چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

سلام آقای رستگار. شبتون بخیر

ما مشتاقانه منتظر کارنامه‌ی درخشان شما هستیم.

کاش افتخار بدین توی چالش لتس‌تاک شرکت کنید صداتون رو بشنویم :blush:

10 پسندیده

سلام, ممنون , شب شما هم بخیر , فعلا قصد ندارم , اما چشم , بعدن هماهنگ خواهم کرد .

5 پسندیده

سلام به همگی :raised_hand:
اینم از وضعیت این ماه
البته به خاطر تغییر کردن سطوح نسبت به ماه پیش یه پسرفت اساسی داشتم ولی بازم خوبه به نظرم این سطح بندی جدید دقیق تره و نسبت به وضعیت الانم مناسب تره

15 پسندیده

سلام جناب رستگار
شبتون بخیروشادی
واقعا کولاک کردیندوالگوی برای زبانشناسان شده اید
باآرزوی موفقیت روز افزانتان :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:تبارک الله احسن الخالقین :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام, ممنون و متشکرم , امیدوارم و همگی با هم تلاش بیشتری داشته باشیم , با چالشهای زندگی سر سختانه مبارزه کنیم .

5 پسندیده

سنبل اراده و پشت کار …
مجددا بهتون تبریک میگم امیدوارم نه تنها موفقیت در زبان بلکه به تمامی اهداف و خواسته های زندگیتون با این پشت کار فوق العاده دست پیدا کنید.
دست مریزاد :clap:

4 پسندیده

پیش به‌ سوی زنجیره‌ی یکساله

20 پسندیده

این اولین باره که در زندگیم ۲۴ روز پشت سر هم زبان میخونم و مطمئنم این زنجیره ادامه خواهد داشت

19 پسندیده

سلام به همگی
زنحیره های پری خانم @pari و آقای رستگار @rastgar رو میبینم
چقدر انگیزه میگیرم :star_struck:
ماشالله به هر دو عزیز :clap:
و ماشاالله به بقیه بچه ها :clap: :clap: :clap:

اینم زنجیره من :upside_down_face:

با تمام قدرت پیش بسوی شش ماه شدن :muscle:

16 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face::raised_hand:
اینم زنجیره ی منه:

18 پسندیده

سلااآام دوستان.اینم از زنجیره من😎
یک سال نشد بخونم…ولی حالا دوباره شروع کردم…اومدم که زنجیره آقای رستگار رو تکرار کنم.

17 پسندیده

سلام بر همگی

:large_blue_circle: :large_orange_diamond::large_blue_circle::large_orange_diamond::large_blue_circle::large_orange_diamond::large_blue_circle::large_orange_diamond::large_blue_circle::large_orange_diamond::large_blue_circle::large_orange_diamond:

ان شاءالله که با قدرت بیشتری :goat: بتونم ادامه بدم…خیلی قدرتی نبودم و این چند روز هم نشد که قوی تر شم…می خواستم آخر ماه نشده، جوجه :hatching_chick: از تخم درآد، نشد :baby_chick:
به هر حال، خدا رو شکر که با اومدن زبانشناس و دیدن نوشته ها و تجربیات دوستای زبانشناس، عادتای خوبی داره وارد زندگیم میشه
برا زنجیره هم، رو 20 دقیقه تنظیم شده (این اولین زنجیره س)…لایتنره م هم الان 404 تا منتظر و چشم به راه من…البته، از صبح تا الان، نشد وقت بذارمو بار شیرین تعهد امروز رو سبک تر کنم.

با آرزوی توفیق همگی در مسیر زندگی :star_struck::blossom:

15 پسندیده

سلام به همگی
داشت فراموش میشد

20 پسندیده

شما تحسین‌برانگیزید :1st_place_medal:

6 پسندیده

دوستان منم به لطف تعهد تیر ماهم 31 روزه شدم. :innocent::innocent:

14 پسندیده

تا عکس ندی قبول نیست :crazy_face:

9 پسندیده

بفرمایید :joy:
اون عدد 51 مربوط به دوسال پیشمه. که اونم یکی دو روز بین زنجيره هام فاصله می افتاد. منقطع شد.

12 پسندیده

اینم من مجدد :sunglasses::blush:

16 پسندیده

به به عزیزم یه 100تا دیگه بزاری روش یه 206 جایزه میبری :joy::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
براوو به پشتکارت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

7 پسندیده

:expressionless:
تو ولی تلاش کن با ۳۱ روز پیکان جوانان هم نمیدنا :joy::joy:
آخیش

7 پسندیده