چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

متشکر و ممنون با همراهی یاوران زبانشناس

3 پسندیده

ممنون و متشکر به امید موفقیت همه

4 پسندیده

به به آدم لذت میبره حالمو خوب کردی .
موفق باشید

5 پسندیده

12 پسندیده

اینم برای من . من تازه دارم یاد میگیرم اینجا چه خبره .خیلی گیج کننده ست

6 پسندیده

سلام.اقا به قول معروف تشتکام پرید.شما قشنگ کوه صبر و استقامت و پایداری هستید.پس چرا ما شما رو کم تو تالار و چالشا میبینیم :face_with_raised_eyebrow:

7 پسندیده

میانگین یک ماه اخیرتون ۶ ساعت بوده. فوق‌العاده‌ است
زنجیره‌تون هم که عالیه

6 پسندیده

سلام تبریک میگم بهتون
پشتکار، اراده و تلاش شما در نمودارها مشخصه.

3 پسندیده

سلام به همگی دوستان که دارین تشویق می کنین راستش بخاطر زمان و وقت کمی که برام می مونه نتونستم زیاد به تالار سر بزنم اما خب همیشه دوست دارم اگه بتونم سرمی زنم و هم مشکالاترو می پرسم هم همکاری خواهم کرد اما فعلن واقعا نیاز به زمان بیشتری دارم بازم ممنون از تشویق هاتون

7 پسندیده

مرسی، این حرفتون برای من تلنگری بود برای اینکه بیشتر در مورد تعادل استفاده از تالار و درسها تلاش کنم برای خودم :blush::pray:

6 پسندیده

:ok_hand::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام وقت دوستان زبان آموز تالار بخیروشادی
عزیزان‌زنجیره هاشون رو تکمیل کنند آخر ماه نزدیک.
تک‌تک دوستان چه مربیان وچه قدیمی ها و چه وسطی ها و چه جدیدی ها و چه صاحبان تالار همگی باید قرار بدهند:ok_hand::ok_hand::clap::clap:پس اهمال نفرمایند و پشت گوش نیندازید باتشکر فراوان از همکاری تک‌تک عزیزان زبان آموز :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام دوستان
از اونجایی که قصد کوچ موقت از زیبوک به زبانشناس رو دارم احتمال میره زنجیرم قطع بشه بنابراین زودتر میفرستم.
این ماه بنده در حدود سه هفته، سه گانه ی نیرو ی اهریمنی اش رو تموم کردم و یک کتاب هم از گوسبامپس خوندم:

10 پسندیده

Congratulations​:rose::rose::rose:very very good​:rose:

3 پسندیده

چرا قطع بشه؟
زمان دو تا اپ رو با هم جمع کنید زنجیره‌تونم قطع نمیشه

6 پسندیده

سلام
چند روز دیگه آخره ماه هست و هنوز مشکل ارسال عکس من حل نشده چنتا راهکار بچه ها دادند اما تاثیری نداشت

آقای ناصری لطفا راهنمایی کنید :upside_down_face:
@hnaseri

3 پسندیده

سلام بر تک تک عزیران گل تالار از سازنده تا مربی ودوست و کاربر وقدیمی و جدیدی
اول از همه عصر همگی بخیر
دوم اینکه تا جمعه همگی زنجیره ی ماهانه اش رو اسکرین شات میگیره و تقدیم این تایپک میکند والا عواقبش پاخودتون
گفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
سرم شلوغ بود نمیدونم گیر و گرفتاری داشتم و ازاین بهانه های خوشگل و رنگارنگ و الا ماشاالله:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished: زیاد نداریم
آباریکلااااااا
منتظرم
تامیتونید متنهاتون رو انگلیسی و جاهایش هم که نتونستید فارسی بنویسید
متشکرم هووووووووو:rose::rose::rose:

4 پسندیده

عزیزان تاجمعه اسکرین شاتهارو بگیرند تااخر تابستون مشخص بشه هرکدومتون چقدر پیشرفت مطالعاتی داشته هرماه۱اسکرین شات باتشکر:rose::rose::rose::rose::rose:
وموضوع دیگه اینکه چالشهای که مربیان مثل دیسکاشن و wds ترتیب میدهند برای پیشرفت تک به تک اعضااست پس برهمه واجب که شرکت کنند والا ظلم در حق یادگیری خود و بی مهری به دوستانی میکنید که این چالشهارو ترتیب داده اند.منتظر حضور سبزتون در چالشها هستیم.لطفا پشت گوش نیندازیند حتی اگر مثل من مبتدی هستیند حتماحتماشرکت کنیدباتشکر:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام به همگی
امروزم طبق روند گذشته آخرین روزه ماهه و ما اومدیم و نامه اعمالمون: :crazy_face:
فقط یه نکته ای که هست اینه که این ماه به خاطر نرم افزار که به روز رسانی شد یکم آمار لغاتم به هم ریخته شده
چون وقتی آپدیت کردم ۲ روز اول اشتباه کردم و خیلی از عبارات آبی که بی معنی بود رو به میدانم اضافه کردم
و حدودای ۱۰۰۰ لغت به اشتباه به میدانم اضافه شد
شما این آمار منو ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه کم کنین درست میشه

15 پسندیده

hi my friens.today my chiken born.I am happy

5 پسندیده