب در چالش شرکت میکنم

14 پسندیده

چه چالشی بشه این چالش.

13 پسندیده

مرسی لیا خانم :pray:

14 پسندیده

واقعا راست میگین. جاش خالی بود. ممنون از علی آقا

14 پسندیده

خیلی ممنون

دوستان از امشب منتظر گزارشهای خوب همتون هستیم

14 پسندیده

سلام دوستان من هم از امروز در این چالش هستم.

15 پسندیده

با سلام مجدد ،من اولین آمار امروز رو قرار میدم

23 پسندیده

سلام آقا ابوالفضل
فقط لطفا قبل از اینکه شات بگیری با انگشتت صفحه گوشی را لمس کن تا اعداد و جزئیات هم دیده بشه
موفق باشی

17 پسندیده

سلام اقا علی خییلی خوشحال شدم چالشتونو دیدم خیلی وقته از زبان دورم به یاری خدا میخوام از همین الان با چالشتون شروع کنم امشبم سکرین شاتم رو میزارم :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::blossom: :100::pray:t2:

17 پسندیده

سلام به همه
ایول منم توش شرکت میکنم
این اولین چالشیه که من توش شرکت میکنم فقط یه چیزی من نمیدونم چطوری عکس بفرستم :frowning_face:میشه یکی از دوستان بگه چطوری عکس بفرستم که منم بتونم شرکت کنم :pray:

18 پسندیده

سلام خوش اومدین

از این قسمت

17 پسندیده